Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 27 lis 2021, 20:52

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ordinator - Perks of Skyrim
PostNapisane: 15 sie 2015, 13:35 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Witam, jak zapewne czesc sie orientuje modyfikacja w tytule dosc duzo wnosi i tutaj chcialbym zaczac jakas dyskusje, czy ktos juz dokladniej pobawil sie z tym modem i moze postawic naprzeciw PerkusMaximus ? do tej pory bawilem sie z perkusem ale ordinator ma naprawde rowniez rozbudowany i fajny system perkow. Jak mysliscie, ktory bedzie lepszy ?
Jeszcze jedna sprawa, grajac na perkus wiem ze nie tlyko perki sa zmienione w niej ale rowniez wiele innych rzeczy, wgralem na liste modow ordinator i zapisalem kolejnosc ladowania po PerkusMaximus w zwiazku z czym perki sa wczytywane z ordinator a wszystko inne z PerkusMaximus, czy to zadziala na dluzsza mete ?

Tytuł: Re: Ordinator - Perks of Skyrim
PostNapisane: 15 sie 2015, 18:02 
Mistrz pada
Mistrz pada

Ordinator pokrywa mniej gry. W Perma chociażby ataki bronią zabierają kondycję, a każda z bronii zależnie od typu ma efekt specjalny (ogłoszenie/odepchnięcie/krwawienie). Poza tym zbalansowanie szkół magii, więcej czarów, użyteczność kosturów, crafting zwojów, złamanie Koła Wszechmocnego (kowalstwo /alchemia/zaklinanie).

Ordinator to tylko perki.

Co do tej kompatybilności, to popróbuj, ale prawie napewno będą błdy, szczególnie przy perkach w kowalstwie.

PostNapisane: 15 sie 2015, 18:35 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

caly czas testuje, wszystko z permy dziala, jak mowisz, efekty specjalne od broni a takze czary zostaja na swoim miejscu, cale drzewko perkow mam jedynie zmienione, perki wszytskiee siee pokryly i dzialaja tylko czy w ordinatorze te drzewka nie sa zbyt "overpowered" zalezy mi wlasnie na zbalansowaniu

PostNapisane: 28 sie 2015, 03:30 
ShadowCaster

Olgjerd napisał(a):
Ordinator to tylko perki.

Co do tej kompatybilności, to popróbuj, ale prawie napewno będą błdy, szczególnie przy perkach w kowalstwie.

tez tak myślałem, ale demon500 przetestował temat i perki z ordinatora pracują na PerMa&Pama. Co prawda Ordinator nie ma dynamicznego systemu skalowania wartości dla cech przedmiotów i zdolności tylko wbija bonusy w perkach "na sztywno", ale skoro działa i są ulepszenia to jest profit.
Jeśli demon500 będzie tak uprzejmy opisać sprawę to poznamy lepiej kulisy tego mariażu Ordinator+PerMa.

PostNapisane: 28 sie 2015, 13:09 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Dokładnie jak mówisz z tym skalowaniem, będzie się trzeba z tym pogodzić, jednakże autor pisał o niekompatybilności tych dwóch modów ze względu na to że nie jesteś w stanie używać w pełni jednego i drugiego, ingerują w perki więc tutaj już trzeba wybrać, zrobiłem specjalną instalkę pod perme razem z ordinator i sprawa wygląda tak. Wszystko co dodaje perkus poza perkami znajduje sie w grze. Mam do tej pory 45 poziom, inwestowalem zarowno w perki z kowalstwa jak i z zaklinania, alchemii czy blokowania, byłem ciekawy czy pomimo tego nie bedzie bledow i do tej pory nie mam. Część z was pewnie zapyta po co łączyć skoro perkus jest tak dobry- zgadzam się bo dodaje o wiele wiele więcej, instalke mam zrobioną pod maga i byłem po prostu ciekaw czy ordinator pojdzie bo posiada az 422 perkow i tak tez sie stało, na pewno wroce do samego perkusa za jakis czas. Jesli beda jakies pytania pisać w komentarzach

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]