Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 26 wrz 2020, 08:14

Napisz wątekOdpowiedz Strona 9 z 62   [ Posty: 615 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 62  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Mody które polecacie/używacie? :)
PostNapisane: 26 maja 2012, 16:11 
Nałogowiec
Nałogowiec

Podobno można tę lampę dać kompanowi.
Miałem dziś z problem, bo autor dodał książkę ,za pomocą której stopniuje się moc świecenia,oraz rozwiązuje problem z całkowitym brakiem światła.
Lampa niby ma chodzić na olej, bo usunął z niej świecę.
Nie chciała w ogóle świecić - wywalałem z inwentarza i brałem z powrotem ,w końcu kopia książki za pomocą konsoli i świeci.
Nie ma problemów ze skradaniem, bo wykrycie życia jest najczęściej w lewej ręce mojego Dovahkiina.
Fajnie by było zostawić świecącą lampę gdziekolwiek,ale to niemożliwe dla skryptu i chyba się nie uda.

Tytuł: Modyfikacje które stosuje Bohun78
PostNapisane: 29 maja 2012, 20:27 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: SKYRIM, Rig'n'Roll, Symulatory

Ifrexalis: kolejne 6 postów - począwszy od tego - zostały przeniesione z innego wątku. Zbieżności i rozbieżności logiczne, proszę mieć na uwadze, zapoznając się z treścią..

W tym temacie, będę wklejał linki do filmów mojej produkcji, oraz linków modów które stosuje. Jeżeli w filmie zobaczycie mod który się Wam spodoba, zapytajcie o niego, a ja podeślę link. Mam nadzieję że w ten łatwy, przyjemny i szybki sposób, pomożemy sobie nawzajem jeszcze bardziej uprzyjemnić grę.
Modyfikacje cz.1
http://youtu.be/c8jCvusumL0

Modyfikacje cz.2 - nakręcona zaledwie kilka dni temu
http://youtu.be/QMVbV8Xnp6w

Mod rozrywkowy... You Can Dance
http://youtu.be/fSewI2c_WQc

... i jako bonus, film z moją postacią wojownika
http://youtu.be/XBNYEx1E_W0

Wszystkie filmy nafaszerowane są modami, jak Was coś interesuje... pytać. Jesteśmy tutaj po to, by się dzielić doświadczeniami i sobie pomagać.

Tytuł: Re: Modyfikacje które stosuje Bohun78
PostNapisane: 03 cze 2012, 16:48 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

No no. Poradnik wcale niezły. Mam jedno pytanko czy mody, które jednak dość znacznie ingerują w pliki gry nie sprawiają problemów technicznych? Jestem strasznie przewrażliwiony na punkcie jakichkolwiek ścięć, crashy czy błędów graficznych.

PostNapisane: 03 cze 2012, 17:22 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Skyrim
@bohun78
Podzielam zdanie Raxas'a - uważam że spora część twoich modów to przerost formy nad treścią i są to tylko upiększacie nie mające nic wspólnego z poniesieniem atrakcyjności i grywalności w grze. I choć całość prezentuje się bardzo ładnie i zabawnie, odnoszę nieodparte wrażenie że prędzej lub później taka ilość nakładek na grę zemści się padami i zwiechami lub innymi bugami w grze.
Niewątpliwie jestem pod wrażeniem jakości twoich filmów - są bardzo profesjonalne i świetnie przygotowane - tutaj duży plus dla Ciebie.

PostNapisane: 03 cze 2012, 20:14 
Adept analogów
Adept analogów

Raxas-sie
Dziękuję za uznanie treści filmów. Cieszę się że się podoba. Może wyda Ci się to dziwne, ale nie, nie powodują błędów. Jak same filmy pokazują wszystko działa... inaczej na jakiej podstawie nakręcił bym ten... i tamten film ? ... hmmm ? ... no właśnie ;)
Wszystkie mody dobieram nie na łeb, na szyję, lecz dokładnie je testuję. NIGDY nie instaluję modów (prócz na NPC gdzie potrzebny jest mod na włosy) które do swojego działania potrzebują działania innych modów. NIGDY nie pobieram modów, gdy widzę, że ich autor debiutuje swoją pracą. Przed pobraniem jakiegokolwiek modu, robię kopię zapasową plików całej gry. Czytam również komentarze, a jak ich nie ma, czekam aż pojawi się co najmniej 10. Wszystkie mody które stosuję są samodzielne, i NIE POWODOWAŁY BŁĘDÓW DO DNIA WERSJI BETA 1.6 - ale to dyskusja w innym temacie.
Wiadomo, że jeżeli jak bezmózgie Yeti nawalisz modów do gry, nie myśląc co robisz, to gra w końcu siądzie, to chyba logiczne. Ale, producenci zapewniają nas, że silnik gry jest dostosowany do szerokiego modowania, i po dużej części jest to prawdą.
Mówię Ci tu szczerze, że wszystkie zastosowane mody działa w 100% sprawnie do wersji 1.5.26.0.6 - Masz moje słowo, a ja słów nie rzucam na wiatr.

Polkot.
Tobie również dziękuję za uznanie. Jestem człowiekiem Pedantycznym i nie wstydzę się tego. Jak mam zrobić coś na odwal, wolę nie robić tego w ogóle. Dlatego staram się robić wszystko najlepiej jak umiem. Ciesze się że podobają się moje prace.
Inna kwestia Twojej wypowiedzi. Każdy stosuje mody takie, jakie podchodzą mu pod gust - a o gustach się nie dyskutuje. Zastosowałem mody takie, jakie moim zdaniem są na miejscu do tej gry. Czy zastosowane mody podniosą atrakcyjność gry, to oceniam ja, nie Ty bo to ja je zastosowałem i pasują mojemu gustowi. Jedni jeżdżą Mercedesem inni Fiatem, i nie raz nie zależy to od grubości portfela a gustu właśnie. Skyrim to gra, którą możemy modami dostosować ją pod swój gust. Sama rozgrywka gry, jest pod gust gracza ... czyż nie ? Możesz być kim chcesz... skrytobójca ? wojownikiem ? magiem ? to Twoja sprawa i sprawa Twojego gustu i to w tej grze kocham ! Dla mnie gra z tymi modami jest atrakcyjna, mi to odpowiada i nie wstydzę się tego bo to tak... jak bym wstydził się samego siebie.
Głównym przesłaniem mojego tematu, było aby podzielić się z innymi sprawdzonymi i bezpiecznymi modami. Takimi które działają i nie lagują gry. Tutaj miałem podawać nazwy modów które się wam podobają. Oczywiście dziękuję również za słowa krytyki, ale ja ze swoich modów nie zrezygnuję bo takiego chcę SKYRIMa. Jest on teraz o wiele bardziej grywalny... a komu się to nie podoba, jego problem, ja się bawię dobrze z tymi modami.

PostNapisane: 05 cze 2012, 11:47 
Adept analogów
Adept analogów

Polecam ten mod >>> http://skyrim.nexusmods.com/downloads/file.php?id=18202
Coś wspaniałego ! Pełny realizm oświetlenia, noc jest w końcu nocą a zza dnia... dzień ! Zachowuje przy tym piękne cienie i nie robi ze świata Skyrim Disneylandu. Mi nie spadł nawet 1 FPS na wydajności. Dla mnie ten mod jest najbardziej realistycznym ENB a nie jeden już testowałem.

Ifrexalis: zmieniamy poprzednie wpisy, nie sypiemy jednym za drugim. Forum polega na dialogu, a nie monologu (chyba, że mowa o specjalnych przypadkach - pewnej formie tematu, której tutaj NIE widzę). Pozdrawiam.

Ostatnio edytowano 05 cze 2012, 20:19 przez bohun78, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 05 cze 2012, 12:55 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Skyrim
de gustibus non est disputandum - możesz lubić takie klimaty i może nawet komuś się to podoba, ale ja nie cierpię jak się nazywa to "realistyczne". A ponieważ jest to forum więc wyrażam moje zdanie na ten temat.

Pamiętajmy że w końcu jest to gra, a nie materiał filmowy z wycieczki do egzotycznego kraju. Cała ta "realistyka" kończy się tym, że nie widzimy wrogów w nocy, podczas gdy oni "widzą" nas jak na dłoni, gdyż moby nie używają naszego moda :) Jeszcze lepiej jest, jak pojawiają się rozbłyski światła (np kule ognia itp) - zostajemy porażeni i całkowicie oślepieni na chwilę w mrokach nocy. Cała ta "realistyka" powoduje że jesteśmy surrealistycznie atakowani przez "niewidzialnych" wrogów i błąkamy się jak ślepiec... ale za to wrażenia wzrokowe... są bezcenne :D

Tytuł: Jakich używacie modów ?
PostNapisane: 06 cze 2012, 22:32 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: L.A Noire , DIABLO III , The Elder Scrolls V : Skyrim , The Elder Scrolls 3: Morrowind
Ja używam :
1.Helgen
2.Proudspire Manor Patio Crafting Arena
3.Riverwood Enhanced
4.Markarth+ (Trees & Ruins)
5.Bigger Whiterun
6.Higeyosi Katana Pack
7.Akaviri Samurai Armor
8.Bettercities
9.Lanterns of Skyrim - around cities
10.Enhanced Blood Textures
11.Water And Terrain Enhancement Redux
12.Atom: The Centurion Follower
13.Dragon Follower (Alpha)
14.Dynamic Fires
15.Dragonkiller Cart
16.Cubs,Pups,Kids and other small things
17.Breezehome adjustments
18.Aquatic Life Overhaul
19.Real Glaciers V2
20.Crowded Cities (v5)
21.Dragon Bone Weapons Complete
22.Ask Follower Skills [Vanilla Font]
23.Improved Interior Lighting (For Pluto's Realistic Lighting Mod)
24.Kill Them Generals
25.Sounds of Skyrim - The Wilds
25.Sounds of Skyrim - The Dungeons
26.More Dragon Loot

Fajne mody ? Czy nie ?
Wymieńcie jakie wam się podobają .

A wy jakich modów używacie ?

PostNapisane: 09 cze 2012, 23:56 
Adept analogów
Adept analogów

Jeżeli ktoś uwielbia Wiedźmina i mu go brak w Skyrim to....
Polecam :
- Bohaterowie http://skyrim.nexusmods.com/mods/18463
- Łuk http://skyrim.nexusmods.com/mods/18439
Sprawdzone, działa jak należy.

PostNapisane: 11 cze 2012, 15:04 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: TES V Skyrim, TES IV Oblivion
Potrzebuję waszej pomocy;p
macie jakiś mod który dodaje nowe sceny końcowe zabijania?:)
chodzi mi głównie aby była tam scena ze ścinaniem głowy;p

Edit. znalazłem ale potrzebuję pomocy jak go zainstalować żeby działał;/

http://skyrim.nexusmods.com/mods/9063

Napisz wątekOdpowiedz Strona 9 z 62   [ Posty: 615 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 62  Następna strona