Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 19 wrz 2020, 08:30

Napisz wątekOdpowiedz Strona 145 z 181   [ Posty: 1803 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 ... 181  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Na jakie mody czekacie? Szukam moda...
PostNapisane: 20 sty 2015, 21:45 
Adept analogów
Adept analogów

Dual sheath redux dodaje dwa miecze na plecach, a nie tak jak np. tutaj http://static-3.nexusmods.com/15/mods/1 ... 381246.jpg. Dodatkowo mają to wszyscy razem z animacjami, mi chodzi tylko o szkielet który mogę wgrać dla rasy ningheim.

Tytuł: Re: Jakie mody graficzne? Proszę o pomoc.
PostNapisane: 21 sty 2015, 10:24 
ShadowCaster

MatiLublin napisał(a):
No to ja też się zapytam

Efekt tego koleżki na YT to ENB + kilka zmian w plikach ini.
To jego enb wygląda jak VR-ENB - Skyrim Vibrant and Realistic - with SSAO and DO
pod filmem podaje swoją listę modów nie jest tego dużo, więc można się połapać.

jano900 napisał(a):
Dual sheath redux dodaje dwa miecze na plecach, a nie tak jak np. tutaj http://static-3.nexusmods.com/15/mods/1 ... 381246.jpg. Dodatkowo mają to wszyscy razem z animacjami, mi chodzi tylko o szkielet który mogę wgrać dla rasy ningheim.

faktycznie napisałeś na tyłku a nie z tyłu ;) Taki sztylet dodaje jedna z opcji XP32 Maximum Skeleton

PostNapisane: 21 sty 2015, 11:00 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Szukam moda na nie przeczytane książki.
Ale chodzi mi o takiego który nie pokazuje każdej książki jako nie przeczytanej bo to bez sensu, ale takiego co pokazuje księgi które coś dają, istnieje taki mod? Bo nie raz można znaleźć księgę co np da 1 pancerz czy coś innego.

PostNapisane: 21 sty 2015, 11:10 
ShadowCaster

Unread Books Glow

Tytuł: Re: Mod na łódź
PostNapisane: 21 sty 2015, 12:55 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Wei-ch'i
Przykład kolejnego posta kwalifikującego się nie tylko do przeniesienia, ale w pierwszej kolejności do wręczenia "warna" na podstawie tego tematu autorstwa Rosomaq'a, który piastował stanowisko administratora ub.r. Skoro moderacja nie reaguje na posty, które powinny znaleźć się w odpowiednim dziale dot. modyfikacji pt. "Na jakie mody czekacie? Szukam moda..." - warto zastanowić się nad zgłoszeniem sprawy pod nadzór administracyjny forum, przypominam - post napisano 17.01.2015 r, zaś reakcji moderatora brak. Na innym - moderowanym przeze mnie forum za tenże post kol. @dominik55 - dostałbyś warna, zaś usprawiedliwienia w stylu: "to mój pierwszy post na forum" - zostałyby potraktowane jako warn nr. 2, bo taką sytuację wskazuje jeden z pkt. regulaminu (na forum, na które mam nadzieję, że nie dane Ci będzie trafić). Ciesz się faktem opieszałości moderatorów i ich łagodnego usposobienia @dominik55 jak również faktem rezygnacji kol.Rosomaq'a z funkcji administratora.

Tytuł: Re: Mod na rozbudowane dialogi towarzyszy.
PostNapisane: 21 sty 2015, 13:08 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

@diehejterr,
kolejny brak reakcji moderatora na post, który łamie kryteria zakładania tematów o modyfikacjach - narzucone przez kol.Rosomaq'a w wątku o dość wymownym tytule "PRZECZYTAJ TO, ZANIM ZAŁOŻYSZ KOLEJNY TEMAT O MODACH", kolejny temat za którego forumowicz nie bierze odpowiedzialności, bo oczywiście "jest nowy na forum" i przeoczył napisany dużymi literami - podpięty temat. Być może fakt rezygnacji kol.Rosomaq'a z funkcji administratora w oczach niektórych osób deprecjonuje treści zawarte w temacie, do którego link umieściłem powyżej - skoro temat nie został usunięty to za zasadne uważam odwoływanie się do tychże regulacji, mając na względzie poprawienie czytelności i nawigacji działu modyfikacje. W przypadku braku reakcji odpowiednich władz forum - postaram się zgłosić temat właściwemu organowi administracji.

Tytuł: Re: Drzewa w miastach.
PostNapisane: 21 sty 2015, 13:30 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

@krystian87,
odnosząc kryteria narzucone w tym temacie "PRZECZYTAJ TO, ZANIM ZAŁOŻYSZ KOLEJNY TEMAT O MODACH" do twojego posta, na powitanie dostałbyś "warna" z dedykacją, jeśli myślisz, że Ty albo twój post jesteście wyjątkowi wśród setki innych podobnych problemów, to jesteś w wielkim błędzie...twój post jest kolejnym przykładem nie tylko braku jakiegokolwiek wysiłku zmierzającego do zapoznania się z wewnętrznym regulaminem działu, ale przede wszystkim - przykładem opieszałości moderatora(ów) i taki jest Fakt przez duże "F". Temat oczywiście do usunięcia/przeniesienia. Gdyby temat założono dnia dzisiejszego lub chociażby wczoraj - czekałbym na stosowną reakcję władz forum, jednakże post napisano 17.01.2015 r., więc był odpowiedni czas na zapoznanie się z tematem. Czy do funkcji moderatora nie należy czytanie wszelkich nowych tematów i nadzór nad respektowaniem regulaminu forum? Czy do moich obowiązków należy zwracanie - o ironio! - uwagi moderatorowi/moderatorom? Na to - bez wątpienia - retoryczne pytanie, odpowiedź powinny znaleźć właściwe osoby sprawujące opiekę nad forum a w szczególności nad działem, o który nie dbają z należytą dokładnością.

PostNapisane: 21 sty 2015, 14:24 
Adept analogów
Adept analogów

nocny napisał(a):
faktycznie napisałeś na tyłku a nie z tyłu ;) Taki sztylet dodaje jedna z opcji XP32 Maximum Skeleton

Wiem, mam to wgrane, ale chodzi mi o miecz w identycznej pozycji jak sztylet w xp32.

Tytuł: Mod z filmiku na bieganie
PostNapisane: 23 sty 2015, 17:05 
Casual
Casual

Zedytowałem prośbe o pomoc w pomocy znalezienie moda z filmiku (sexi bieganie) i podaje odrazu link jak by ktoś chciał :)
START 1.26
https://www.youtube.com/watch?v=jXx1_tK9w-c

Link do moda i nazwa:
The TBBP animation of Dragonfly with butt bounce
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/34713/?

Tytuł: Skyrim urozmaicenie
PostNapisane: 25 sty 2015, 18:51 
Casual
Casual

Yo mam prośbę do was podajcie porządne mody.
No i jeszcze wiecie jak zainstalować mod Sexlab ? zawsze próbowałem to animacje nie działały xd
W ogóle podajcie najlepsze mody na poprawę sylwetki w npc przede wszystkim nie za ogromne cycki i jędrne pośladki przy dziewczynie a u mężczyzny włochata klata.
I jeszcze miałem problem z enb a konkretnie z tym
Kod:
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/58338/?

Za każdym razem nie działało napiszecie co trzeba takowego do poprawnego działania enb ? i btw, możecie podać ładniejsze enb jeżeli jest
A no i jeszcze był taki program chyba w brush czy jakoś tak xd
Mam też ochotę na mody z noobami no i zawsze pamiętam że się ich strasznie malutko respiło i czytałem gdzieś że można temu zapobiec używając w/w program.
I jeszcze jakiś program do tworzenia/edycji npc najlepiej nie creation kit chciałbym coś w miarę łatwiejszego.
Ano i mod do urozmaicenia miast nwm flora jakieś ozdoby coś tego pokroju.

przeniesione, ponieważ temat odpowiadający na Twoje pytanie już istnieje. Zanim założysz nowy temat spójrz czy w danym dziale taki już już istnieje. Obrazek nocny

Napisz wątekOdpowiedz Strona 145 z 181   [ Posty: 1803 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 ... 181  Następna strona