Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 27 lis 2021, 21:15

Napisz wątekOdpowiedz Strona 61 z 181   [ Posty: 1803 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 181  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Na jakie mody czekacie? Szukam moda...
PostNapisane: 29 sie 2013, 22:31 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Dobra po prostu pisało że tylko dla dorosłych :).
Wcześniej nie miałem czasu czytać.
Poustawiałem sobie wszystko i działa.
Dzięki za moda.

PostNapisane: 29 sie 2013, 23:20 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Mam jednak problem.
Próbowałem zabijać płomieniami i nic się nie zmienia.
Skonfigurowałem moda i dalej to samo.

PostNapisane: 30 sie 2013, 07:29 
Nałogowiec
Nałogowiec

Lokalizacja: Zgubiłem się w lesie, posty piszę ze smartfona, którego nie mam
Gra w: Gry Fallout (te dobre), Dark Souls 2, Żywot Ludzki: The Game- serwer: Polska full PVP
Pst...edycja postów, na przyszłość, bo czyhający w cieniu moderatorzy Cię [cenzura]!!! / Mooras
-------------------------------------------------------------------------------
Uważaj Mooras na słowa, dobra?//zefi

A dostosowałeś się do instrukcji?
W opisie jest napisane, że potrzebne jest SKSE (Skyrim Script Extender) (ja pobrałem stąd http://skse.silverlock.org)
Potrzebujesz też SkyUI 3.4 (http://skyrim.nexusmods.com/mods/3863/? ... 3863&pUp=1)
No i dostosuj się do instalacji
Installation
1.Remove older version if you have any. Usuń poprzednią wersję, jeśli jest taka.
2.Go to isolated(preferably interior) place with no NPC around dead or alive. Also fire your follower or leave him/her outside. (Idź do pustego miejsca, najlepiej wewnętrznej lokacji, pozbądź się też swojego towarzysza, lub zostaw go na zewnątrz)
3.Save game (zapisz grę)
4.Install main core of the mod first. Copy files in your Skyrim “Data” folder or use Mod Manager. [Zainstaluj główny "rdzeń" moda wpierw. Skopiuj pliki do folderu "Data" w folderze gry, lub użyj Menedżera do modów (zgaduję, żego masz)]
5.Install one of the meshes pack at you choice. CBBE or Vanilla. Symply copy to Data folder. (Zainstaluj jedną z paczek ze "znakami", jakie chcesz. CBBE lub oryginalne. Zwyczajnie skopiuj do folderu Data) <- nie powinno robić Ci większej różnicy
6.(Optional) Install alternative skeletons from skeletons packs, for compatibility with other mods you use. [(Opcjonalnie) zainstaluj alternatywne "szkielety"? z paczek modyfikujących szkielety, dla kompatybilności z innymi modami, których używasz] <- czyli jeżeli używasz moda, który modyfikuje rasy, lub zmienia ich budowę i animacje, to musisz je przeinstalować i użyć alternatywnych wersji. Nie znam się na tym, bo nie używam takich modów
7.Do "reset players effects" through MCM configuration menu first time you run Skyrim and save game. (Chyba powinieneś zrozumieć)
(WTF ->) 6.That's it, enjoy

Tytuł: brezeehome
PostNapisane: 30 sie 2013, 08:51 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

witam szukam mowod ulepszajacych domek w bialej grani. zawsze mialem Breezehome Renovation with Bathroom ale po zakupie heartfire nie dziala ;( kozystalem z wielu ale sa przesadzone! posiadam tez secreetroom w nim. i chce zeby zostal. i jakies fizy ktore poprawiaja przemieszczanie sie manekinow niewidzialnych zbroji na nich . mile widziane bylo by wkladanie np naszyjnikow do tych skrzynek ze szklem :D . i wiecie czemu nie moge dac na stjak luku ? albo znika albo odrazu spada na ziemie. :( .mam wlasny dom z dodatku heartfire w samotni bialej grani samotni za duzy z dodatku nie podoba mi sie kapletnie. tenmod ktory podalem byl idealny. instalowalem tez fix breezehome heartfire ale tonie pomoglo mod dalej wywala skyrima;/

Przeniosłem do ODPOWIEDNIEGO tematu. Następnym razem pisz no bardziej zrozumiale, z Twojego postu wyszedł jeden wielki bełkot.//zefi

PostNapisane: 30 sie 2013, 09:51 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Oczywiście że mam oba.
Może to z winy jakiegoś moda.
To wygląda tak że gdy kogoś załatwię to po chwili zaczyna się jakby palić czy coś(taki zielonkawy kolor) i znika.
Po prostu podchodzę i mogę przeszukać, ale ciała nie ma.

Tytuł: skyrim górnictwo mod
PostNapisane: 31 sie 2013, 12:36 
Casual
Casual

Czy istnieje mod do Skyrim by szybciej wydobywać rudy metalu ... ? Chodzi o to by podczas interakcji z żyłą rudy metalu nie było tej głupic animacji cut-scenki kopania.

Podczas spania/ czekania ten godziny lecą powoli czy istnieje mod omijający to ?

Pozdrawiam

Jest już temat od szukania modów. Przeniosłem//zefi

Tytuł: Re: skyrim górnictwo mod
PostNapisane: 01 wrz 2013, 12:44 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Skyrim Fallout 3 Fallout NV
myszka1996 napisał(a):
Czy istnieje mod do Skyrim by szybciej wydobywać rudy metalu ... ? Chodzi o to by podczas interakcji z żyłą rudy metalu nie było tej głupic animacji cut-scenki kopania.

Podczas spania/ czekania ten godziny lecą powoli czy istnieje mod omijający to ?

Pozdrawiam

Jest już temat od szukania modów. Przeniosłem//zefi

Na przyszłość proponuję zajrzeć na Nexus stronkę wpisać pokrewne wyrazy jak mining / Pick / Fast /ore Farm / itp

http://skyrim.nexusmods.com/mods/9465/?
To odnalezione w jakieś 5 sekund a jest z 20 różnych :)

PostNapisane: 01 wrz 2013, 12:45 
Nałogowiec
Nałogowiec

Lokalizacja: Zgubiłem się w lesie, posty piszę ze smartfona, którego nie mam
Gra w: Gry Fallout (te dobre), Dark Souls 2, Żywot Ludzki: The Game- serwer: Polska full PVP
Na moje pytanie o moda, który balansuje statystyki wrogów, dalej brak odpowiedzi :(

PostNapisane: 01 wrz 2013, 12:51 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Skyrim Fallout 3 Fallout NV
Mooras napisał(a):
Na moje pytanie o moda, który balansuje statystyki wrogów, dalej brak odpowiedzi :(

Nie widziałem pytania a 2 stronki przewinąłem :( ale jeśli szukasz czegoś co balansuje staty wrogów to SkyRedone wraz z Balbor

1. http://skyrim.nexusmods.com/mods/1175/?
2. http://skyrim.nexusmods.com/mods/9286/?
3. http://skyrim.nexusmods.com/mods/28467/?
4. http://skyrim.nexusmods.com/mods/27092/?

Czteropak uzupełniający się.

PostNapisane: 01 wrz 2013, 13:11 
RON

Gra w: Banowanie ;]
Mógłby mi Ktoś polecić jakieś ciekawe, miłe dla oka ENB/Mod graficzny? Ważne, aby ten mod nie był jakiś kolorowy, cukierkowy - chcę aby była zachowana ta "mroczna, mroźna" klimatyczna atmosfera. Druga sprawa, nie mam mocarnego kompa, gram na średnich i prosiłbym, aby ten modziak nie 'kopał' po wydajności ;)
Jeśli nie byłoby problemu, to prosiłbym jeszcze o tutorial instalacji ENB - tego nigdy nie robiłem. Mody to wgrywam Menagerem, a ręczna instalacja to już jest poziom Master dla mnie.

Jeszcze coś. Jest może jakiś tweak, bądź mod, który kanciaste cienie na "low" jakoś by... no nie wiem, poprawił nie tracąc na wydajności?

Z góry dzięki :)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 61 z 181   [ Posty: 1803 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 181  Następna strona