Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 24 wrz 2020, 20:28

Napisz wątekOdpowiedz Strona 85 z 181   [ Posty: 1803 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 181  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Na jakie mody czekacie? Szukam moda...
PostNapisane: 05 gru 2013, 22:32 
InSkyrim

SKSE nie da się źle zainstalować bo robi to instalator. Co do modów to instaluj zawsze przez NMM co pozwala na łatwe odinstalowanie i dodatkowo jeśli przy instalacji nadpisujesz pliki to program robi ich kopię, aby móc przywrócić przy usuwaniu. W ogóle zauważyłem że to zły temat, kolejny post pisz w temacie dotyczącym błędów bo nam moderator jaja urwie :)

Tytuł: Fajne mody dla łotrzycy ;)
PostNapisane: 07 gru 2013, 17:17 
Casual
Casual

Cześć wszystkim :)
Niedawno nabyłam TESV, fajnie mi się gra taką złodziejką
A moje pytanie to czy nie znacie jakichś fajnych modów, które by mi jeszcze bardziej uprzyjemniły grę .
Pomijając wszelkie mody na realistykę tekstur.
Baro byłbym zainteresowana :mysli: modem na więcej broni, pancerzy i zaklęć do nich tak typowo dla assassyna/ złodzieja. Mam już mod ułatwiający otwieranie zamków bo to mnie mega denerwowało oraz mod SkyUI.
Wiecie co, słyszałam też gdzieś o modzie, który pozwala na tworzenie sobie strzał <3 Jej ale zapomniałam jak się nazywał ;(
Nie wiecie czasem czy nie ma takiego moda, który dodał by do gry tzw "Łowów nagród" powiedzmy ścigali by mnie po Skyrimie :P Bo ogólnie to mało jest jakichś przeciwników :/ Może więcej osad bandytów i częstsze ataki z ich strony :D Fajny byłby mod na rzucanie nożami ale to może sobie daruję :P
Jest jakiś mod pozwalający wysłać towarzysza do sklepu? Bo wiecie gdy zwiedzam jakieś lochy czy świątynie to zbieram co wartościowsze itemy ale po jakimś czasie zapycha się udźwig a ja się nie mogę zdecydować co zostawić a co wziąć dalej.
W grze jest tak, że można mieć max 100 lvl? Jest jakiś mody, który by to zmieniał? na 200 albo w ogóle na ile się da? Ewentualnie chyba jest taki, co daje 2 perki za 1 lvl.

No nie wiem, podajcie jeszcze jakieś fajne mody, więcej wrogów, więcej itemów <3
Więcej.. więcej.. więcej.. ale to brzmi ;( trudno ]:->

Rosomaq: Przeniosłem do istniejącego już wątku

PostNapisane: 07 gru 2013, 19:56 
Casual
Casual

Poszukuję moda, który (opcjonalnie):

- Usunie całkowicie level scaling z mobów
lub
- zmieni go, nadając mu bardziej rzeczywiste wartości
- Ewentualnie wyeliminuje podmianę NPC na silniejsze wersje, a zostawi level scalling.

Najlepiej, żeby to był mod przetestowany, i nie zmieniajacy oprócz tych wartosci nie wiadomo czego jeszcze. Itemki mnie nie obchodzą, chodzi mi tylko o moby.

Tytuł: Re: Fajne mody dla łotrzycy ;)
PostNapisane: 07 gru 2013, 20:31 
InSkyrim

czapla112 napisał(a):
Baro byłbym zainteresowana :mysli: modem na więcej broni, pancerzy i zaklęć do nich tak typowo dla assassyna/ złodzieja.

Dla asasyna:
Bosmer Armor Pack
A Perfect Assasin
Assassins Armor Set
DreamBurrows Regal Assassin Armor
Reszty nie wypiszę bo jest tego tona, na stronie nexusa użyj wyszukiwarki i wpisuj słowa klucze jak "assasin, rogue" itp. a ogólnie po pancerze i bronie użyj dzielenia modów na kategorie i wejdź w armour albo armour and weapons.
czapla112 napisał(a):
Wiecie co, słyszałam też gdzieś o modzie, który pozwala na tworzenie sobie strzał <3 Jej ale zapomniałam jak się nazywał ;(

Craftable Arrows
Arrowsmith - Reupload

czapla112 napisał(a):
Nie wiecie czasem czy nie ma takiego moda, który dodał by do gry tzw "Łowów nagród" powiedzmy ścigali by mnie po Skyrimie :P Bo ogólnie to mało jest jakichś przeciwników :/ Może więcej osad bandytów i częstsze ataki z ich strony :D

Poczytaj kilka postów wcześniej opisywałem Skyrim Immersive Creatures i OBIS, ogrom bandytow i potworów na twoje zawołanie.

czapla112 napisał(a):
Fajny byłby mod na rzucanie nożami ale to może sobie daruję :P

Throwing Knives WIP
Throwing Weapons - Death From Afar

czapla112 napisał(a):
Jest jakiś mod pozwalający wysłać towarzysza do sklepu? Bo wiecie gdy zwiedzam jakieś lochy czy świątynie to zbieram co wartościowsze itemy ale po jakimś czasie zapycha się udźwig a ja się nie mogę zdecydować co zostawić a co wziąć dalej.

Nie znam takiego i nie mam czasu szukać w tej chwili ale polecam ci convenient horses który dodaje schowek jeśli masz konia, tam można trzymać przedmioty i je przewozić. Dodatkowo znałęm kiedyś moda który dodawał recklinga z plecakiem który zajmuje slot zwierzecy przez co można trzymać go oprócz normalnego towarzysza (zamiast psa) tyle że on wymagał chyba Dragonborn, szukaj pod nazwą "reckling" może znajdziesz.

czapla112 napisał(a):
W grze jest tak, że można mieć max 100 lvl? Jest jakiś mody, który by to zmieniał? na 200 albo w ogóle na ile się da? Ewentualnie chyba jest taki, co daje 2 perki za 1 lvl.

skyrim community uncapper pozwala ociągać większe poziomy skilli, dodatkowo możesz ustawiać jak chcesz. Skyrim redone instaluje swoją wersję pluginu do SCU dzięki czemu co 5 poziomów dostaje się 2 perki. To samo osiągniesz przez konfigurację

Sorry za oględne informacje, ale piszę na szybko bo się spieszę. Najlepiej szukać na nexusie po odpowiednich słowach kluczowych bo np. szukając rzucanych broni wpisałem "throw" lub "throwing" :)

PostNapisane: 07 gru 2013, 20:50 
Casual
Casual

Bardzo Ci dziękuję lordtorus'ie ^^
Wiesz jak to z kobietami jest, same nie wiemy czego chcemy :P Pewnie i znalazłabym to czego szukam ale nie wiem czego szukać :D Polecę po tych tagach to może jeszcze coś ciekawego znajdę ;) Nie chcę też byle czego dodawać :aniol:
Jeszcze raz Ci dziękuję a teraz biorę się za przeglądanie :D

PostNapisane: 07 gru 2013, 23:27 
InSkyrim

Arian napisał(a):
Poszukuję moda, który (opcjonalnie):
- Usunie całkowicie level scaling z mobów
lub
- zmieni go, nadając mu bardziej rzeczywiste wartości
- Ewentualnie wyeliminuje podmianę NPC na silniejsze wersje, a zostawi level scalling.
Najlepiej, żeby to był mod przetestowany, i nie zmieniajacy oprócz tych wartosci nie wiadomo czego jeszcze. Itemki mnie nie obchodzą, chodzi mi tylko o moby.

No to Skyrim Redone odpada :p3:

W takim razie wejdź na www.skyrimgems.com i sprawdź kategorię Gameplay Mods > Creature Levels

PostNapisane: 08 gru 2013, 00:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Skyrim Fallout 3 Fallout NV
Poczytaj o "Requiem" może on ci podpasuje.

PostNapisane: 08 gru 2013, 22:40 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Skyrim / Mass Effect
Witam pisałem w innym temacie ( ale powinienem w tym ) o problemach z dance of death. Chodzi o to, że grając łucznikiem nie można zwiększyć częstotliwości śmiertelnego ciosu. Szukam więc moda który umożliwi mi takie zwiększenie tak abym mógł oglądać kończący strzał częściej niż dotychczas.
Mam wersje ze wszystkimi dlc ( piszę to ponieważ czasami starsze mody nie działają na tych wersjach gry )

P.S. z tego co znalazłem na forum i w necie to chyba "Killmove control" były dobry ale czy faktycznie ten mod będzie działał na łuczniku tak jak chcę??

Skoro zakładasz jeden temat, to czekasz cierpliwie aż ktoś w nim odpowie! Tamten usunąłem.//zefi

CERBERUS

Obrazek

PostNapisane: 09 gru 2013, 00:16 
InSkyrim

GodfatherPL napisał(a):
P.S. z tego co znalazłem na forum i w necie to chyba "Killmove control" były dobry ale czy faktycznie ten mod będzie działał na łuczniku tak jak chcę??

Nie, sprawa taka sama jak z The Dance of Death

Cytuj:
RANGED AND MAGIC KILLCAMS
========
From what I can see, at the moment the only way to manipulate the frequency of ranged killcams is via INI tweaks. Papyrus and the CK don't seem to support INI tweaking on the fly, so in-game ranged killcam tweaking is shelved for now. Should it be changed in the future, it will most likely be added to the in-game menu.

Możesz zwiększyć częstotliwość killmoves, ale tylko przez edycje plików ini, chyha w TDOD było napisane jak to zrobić. Z tego co wyczytałem mody po prostu nie mogą edytować tych zmiennych więc kontrola przez MCM itp. odpada

PostNapisane: 09 gru 2013, 10:08 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Skyrim
Szukam moda na jakiś nowy świat, questy ale tylko w wersjii polskiej:PP

Napisz wątekOdpowiedz Strona 85 z 181   [ Posty: 1803 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 181  Następna strona