Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 01 paź 2020, 05:39

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 6   [ Posty: 52 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Skyrim Enhancer Mod
PostNapisane: 13 sty 2012, 01:19 
Casual
Casual

Wystarczy, że odznaczysz sobie pliki More Powerful Dragons Leveled Dragons oraz More Powerful Dragons za pomocą lunchera gry odpowiada za to opcja, która się zwie „Pliki danych”. Odznaczasz oba pliki esp. i po temacie.

PostNapisane: 13 sty 2012, 09:38 
Casual
Casual

Aaaa , no chyba ,że tak.
Dzięki wielkie za pomoc , ale żeby nie było offtopu.
Polecam każdemu ten mod , ponieważ różnica jest kosmiczna , a spadek fps'ów jest max 1-2.

PostNapisane: 14 sty 2012, 07:37 
Casual
Casual

Skyrim Enhancer Mod 1.2

Zmiany/Nowości:

• dodatkowe cienie postaci rzucane przez pochodnie
• dodane nowe efekt Fake Tessellation dla gór i skał (Parallax Occlusion Mapping)
• dodano nowe efekty świetlne Lens Flare (oświetlenie inspirowane Crysis 2 i Battlefield 3)
• ładniejsze modele rasy Khajiit (lepszej jakości futro)
• jeszcze ładniejsza woda
• poprawiono kilka błędów związanych z tryskającą krwią z przeciwników oraz ulepszono jej jakość
• dodano kilka nowych textur, jakości HD obiektów i otoczenia
• dodano poprawkę związaną z trzymaniem broni dwuręcznej podczas biegu
• dodano poprawkę związaną z efektem Shadow Warrior (od teraz postać będzie w cieniu przy występowaniu tego efektu)
• poprawiono błąd graficzny związany z texturami grzbietów u niektórych smoków

Skyrim Enhancer Mod 1.3

UWAGA! Zaktualizowano Skyrim Enhancer Mod - wersja 1.3

Zmiany:

• Obszerna aktualizacja pakietów textur, jakości HD (więcej, lepiej, ładniej)
• Dodano wyostrzenie obrazu, dzięki czemu od teraz wszystkie szczegóły będę zdecydowanie lepiej widoczne (poprawa, jakości grafiki bez spadku wydajności)
• Zwiększono wydajność gry dzięki zastosowaniu optymalizacji za pomocą akceleratora SkyBoost R3
• Usunięto pliki esp odpowiedzialne za zwiększony poziom trudności smoków (od teraz wszystkie smoki będą posiadały standardowy poziom trudności definiowany przez ustawienia gry)
• Ujednolicono nazwy plików, esp (od teraz ich nazwy będą bardziej przejrzyste)[/b]

Link do pobrania - Download

https://rapidshare.com/files/3226492236 ... od_1.3.rar

Żeby pobrać plik trzeba być zalogowanym na rapidshare.com.

Poprzednia wersja z opisem jest dostępna na 1 stronie tego tematu (wersja 1.1 nie jest wymagana do instalacji)

Ostatnio edytowano 26 sty 2012, 11:45 przez azgan, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: 17 sty 2012, 22:34 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: komputer
Dzięki za umieszczenie tego tutaj. Inaczej pewnie bym tego nie zauważył. Właśnie zasysam v1.2, swoje prowizoryczne hd i HDR usunąłem. Zobaczymy...

EDIT:

No ładnie ładnie. Spróbowałem jeszcze dodać do tego moda z ulepszonym HDR, ale niestety karta już momentami obniżała wydajność. Jedyne do czego mogę się przyczepić już od samego początku to woda i cienie otoczenia.
Woda wcale taka ekstra nie jest. Promienie słońca na falach (a raczej białe zygzakowate kreski obładowane hdr'em) suną nienaturalnie szybko z jednego brzegu na drugi (mimo iż to rwąca rzeka). Ale to da się przetrzymać.

Najbardziej drażniący element to cienie otoczenia i ich przemieszczanie się względem ruchu słońca. One już nie przesuwają się podczas zachodzącego słońca, tylko przeskakują co parę sekund, jak przy pokazie slajdów. Czy tak powinno być?

EDIT 2:

Problem rozwiązałem. Trochę pobawić się w Skyrim.ini i już (chociaż efekt nie jest zadowalający a jedynie znośny).
Dla mnie nadal było jednak za mało.
Wyostrzyłem tekstury, dodałem trochę lepszego HDR, poważne zmiany w Skyrim.ini i w SkyrimPrefs.ini co do odległości wyświetlania szczegółów, obiektów i oddalaniem kamery od bohatera, do uzupełniłem tekstury zwierzątek (jak można było pominąć w tym modzie teksture hd dla koni czy wilków?), ulepszyłem rozdzielczość i ostrość cieni (ale nieznacznie, bo podczas potężniejszego podkręcenia w pomieszczeniach/jaskiniach przy źródle określonego, próbkowanego światła mam 4 fps/s. SSAO jest niestety wymagające ;/). Hmm. Więcej sobie nie przypominam.
Parę screenów.
http://imageshack.us/g/703/screenshot3404.png/
Na jednym z nich stoję niedaleko wysokiego Hrotgaru i widzę Smoczą Przystań i Białą Grań a także morze i budowle w górach po drugiej stronie mapy i nawet kilka drzewek się tam wcisnęło. Nie chce mi się narazie optymalizować dalekich widoczków, puki jeszcze mam normalne fps
Karta gigabyte geforce gtx 560 ti oc

PostNapisane: 31 sty 2012, 19:30 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Skyrim
Ja ten mod zassałem już jakiś czas temu, ale mam w związku z nim dwa pytania :
1. Czy miał ktoś problem, że gra po wgraniu tego moda wywalała do pulpitu?
2. Czy faktycznie jest aż tak wielka różnica w grafice, że warto instalować tego moda kosztem kilku fps?

PostNapisane: 04 lut 2012, 19:54 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect 2 , Skyrim
Mam pytanie. Podłączając się do tematu, znacie jakieś mody na poprawę jakości włosów ?

PostNapisane: 12 lut 2012, 13:09 
Casual
Casual

Skyrim Total Enhancement Mod Pack 1.4

Obrazek

Skyrim Total Enhancement Mod Pack jest moją własną kompilacją najładniejszych i najlepszych modyfikacji do The Elder Scrolls V: Skyrim. Zaznaczam, iż nie jestem autorem żadnego z użytych modów tworząc Enhancer’a korzystałem z gotowych modułów. Głównym założeniem funkcjonalności Enhancer’a było umieszczenie wszystkiego, co najlepsze w jednym miejscu w jednym pliku, z którego łatwo będzie korzystać a instalacja będzie wygodna i nie sprawi żadnych problemów.

Informacje dodatkowe:

Skyrim Total Enhancement Mod Pack 1.4 zawiera w sobie oficjalnie wydany przez Bethesda Softworks DLC HighResTexturePack w związku, z czym aby wszystko działała poprawnie należy w ustawieniach gry odszukać zakładkę PLIKI DANYCH i odznaczyć w nich HighResTexturePack01.esp oraz HighResTexturePack02.esp.

Paczka zawiera między innymi:

• oficialny HighResTexturePack od Bethesda Softworks rozpakowany z plików .bsa i ręcznie wyselekcjonowany zestaw textur
• textury jakości HD całego otocznia i środowiska
• textury jakości HD miast i wiosek
• textury jakości HD jaskiń i ruin
• textury jakości HD podłoża
• ładniejsze góry i skały
• ładniejszy śnieg i realistyczny lód
• ładniejsze drzewa i roślinność
• lepszej jakości oddalony teren (ulepszony efekt LOD)
• lepszej jakości obiekty
• lepszej jakości meble
• lepszej jakości jedzenie
• lepszej jakości przedmioty
• lepszej jakości konie i siodła
• lepszej jakości wnętrza budynków
• ładniejszej jakości postacie w grze
• lepsze włosy, usta oraz skóra
• poprawione modele zwierząt
• poprawiony wygląd wilkołaka
• ładniejsze smoki
• lepszej jakości efekty specjalne
• nowa jakość oświetlenia
• lepszej jakości woda i efekty cząsteczkowe
• poprawiony efekt deszczu
• ładniejszy ogień
• ładniejsze niebo nocą
• lepsza krew
• szybsze i bardziej wytrzymałe konie
• poprawiony wygląd broni
• lepszej, jakości ubrania i zbroje
• lepszej, jakości chmury na niebie
• lepszej, jakości okna i witraże
• dodano nowe dźwięki i odgłosy przyrody, których poprzednio brakowało
• poprawione dźwięki atmosferyczne
• drogowskazy i szyldy z polskimi nazwami
• Bump Mapping otoczenia
• nowy lepszy wygląd stołów alchemicznych oraz baru
• lepszej, jakości książki oraz papier
• więcej roślinności
• ładniejsza flora
• ładniejsze owady
• dodane nowe efekt Fake Tessellation dla gór i skał
• dodano nowe efekty świetlne Lens Flare (oświetlenie inspirowane Crysis 2 i Battlefield 3)
• dodano lepsze rozproszenie światła
• dodano wyostrzenie obrazu, TrueHD dzięki czemu od teraz wszystkie szczegóły będę zdecydowanie lepiej widoczne (poprawa, jakości grafiki bez spadku wydajności)
• zwiększono wydajność gry dzięki zastosowaniu optymalizacji plików ini

oraz wiele innych „ulepszaczy”.

Instalacja:

Wypakuj całą zawartość folderu Skyrim do "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Skyrim"

Całość kompilacji miała być zgodna z oryginalnym wizerunkiem, Skyrim’a chodziło mi o ulepszenie całości a nie jej zmienianie.
Mam nadzieje, że Skyrim Total Enhancement Mod Pack przypadnie Wam do gustu gdyż przygotowanie go zajęło mi wiele czasu, mniej lub bardziej udanych prób łącznia z sobą poszczególnych modułów, testowania i kombinowania.

Link do pobrania - Download

PART 1

https://rapidshare.com/files/434532801/ ... .4.rar.001

PART 2

https://rapidshare.com/files/3902322387 ... .4.rar.002

PART 3

https://rapidshare.com/files/1618307179 ... .4.rar.003

UWAGA! Żeby pobrać plik trzeba być zalogowanym na rapidshare.com. Jeśli nie posiadasz konta konieczna jest bezpłatna rejestracja.

Skyrim Total Enhancement Mod Pack został podzielony na 3 części należy je wszystkie ściągnąć następnie scalić w całość i wypakować za pomocą np. programu 7z.

PostNapisane: 12 lut 2012, 13:53 
Casual
Casual

Gra w: Skyrim
Azgan, mógłbyś wstawić wersję 1.4 gdzieś, gdzie nie trzeba się rejestrować?

PostNapisane: 12 lut 2012, 20:47 
Casual
Casual

Wyróżnienie za najlepszą modyfikację graficzną do Skyrim przyznane przez http://www.gry-online.pl

Cytuj:
Grafika od zawsze była istotną częścią gier z serii The Elder Scrolls. Do dzisiaj wychodzą kolejne modyfikacje ulepszające Morrowinda czy Obliviona – pojawiło się również kilka przeznaczonych dla Skyrima. Najlepsza z nich, czyli Enhancer Mod, to w zasadzie nie osobna modyfikacja, a raczej zbiór kilkudziesięciu mniejszych – stąd też duży rozmiar pliku. Mimo pokaźnych gabarytów warto się nim zainteresować, ponieważ wpływa on na oprawę graficzną gry w naprawdę niebywałym stopniu. Poza doskonałym, urzekającym oświetleniem i dynamicznymi cieniami, aplikacja wprowadza też bardziej szczegółowe tekstury obiektów i otoczenia oraz tysiące (jeśli nie miliony) mniejszych usprawnień – jak na przykład realistyczną fizykę krwi czy ślady po ogniu.

Żaden obrazek nie jest w stanie oddać pełni zmian.
Przeskok jakościowy od Skyrima zwykłego do zmodyfikowanego jest naprawdę gigantyczny. Różnice są widoczne gołym okiem, a pejzaże urzekające jak nigdy dotąd. Ceną za te graficzne wodotryski jest niestety dość spory spadek płynności gry – aby przywrócić jej pełnię chwały, warto zaopatrzyć się w modyfikacje usprawniające działanie programu (patrz: Optymalizacja i udogodnienia).

Modyfikację znajdziecie w tym miejscu. Nie wymaga ona instalowania żadnych dodatkowych plików ani korzystania z menadżera – wystarczy skopiować całość do katalogu „Skyrim” (tam, gdzie znajduje się „TESV.exe”).

PostNapisane: 14 lut 2012, 09:26 
Casual
Casual

Gra w: TES V: Skyrim
Panowie ja mam taki problem ze nie mam w folderze SteamApps folder common tylko folder sourcemods i 2 inne pliki .
Prosze o pomoc.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 6   [ Posty: 52 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona