Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 24 wrz 2020, 00:54

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problem z modami
PostNapisane: 16 kwi 2012, 23:22 
Casual
Casual

Po przeczytaniu niejednego tematu widze ze to tutaj normalny problem ;) Otoz mam problem takowy iz niektore mody nie chca mi za Chiny dzialac z niewiadomego powodu. Kilka natomiast dziala.

Dzialajace:
-Remodeled Armor
-SkyUI
-High Quality Eyes
-Better Females by Bella

Niedzialajace:
- The Art of Magicka
- Cloaks of Skyrim

Probowalem grzebac zgodnie z podpowiedziami z innych tematow w SkyrimPrefs.ini, w Data Files z launchera a takze w pluginach w Nexos Mod Menager. Niewazne ktorej z tych opcji uzywam zawsze sie konczy to wywaleniem do pulpitu w momencie gdy powinno sie pokazac menu glowne. Pytanie brzmi co zrobic zeby to dzialalo? Na forum nie znalazlem nic dzialajacego.

Tytuł: Re: Problem z modami
PostNapisane: 17 kwi 2012, 00:45 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Skyrim
pwalas123 napisał(a):
Po przeczytaniu niejednego tematu widze ze to tutaj normalny problem ;) Otoz mam problem takowy iz niektore mody nie chca mi za Chiny dzialac z niewiadomego powodu. Kilka natomiast dziala.
Dzialajace:
-Remodeled Armor
-SkyUI
-High Quality Eyes
-Better Females by Bella
Niedzialajace:
- The Art of Magicka
- Cloaks of Skyrim

Zabawne, niedawno ktoś z forum narzekał że nie może uruchomić mod Remodeled Armor, który u Ciebie działa! Może mody gryzą się między sobą! Poza tym wgrałeś moda który jest zrobimy na model CBBE w wersji 3, a nie piszesz że używasz tego modelu. Znowuż mod The Art of Magicka jest wydany na dwa typy modeli CBBE oraz ADEC - nie piszesz jaki masz. Może tu jest przysłowiowy "pies pogrzebany" że masz mody na rożne modle postaci. Ostatni mod Cloaks of Skyrim wymaga najnowszej wersji gry, autor napisał:
Requires official Skyrim patch 1.4.27 or greater. Using this mod on earlier versions of the game may result in a crash at the main menu.
To jest jakby żywcem ten objaw o jakim piszesz że masz u siebie. jeśli ten mod jest taki wymagający to go wywal i po sprawie.
BTW Ten mod z płaszczem "trąci myszką" kojarzy mi się Zorro albo Superman. Płaszczyk dobry byłby dla rycerza na koniu by powiewał za nim w galopie, ale dla normalnego wojownika to śmieszny i zbędny gadżet - ja na przykład nie wyobrażam sobie walki na dwa miecze i z półobrotem, bo bym się zawinął w ten płaszczyk jak w prześcieradło :rotfl:

PostNapisane: 17 kwi 2012, 16:44 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Ale znowuż płaszcz dla maga jak znalazł :D

PostNapisane: 17 kwi 2012, 17:56 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Skyrim
Trzyzet napisał(a):
Ale znowuż płaszcz dla maga jak znalazł :D

Sorki za dwa identyczne niemal posty - Nie mam pojęcia jak tego dokonałem ;(
[Pozwoliłam sobie usunąć pierwszy z nich, bo widzę, że w drugim bardziej się rozwinąłeś ;) Pozdrawiam, waber.]

A co do płaszczy Trzyzet?!? Niby do czego potrzebny jest płaszcz? Ja wiem że "pod płaszczykiem" można przemycać różne rzeczy a nawet idee. Znam filmy z gatunku Płaszcza i Szpady, ale tak naprawdę to mówimy o pelerynce a pelerynki są dobre dla postaci z komiksów. To naprawdę jest żenujące jak idziesz w ukryciu w tzn. kuckach, a.... za tobą ciągnie się pelerynka zahaczając o kamienie chwasty i kałuże błota ;(

PostNapisane: 17 kwi 2012, 19:03 
Casual
Casual

Dobra. Cos pogrzebalem i aktualnie dziala. Co do plaszczy natomiast to moze i sa glupie, ale efektownie wygladaja ;) W grze mozna ponosic, chociaz w rzeczywistosci raczej bym tak nie wyskoczyl ;p

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]