Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 28 wrz 2020, 12:54

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Mod na dom i followerzy
PostNapisane: 28 paź 2012, 16:27 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: TESV TESIV DiabloIII AssasinCreed Wiedźmin DragonAgeII RO2 Wargame:ZW CoH2 SniperElite2
1. Poszukuję modu na dom albo zamek. Ma być dość spory, nie obciążający pamięci RAM, oczywiście lokacja ma być "bezpieczna" to znaczy się nie znikną mi po 30 dniach przedmioty w skrzyniach itp.,
http://skyrim.nexusmods.com/mods/13236
Ten zamek spełnia wymagania? Pięknie się zapowiada :)
2.CBBE i envision face obciąża RAM. Ale tak ustawiłem że jest ok. Ale Envision face działa dopiero po edycji twarzy czy wpływa od razu na wszystkie twarze i je zmienia? Czy wszystkie żeńskie npc mają twarze przerobione już teraz w envision face czy musiałbym im poprzestawiać?
Czy
http://skyrim.nexusmods.com/mods/15095
i pozostałe towarzyski stworzone przez BravoOskar i związane z tym całym CBBE itp. obciążają RAM czy nie?

3. Poszukuję moda który da mi możliwość aby followerzy zamieszkali w moim domu/zamku (także w tym z moda).
I chciałbym ich móc po prostu że powiem im że mają iść do domu a oni pójdą wtedy na tą komendę zostawieni sami do domu w którym im zamieszkać kazałem. I żeby im potem można było kazać powrócić do swojego własnego, dawnego miejsca zamieszkania i zajęć jakby co.
Myślę nad tym modem:
http://skyrim.nexusmods.com/mods/18045
Spełnia wszystkie wymagania. Ale co z bugami?

More details and important info:

Attention, new Skyrim v1.7 introduces more bugs! If you cannot see the dialogue, save your game and load your game. This will fix it.

If you play Dawnguard, there's a problem with Serana. When you go to Valerica's laboratory, she's supposed to stop following you while you search for journals and ingredients to open the Soul Cairn. If you have set her up with a new home she will instead try to go for it and there's no way to make her open the portal and the quest goes south. The only way to continue was to uninstall this mod, that fixed her behaviour right away.
In some locations, dismissed followers don't seem to use stairs after reaching their home location. Looks like a navmesh bug (oh no, not another one!), could be a sandbox AI bug. No way for me to fix it :(
There might be followers who ignore the new sandbox packages.
When you use the fast-travel option, you will see two loading screens. Usually you can't fast-travel to interiors, so the first load is the actual fast-travelling, the second is moving the player inside the house.

UFO users:

If dismissed followers won't follow when hired again, and the rehire topic won't go away, load a previous savegame and dismiss all your followers before activating this mod.
It may happen that your dismissed followers will walk towards their original home before my mod overrides the UFO home sandbox. They should turn around after a while and go to the home you gave them.

AFT users:

After dismissing a hireling (NPCs at taverns who will follow for 500g), it may happen that they can't be rehired, only the home dialogue appears. Assigning a new home before dismissing them might fix it.

I przetłumaczy ktoś z angielskiego i wytłumaczy co i jak z tymi problemami (bo translator to wiecie jak tłumaczy...)
Mimo to mogę śmiało ściągnąć? Jak sądzicie? Czy lepiej odpuścić ten mod?

Jak działa --Relax for a while./Time to go. w UFO? Dokładnie tak jak ja chcę albo chociaż w sposób zbliżony czy jak?
4. http://skyrim.nexusmods.com/mods/11811
Jak to działa i jak zainstalować? Wyjaśni ktoś w końcu?!

Niecierpliwe wielkich czynów i przelanej krwi
Nie ma nigdy w sercach naszych ani cienia trwogi
A dla wrogów też litości nie ma ani krzty"

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]