Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 25 wrz 2020, 03:59

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: NMM + Wrye Bash + Nmm2Wrye (adapter)
PostNapisane: 06 lis 2012, 15:44 
Casual
Casual

Problem jaki tu postawię jest bardzo złożony i prawdopodobnie nie zainteresuje żadnego Polaka
A więc zaczynamy :
Moderzy piszą mody ale opisy są po angielsku albo w takim angielskim jaki zna Rosjanin czy Hiszpan.
A Gogle (taki TEXT) tłumaczą Kali być kali dać

Są też osoby które starają się spolszczyć mody ale to psu na budę bo .. Polaków chętnych na takie mody jak na lekarstwo prędzej Czeh pobierze takie spolszczenie bo to podobne języki B)

Polacy techniczny język angielski słabo znają a tym bardziej napisany np. przez Japończyka czy Hiszpana. Słaby angielski uniemożliwia Polakowi wgranie moda a już konfliktowość miedzy modami paraliżuje ruchy. Trudności na jakie napotykają w nexus sprawiają, że idą po najniższej linii oporu i abonuja mody w Steam.

Pisze na wielu forach i żadnej zadawalającej odpowiedzi nie otrzymałem
W Nexus znalazłem 18 Polaków którzy wgrywają do gry mody i napisałem do nich. odpisało mi 3 którzy coś tam wiedzą ale po rozmowach na skype czy gg to ja im więcej powiedziałem o możliwościach niż Oni mi.

A przecież połączenie tych 3 programów to istny kombajn który nie dopuści do konfliktów między modami i można ich nawet wgrać 300 różnych modyfikacji jak i Questów

Na pytanie kto zna Wrye Bash Wrye Smash NMM czy NMM2Wrye odpowiedzi znam zdarzają się rzadko. A gdy już ktoś napisze ZNAM .... wówczas jak się okazuje znają ułamek tych możliwości.

Dlatego szukam Polaków którzy chcieli by rozgryźć NMM + Wrye Bash Wrye Smash + Nmm2toWrye czyli adapter b to w sumie daje wspaniały kombajn.

Powstało nowe oprogramowanie ale na wstępie uprzedzają w opisie {oczywiście po angielsku} że jeśli nie poznasz całego oprogramowania to zniszczysz sobie grę - czyli program typowy dla moderów.

TES5Edit_3_0_24_EXPERIMENTAL próbowałem to ugryźć ale nic z tego.
Tak więc i TU postawię to pytanie
Kto zna NMM + Wrye Bash Wrye Smash + Nmm2toWrye czyli adapter ??
;(

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]