Wczytywanie
Teraz jest 25 sie 2019, 12:27

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Szczęśliwa siódemka
PostNapisane: 16 gru 2018, 23:38 
Nałogowiec
Nałogowiec

Obrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

Obrazek

Obrazek

Dziś mamy siódmą rocznicę działu w prawdzie nieco smutną, bo w tym roku nie było żadnej sesji, ale w pozostałych sześciu latach sporo ich się odbyło. Dokładnie odbyły się 43 sesje z czego 10 udało się zakończyć. Jedna sesja nie wystartowała. Dlatego też nie wlicza się w te 43 sesje, które odbyły się na forum. Poza tym w dziale mieliśmy 5 nieudanych rekrutacji. I jedna sesja stąd została przeniesiona na inne forum. Stworzono 286 postaci przy razem raz wykorzystano gotowe wzorce na postać gdyby je dodać, to byłoby 296 postaci. Zatem gracze przez minione 6 lat stworzyli razem prawie 300 postaci. Mieliśmy 38 graczy z czego 23 zostało MG i jednego MG, który prowadził sesje, ale nie sam nie grał w innych. W prawdzie w tym sesji już nie ma, ale na Strefie RPG prowadzę sesje w tym ME w którym odbywały się moje poprzednie ME sesje na tym forum. Także w pewnym sensie coś z tego forum przetrwało na innym, a przynajmniej przetrwa do czasu zakończenia sesji. To w zasadzie wszystko.

Jeśli jakimś cudem temat by wzbudził zainteresowanie mimo mniejsze liczby osób zaglądających tu, to rozpisze jakiś konkurs z podsumowaniem ostatnich 7 lat, ale przy obecnej frekwencji tak scenariusz jest mało prawdopodobny.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

Tytuł: Re: Szczęśliwa siódemka
PostNapisane: 22 sty 2019, 10:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Papers please, Dirt 3, World of Tanks, OSU!
Ja tu czasem wpadam z nostalgii. Tak sie dziwnie przyjemnie robi... Pograłbym na tej strefie ale szczerze mówiąc trochę ciężko mi się tam odnaleźć. Pamiętam jak kiedyś maniaczyłem tu z wami, zapełniając w jeden dzień od wystartowania sesji kilka pełnych stron

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]