Wczytywanie
Teraz jest 25 wrz 2021, 16:55

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1170 z 1227   [ Posty: 12269 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1167, 1168, 1169, 1170, 1171, 1172, 1173 ... 1227  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Karczma RPG-Czyli na luzie
PostNapisane: 30 gru 2015, 22:06 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ostatnio tak wpadłem na artykuł o Doktorze Who i wpadła mi taka myśl do głowy, które z naszych postaci by się najlepiej nadawały się na Doktora. Chodzi mi głównie o charakter. Tak zacząłem się na tym zastanawiać i z moich wydaje mi się, że na Doktora najlepiej pasował by Drairt z pierwszej sesji zanim się trochę załamał nerwowo.

Skoro się zastanawiałem nad Doktorem, to pójdziesz przyszła kolej na towarzyszkę Doktora. I uznałem, że moich najlepiej pasowałaby Miranda. Cathy trochę mniej. Chociaż też wiele zależy o tego jaki byłby Doktor.

Wiem, że nie wszyscy znają ten seriale, ale część osób z forum go zna. Jak Wam się wydaje, które z Waszych postaci lub postaci innych pasowałyby charakterologicznie na Doktora, a które na jego towarzyszkę?

I jakie byłby według Was najciekawsze połączenie Doktora i towarzyszki z naszych postaci. Przykładowo jakby Drairt miałaby być Doktorem kto by pasował lepiej na jego towarzyszkę Lidia {BK) czy Kayla (OG), a może zupełnie inna postać?

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 30 gru 2015, 22:19 
Nałogowiec
Nałogowiec

Draitr którym?
Ej, jak podajesz Lidię, to jak mogę się z tym kłócić? Lidka jest najlepsza zawsze. Chciałabym ją gdzieś zobaczyć/wykorzystać.

Z moich Tinka. Kobieta, ale pomyślcie o jej osobowości. Geniusz-naukowiec, oderwana od świata.
A na towarzyszkę Harm albo Ariel?

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 30 gru 2015, 22:32 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nie chodzi mi o dopasowanie charakteru postaci, do konkretnego Doktora. Tylko raczej, które z naszych postaci by pasowałby na kolejne wcielenie Doktora. Jak teraz mamy 12, to któraś z naszych postaci charakterem pasowałaby na 13 i tak dalej.

Jednak jeśli już miałbym porównywać Drairta z resztą Doktorów, to wybrałbym 10, ale głównie dlatego, że najbardziej kojarzę 9 i 10. 11 i 12 trochę mniej, a klasycznych Doktorów nie oglądałem.

Par, a do Lidii Drairt by pasował jako Doktor czy widziałbyś może ją w parze z innym Doktorem?

Wiesz Par, Tinka, to by mi bardziej pasowała na samego Doktora. Czytałem, że w którym z odcinków z 12 jeden z Władców Czasu, który był mężczyzną regenerował w kobietę. Także Tinka mogłaby być Doktorem. Tylko kto wtedy by się nadawał na jej towarzysza bądź towarzyszkę? Chociaż jeśli Doktor zmieniłby płeć, to chyba bardziej by pasował towarzysz.

Harmony pasowałaby na towarzyszkę, ale z jakim Doktorem? W sumie z Drairttem się dość dobrze dogadywali, ale jakoś tak fajniej się paruje postacie z różnych z sesji.

Ariel byłaby dość ciekawą towarzyszkę, ale jakiego Doktora by z nią spasować?

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 30 gru 2015, 22:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Assassin's Creed, Mass Effect, Resident Evil
Nie znam Doktora, ale polecam serial Demony Da Vinci. Zakręcony Leonardo da Vinci bardzo przypomina mi Tinkę lub jakiegoś innego szalonego bohatera o niesamowitym umyśle.

PostNapisane: 30 gru 2015, 22:49 
Nałogowiec
Nałogowiec

Może się skuszę. Safi jak nie znasz Doktora, to może się skusisz by poznać. Serial jest dość zakręcony i klimat zmienia się trochę z każdym nowym Doktorem. Najlepiej zacząć od pierwszego sezonu nowego Doktora Who z 2009 roku.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 30 gru 2015, 22:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

No Tinka miała być doktorem. A jej towarzyszką Harm lub Ariel. O to mi chodziło.

Ale tak ogólnie ze wszystkich wszędzie... Zabawnie by było mieć Thyas lub Firvain na jej towarzyszkę, z facetów Nathaniel, Nazario...

Harmony mogłaby być z każdym.

Arielka byłaby towarzyszką Elifa. Cii, daj pomarzyć.

Ehh, aż przykro. Tak mi szkoda Ariel i Lidki. Fajnie by było móc je wykorzystać w innej sesji. Najlepiej z chętnymi towarzyszami też z niej.

Albo chociaż piszmy w działających. W sumie próbowałam ruszyć Tawernę by was tu ściągnąć, bo cokolwiek się dzieje, ale nie działa.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 30 gru 2015, 22:57 
Nałogowiec
Nałogowiec

Być może skusze się Shar, dziękuję. Polecam również ze stajni Marvela - Jessica Jones. Bohaterką jest dość młoda pani detektyw, która ma ciut lepsze zdolności niż przeciętny człowiek. Bardzo wciąga, jeśli ktoś lubi zakręconą fabułę. Główny wróg Jessiki bardzo przypomina mi pewną postać, ale nie pamiętam jej imienia..Kilgrave potrafi wpływać umysłem na innych. Potrafi tak jakby przejmować kontrolę nad ich umysłem. Świetny serial.

No ja ostatnio Par miałam jakiś taki czas, że nic mi się nie chciało. Każdy dzień wyglądał tak samo itp.. ale już jest lepiej :). Martwi mnie cisza na forum.. i czasami dziwne pustki.

PostNapisane: 30 gru 2015, 22:58 
Nałogowiec
Nałogowiec

To co Safi, wracasz do nas bardziej na stałe?

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 30 gru 2015, 23:01 
Nałogowiec
Nałogowiec

Myślę, że tak. Innym powodem małej aktywności był upierdliwy laptop. Próbowałam zdiagnozować co z nim jest nie tak, musiałam rozkręcać i badać płytę główną... potem rozcinałam zasilacz, a tam znalazłam powód. Nie chciałam bawić się w naprawianie, bo szkoda mi oczu, gdy nie mam odpowiedniego sprzętu, więc kupiłam nowy. Szybciej było :). Sesje Ciastka stoją, więc też nie mam gdzie odpisywać. Muszę zaciągnąć się do jakieś sesji.

PostNapisane: 30 gru 2015, 23:06 
Nałogowiec
Nałogowiec

To może póki co dla rozgrzewki napisz w Tawernie? To miejsce dla postaci, które nie mają co robić. Słabo działa, ale zawsze coś.

Shar, a może dasz nam kolejną turę w OG?

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1170 z 1227   [ Posty: 12269 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1167, 1168, 1169, 1170, 1171, 1172, 1173 ... 1227  Następna strona