Wczytywanie
Teraz jest 16 wrz 2021, 15:10

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1210 z 1227   [ Posty: 12269 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1207, 1208, 1209, 1210, 1211, 1212, 1213 ... 1227  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Karczma RPG-Czyli na luzie
PostNapisane: 10 paź 2016, 00:16 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Że Shar nie lubi swojej postaci to nie wiedziałam... Reszta to jeszcze nie tragedia, ale tego się raczej przeskoczyć nie da.

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 10 paź 2016, 00:23 
Nałogowiec
Nałogowiec

Przesadziłam z tym nie lubi :P
Chciał nim grać.

Bardziej chodziło mi o niekończącą się dyskusję o jego wiek, związki i o to czemu współpracuje z kim współpracuje. Nie wiem co teraz myśli.

Jak byś przeskoczyła to wcześniejsze? Możesz mi doradzić, bo dla mnie zrobiło się za dużo tego wszystkiego i już nie wiem co z tym zrobić.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 10 paź 2016, 00:27 
Nałogowiec
Nałogowiec

2.) Dokładnie nie pamiętam, ale pisałaś Par coś w komentarzach, że postać Diablo nie zachowała się do końca Kruczo czy jakoś tak.

3.) Nie wychodzą. Tylko niektórzy je odbierają na opak i też nie wszyscy. W większości są po prostu niezrozumiani. No, bo czy można powiedzieć, że Inis jest zły? No, nie bardzo chociaż sporo innych rzeczy można zarzucić brak zdecydowania, kłopoty z podjęciem decyzji itd.

5.)Myślę, że kiedyś poprowadzę sesje w tym świecie. Przypuszczam też, że będzie w czasach pierwszego Kotora tylko muszę mieć na nią pomysł.

6.)W ciągu kilku najbliższych dni.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 10 paź 2016, 00:36 
Nałogowiec
Nałogowiec

Tak, bo Kruk diabla nie jest typowym krukiem. próbuje grac Robin Hoodem. Co nie zmienia faktu, że przez lata wypracowali współpracę.

Ardeair nie miał być zły, ale w pewnym sensie był. A Inis podejmował złe decyzje i popierał złych zamiast dobrych.

A co z Twoją aktualną?

I co powiesz Shar w sprawie ZT?

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 10 paź 2016, 00:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

Tak Par. Tylko, że jest założenie, które ustaliście przed sesją, a jakby Ariel się już spotkała w sesji z postacią Diabła, to nie koniecznie ich współpraca przebiegała by prawidłowo.

Może niektórzy mogliby tak odebrać Ardeaira, ale jak się zna jego motywacje, to wiadomo, że nie był zły tylko miał ogromnego pecha i podejmował złe decyzje co w połączeniu z jego niefrasobliwością przyniosły opłakany efekt.

Par chyba nie masz na myśli Znajdy i FIr?

W tym tygodniu dam turę i postaram się nieco sesje przyspieszyć.

Nie wiem. Właściwie, to sądziłem, że sesja padła. I Par chciałabyś prowadzić dwie sesja na raz?

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 10 paź 2016, 00:56 
Nałogowiec
Nałogowiec

Shar, dyskusja z Vi na poprzedniej stronie. Vi pytała o coś dotyczącego Ciebie.

Inis podejmował masę złych decyzji. Rycerz. Ryzykowanie życia Ariel i Elifa gdy reszta uciekła, po czym obwinienie ich. Kazanie Ariel opuścić drużynę za uratowanie mu życia. obrażenie mistrza najpotężniejszej gildii skrytobójców, co mogło nawet zesłać na nich obecne kłopoty...

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 10 paź 2016, 01:08 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
Poczytałam sobie BK i aż mi się trochę smutno zrobiło, że to porzuciłam. Świat sagi husyckiej jest taaaki super, nie chciałby go ktoś przejąć? :D

PostNapisane: 10 paź 2016, 01:11 
Nałogowiec
Nałogowiec

Odpowiedziałem na pytanie dotyczące sesji Warhammera.

Nie kwestionuje przecież tego, że niektóre decyzji Inisa były chybione, ale tu już lekko przesadzasz, że zachowanie Inisa miało jakiś wpływ na mistrza Kruków. Atak na drużynę i tak czy inaczej by nastąpił tak by scenariuszu Ondzi, a później kiedy zgubiła zaczęła improwizować, a ostatnie wydarzenia to już głównie wina relacji w drużynie.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 10 paź 2016, 01:19 
Nałogowiec
Nałogowiec

trala napisał(a):
Poczytałam sobie BK i aż mi się trochę smutno zrobiło, że to porzuciłam. Świat sagi husyckiej jest taaaki super, nie chciałby go ktoś przejąć? :D

Może chcesz ponownie spróbować? jest super.

Shar, to pominąłeś.
Vadi napisał(a):
A skoro już się coś ruszyło, to może i Zapomniane Twarze też dałoby się pociągnąć?

Paranormal napisał(a):
Vi, nie ma ondzi. Pracowałam nad tym sporo, by wpleść postać Ondzi by była istotna dla fabuły. Wycinając ją uzyskam wiele luk z którymi po tylu zmianach nie wiem co zrobić...
Co wciąż działałoby gdyby sesję prowadzić na Ircu, ale jeden z dwóch potencjalnych graczy się nie zgadza.

Do tego prowadzenie dwóch sesji na raz zwykle kończy się porzuceniem obu, dlatego poczekałam na tak długi brak odzewu do tamtego zanim założyłam ta rekrutację.

Nie wiem co zrobić z ZT, bo materiał i postacie mamy, ale jest tyle ale... miejsce na brakującą postać, tylko dwóch graczy, Shar nie lubiący swojej postaci, Shar nie chcący Irca... Nie brzmi to dobrze, prawda?

Vadi napisał(a):
Że Shar nie lubi swojej postaci to nie wiedziałam... Reszta to jeszcze nie tragedia, ale tego się raczej przeskoczyć nie da.

Paranormal napisał(a):
Przesadziłam z tym nie lubi :P
Chciał nim grać.

Bardziej chodziło mi o niekończącą się dyskusję o jego wiek, związki i o to czemu współpracuje z kim współpracuje. Nie wiem co teraz myśli.

Jak byś przeskoczyła to wcześniejsze? Możesz mi doradzić, bo dla mnie zrobiło się za dużo tego wszystkiego i już nie wiem co z tym zrobić.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 10 paź 2016, 01:27 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
Z graczy zostałaś Ty i Ad, z czego Ad pewnie nie będzie chciał grać, więc może być ciężko :P [EDIT: Jeszcze Shar przecież! Przepraszam :)] poza tym jestem w takim momencie, że teraz mam sporo czasu i energii, ale za nie cały miesiąc zaczynam nową pracę (jeszcze nawet nie do końca wiem jaką) i ilość jednego i drugiego drastycznie spadnie :( no ale nie powiem, trochę mnie kusi, bo sama jestem ciekawa, jak się ta historia skończy (bo już nie pamiętam, co wymyśliłam :P). Wrócę do tych rozważań za miesiąc albo dwa :P

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1210 z 1227   [ Posty: 12269 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1207, 1208, 1209, 1210, 1211, 1212, 1213 ... 1227  Następna strona