Wczytywanie
Teraz jest 17 wrz 2021, 00:48

Napisz wątekOdpowiedz Strona 128 z 1227   [ Posty: 12269 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131 ... 1227  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Karczma RPG-Czyli na luzie
PostNapisane: 07 lip 2013, 23:30 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
Fairt, przecież to oczywiste! :P

Kim jest Khayn? Chodzi Ci o Khana, Shar? No, fakt oni mogliby pasować jako para :P

Pfff, mogę sobie mieć nawet tysiąc planów, i co z tego, skoro Nata nie ma? Ale nie, nie mam jakoś szczególnie, po prostu wydaje mi się, że to by ładnie pasowało.

Aaaaad, to wyzwanie! W sam razy dla Harmony :P

PostNapisane: 07 lip 2013, 23:31 
Nałogowiec
Nałogowiec

A Vitaer co by zrobił, podrywany przez Harm?

Właśnie, słucham sobie teraz muzyki... Nie uważacie że piosenka Zanim Pójdę zespołu Happysad idealnie pasuje do Harmony?

Harmony lubi wyzwania. I związki. Gdyby któreś dało jakiś sygnał, mogłaby się związać z każdym z drużyny. :watpliwosc:

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 07 lip 2013, 23:33 
Nałogowiec
Nałogowiec

Vitaer? Nie wiem, nie wiem. Ostatnio był cały czas kopany i spychany na dno umysłu przez Mora. Po prawdzie Vitaer pewnie nie wiedziałby początkowo o co może biegać, a potem sie zawstydził ;). Większość życia spędził zamknięty w różnych grobowcach, albo jako bezsilny obserwator działań Mora... No a wcześniejsze życie przesiedział w świątyni ;). Więc zapewne Vitaer byłby raczej strasznie speszony i zaskoczony.

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

PostNapisane: 07 lip 2013, 23:35 
Nałogowiec
Nałogowiec

No, to podwójne wyzwanie! Jaaaa, biorę się za fanfika :P

PostNapisane: 07 lip 2013, 23:37 
Nałogowiec
Nałogowiec

Rala... W sumie możemy napisać fanfictiony... Składajmy zamówienie i podsyłajmy pomysły i podeślemy gotowe MG :)

Ad, bez urazy, ale teraz to mnie zainteresowałeś. Aż chciałabym to zobaczyć. Lepiej skończ z tym zawstydzonym Vitaerem, bo przecież nie chcesz mu zesłać na głowę Harmony? A to jest coś w moim stylu.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 07 lip 2013, 23:38 
Nałogowiec
Nałogowiec

Par, ale jak sądzisz Drairt miałby więcej fanów niż hejterów czy odwrotnie?

Mam wrażenie, że fani stworzyliby taki paring jak napisałem.

Ano może. Kto wie może się zainteresuje którąś z nich.

"Ardeair miałby dużo fanów i hejterów. Jednak wielu nie widziałoby serii bez niego"

To miłe Par. Przypuszczam, że nawet niektórzy hejterzy nie wyobrażaliby sobie serii bez Ardeaira. Par tylko co by w nim tak mocno hejtowali?

To zależy Ad. Mogłoby się skończyć walką jak i tym, że próbowałby pomóc Vitaerowi utrzymać kontrolę nad Morem, a tym samym władać swym ciałem.

Jeśli chodzi o Harmony to mam wrażenie, że romans z nią to nienajlepszy pomysł. W końcu ona kocha wszystkich. Pomiędzy nią, a Lacertą jest coś więcej niż przyjaźń. Mat jest w niej zakochany. Osobiście mam wrażenie, że osoba, która nawiązałby romans z Harmony by cierpiała. Chyba, że to byłoby przelotny romans i nie wchodziłaby w grę miłość.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 07 lip 2013, 23:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

No co poradzić - Vitaer po prawdzie boi się ludzi, bo w sumie wszyscy których znał zginęli w różnych paskudnych okolicznościach... Chociaż raczej lubi pomagać, to po prostu niezbyt wie jak zachować się pośród ludzi... Więc ludzie, a zwłaszcza ci, którzy by sie Vitaerem interesowali by go strasznie stresowali.

No ja liczę że będzie okazja do jakichś interakcji między postaciami, a nie tylko gnanie za niewiadomo czym...

A Vitaer i tak wiecznie cierpi ;). I nie ma jak to przerwać bo w jego wypadku śmierć to nie koniec... ;)

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

PostNapisane: 07 lip 2013, 23:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

Shar, serio się zastanawiasz, za co Ardeair mógłby być hejtowany? :P

PostNapisane: 07 lip 2013, 23:48 
Nałogowiec
Nałogowiec

Shar, obawiam się, że hejterów.

Co do Adonisa - zarozumialstwo i o mało nie zabicie wszystkich?

"Ano może. Kto wie może się zainteresuje którąś z nich." Nie iwem do czego to.

Nie zgadzam się co do Harmony. Przedstawiam przykłady:
- Nie ma problemu zarówno z przelotną jak i stałą relacją.
- Nigdy nie przestanie jej zależeć.
- Potrafi się nie narzucać i zostawić przestrzeń.
- Potrafi słuchać.
- Jest dobrą przyjaciółką i dziewczyną.
- Będzie jej zależało na dowolnym partnerze/ce bez względu na wady.

Harmony się przyjaźni z Lacertą. Dla nich to przyjaźń.

Harmony nigdy by nie potraktowała Drairta jak Faith. Zależałoby jej i gdyby poprosił mogłaby się nie umawiać z innymi... Tak czy inaczej, ma przed soba jeszcze wiele setek lat życia. Wspierałaby go i rozumiała.
Jako jedyna dociera do Lacerty.
Nigdy by nie potępiła Vitaera i by mu pomagała, nawet gdyby mor próbował ją skrzywdzić.
Uczyłaby się od Mora.
Gdyby Mat potrzebował poświeciłaby się dla niego i nigdy by nie mówiła, że jest jej źle.

Gdyby jej partner miał wątpliwości czekałaby na uboczu, ale zawsze jest, gdy ktoś jej potrzebuje.

Moim zdaniem jest romansowo idealna, jeśli idzie o serial czy sesję.

Ad, przykro mi to mówić, bo ie lubisz Harmy, ale od teraz Vitaer ma szanse na zainteresowanie Harmony.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 07 lip 2013, 23:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

Może Harmony się poprawi ;). Po prostu jakoś działania Harmony są dziwne i egoistyczne ;). A czego można sie uczyć od Mora? Jak dążyć do opanowania świata? Jak zabić człowieka na 66 sposobów? ;)

Heh, wieleset lat. Vitaer chyba się pogubił konkretnie ile już żyje ;). Nie wiem, może uda się jakoś dłużej porozmawiać postaciami, znaczy taką mam nadzieję.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 128 z 1227   [ Posty: 12269 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131 ... 1227  Następna strona