Wczytywanie
Teraz jest 24 wrz 2021, 07:14

Napisz wątekOdpowiedz Strona 207 z 1227   [ Posty: 12269 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210 ... 1227  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Karczma RPG-Czyli na luzie
PostNapisane: 26 lip 2013, 11:59 
Nałogowiec
Nałogowiec

Tak sobie pomyślałem po tej wczorajszej rozmowie z Par na temat trójkątów, że dobrą opcją dla Cedrika byłoby stanie się pomocnikiem Shili w jej romansach gdzie czemu miałby lepszą pozycje w grupie i mógłby ją wykorzystać do tego by spędzać więcej czasu Larą, a od tego prosta droga do romansu to jakbym to dobrze rozegrał to elfkę miałbym tylko dla siebie, a tego jeszcze dobre układy z przełożoną może mi by mi się udało nawet zaprzyjaźnić Shilą. Inwkizytorka mogłaby też zacząć być zazdrosna o Larę i zwrócić uwagę na Cedrika, bo on inaczej niż większość byłby zainteresowany elfką, a nawet jeśli to Cedrik byłby szczęśliwy z Larą.

Vi ma racje. Normalna telenowela się z tego zrobi.

Tylko Lara jako małomówna. Także zbytnio bym sobie z nią nie porozmawiał chociaż może jakby się wdała w romans z Cedrikiem stałaby się dla niego rozmowniejsza. Jednak jest bardziej niewinna od Shili i nie spałaby wcześniej z innymi z drużyny. Całkiem dobra opcja chyba się na nią zdecyduje.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

Ostatnio edytowano 26 lip 2013, 12:25 przez Shartan, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 26 lip 2013, 12:10 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
To nie ja porównywałam do telenoweli. To Par zaczęła :)
Ciekawe kogo w takim wypadku wybrałaby Lara :)

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 26 lip 2013, 12:24 
Nałogowiec
Nałogowiec

Zatem to Par, a nie Vi pierwsza użyła porównania do telenoweli musiałem się pomylić.

Skoro Safi nie przekreśla z góry demonologa, który wrócił z groby to myślę, że Cedrik ma szanse, a Jamie ma 16 lat, a Lara 100 dość duża różnica wieku, a Cedrik jest rówieśnikiem Lary. Także szansa jest tylko nie wiadomo czy nie ma mu za złe, że zabił demonologa, ale nawet jeśli to zawsze można zaplusować czymś innym i zniwelować te punkty ujemne jeśli są.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 26 lip 2013, 13:15 
Nałogowiec
Nałogowiec

Shartan napisał(a):
Tak sobie pomyślałem po tej wczorajszej rozmowie z Par na temat trójkątów, że dobrą opcją dla Cedrika byłoby stanie się pomocnikiem Shili w jej romansach gdzie czemu miałby lepszą pozycje w grupie i mógłby ją wykorzystać do tego by spędzać więcej czasu Larą, a od tego prosta droga do romansu to jakbym to dobrze rozegrał to elfkę miałbym tylko dla siebie, a tego jeszcze dobre układy z przełożoną może mi by mi się udało nawet zaprzyjaźnić Shilą. Inwkizytorka mogłaby też zacząć być zazdrosna o Larę i zwrócić uwagę na Cedrika, bo on inaczej niż większość byłby zainteresowany elfką, a nawet jeśli to Cedrik byłby szczęśliwy z Larą.

Vi ma racje. Normalna telenowela się z tego zrobi.

Tylko Lara jako małomówna. Także zbytnio bym sobie z nią nie porozmawiał chociaż może jakby się wdała w romans z Cedrikiem stałaby się dla niego rozmowniejsza. Jednak jest bardziej niewinna od Shili i nie spałaby wcześniej z innymi z drużyny. Całkiem dobra opcja chyba się na nią zdecyduje.

Po pierwsze - co jest złego w poprzedniej opcji?
Po drugie, nie ma mowy. Shila nie potrzebuje pomocy, nie faworyzuje i nie pomoże zdobyć Elfki. przykro mi, że zupełnie nie zrozumiałeś, jaka jest Shila, z postów i tego co o niej pisałam...

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 26 lip 2013, 13:17 
Kultysta Slaanesha

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Shar, cała nasza trójka ma punkty ujemne. Ja mam za bycie demonem, Cedrik ma za to że zabił Fenrira, a Lara uważa Jamiego jako głównego winnego całej sytuacji. W najlepszej sytuacji według mnie znajduje się Jamie, a w najgorszej ja. Dlaczego Jamie? Moim zdaniem Jamie przypadł do gustu Larze pomimo spowodowania śmierci i bardzo, ale to bardzo młodego wieku i to on może mieć największe szanse. Najgorzej mam ja ponieważ moją prawdziwą postacią jest ogromny demon. Kto wie? Może Lara to zaakceptuje? Najtrudniej będzie właśnie zniwelować te punkty ujemne, tak jak mówisz. Mam nadzieję że Lara zaakceptuje Fenrira i jakoś to się ułoży. Informuję już tutaj że nie mam zamiaru zabijać Cedrika, natomiast Fen ma do niego żal. Shar, pamiętaj także że on tak łatwo elfki nie odpuści. W końcu to w dużej mierze dla niej wrócił z powrotem na ziemię. Nie wiem jednak czy to był trafny wybór biorąc pod uwagę to kim jest Fen. Albo zaakceptuje postać albo go znienawidzi.

"Największego bydlaka jakiego miałem w ręku miał 10cm" - djabeu

Obrazek

PostNapisane: 26 lip 2013, 13:25 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nic, ale też jest dobra i mamy więcej bohaterów. Im bardziej to wszystko będzie bardziej zawikłane tym lepiej :P

Wiem. Zrozumiałem tylko mój post nie oddawał tego dokładnie co miałem na myśl. Po prostu Cedrik mógłby wykorzystać sytuacje w grupie gdyby tak się ułożyło, że jakiś powodów w jakiś sposób uczestniczyłby w romansie Shili z Drakkarem i Krissem. Taka sytuacja stworzyłaby pewne możliwości, które Cedrik mógłby wykorzystać.

Wiem zobaczymy czy komuś się uda zdobyć elfkę. Cedrik też ma wyrzuty sumienia, że zabił Fernira, ale wybór innych opuści mógł doprowadzić do jego zguby.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 26 lip 2013, 13:28 
Nałogowiec
Nałogowiec

Shartan napisał(a):
Nic, ale też jest dobra i mamy więcej bohaterów. Im bardziej to wszystko będzie bardziej zawikłane tym lepiej :P

Wiem. Zrozumiałem tylko mój post nie oddawał tego dokładnie co miałem na myśl. Po prostu Cedrik mógłby wykorzystać sytuacje w grupie gdyby tak się ułożyło, że jakiś powodów w jakiś sposób uczestniczyłby w romansie Shili z Drakkarem i Krissem. Taka sytuacja stworzyłaby pewne możliwości, które Cedrik mógłby wykorzystać.

Wiem zobaczymy czy komuś się uda zdobyć elfkę. Cedrik też ma wyrzuty sumienia, że zabił Fernira, ale wybór innych opuści mógł doprowadzić do jego zguby.

I Lara będzie miała więcej zainteresowanych nią facetów niż Shila :/ Niesprawiedliwość. Ona nie jest tak ciekawa jak Shila.

Ale by nie uczestniczył. Shila nie pozwoli wykorzystać swojej osoby do jakiś celów, ani wtrącać się w jej sprawy osobiste.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 26 lip 2013, 13:36 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: gry
A więc policzmy ilu facetów z drużyny jest zainteresowanych Shilą, a ilu Larą.

PostNapisane: 26 lip 2013, 13:42 
Nałogowiec
Nałogowiec

Vi mówiła, że Shilą jest zainteresowanych 3, a Shilą dwóch. Przy czym nie liczyła Cedrika.

Par to tylko opcja. Mam jeszcze taką, że Shila będzie próbowała romansować z Drakkarem i Krissem, a Cedrik z Shilą, ale nie bardzo im to będzie szło i zbliżą się do siebie po czym zrozumieją, że są dla siebie stworzeni. Też dobra opcja.

Par przecież on nie by nikogo do niczego nie wykorzystywał po prostu korzystałby z okazji, które stworzyła dane sytuacja, a taka sytuacja mogłaby być dla niego korzystna.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 26 lip 2013, 13:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Shilą dwóch i to tylko jej ciałem i to jeden opcjonalnie. jeśli Shar się przepisze, Larą będzie trzech. Niesprawiedliwość. Zniszczyliście mi życie.

Mi bardziej się podobaą opcję ze scenariusza mojego lub wcześniejszego Shara. A wam?

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 207 z 1227   [ Posty: 12269 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210 ... 1227  Następna strona