Wczytywanie
Teraz jest 24 wrz 2021, 03:36

Napisz wątekOdpowiedz Strona 218 z 1227   [ Posty: 12269 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221 ... 1227  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Karczma RPG-Czyli na luzie
PostNapisane: 26 lip 2013, 21:13 
Nałogowiec
Nałogowiec

No to coś tam wymyślę z Krissiferem Vadi. Może go pozbawię przytomności ;).

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

PostNapisane: 26 lip 2013, 21:19 
Nałogowiec
Nałogowiec

Shartan napisał(a):
Miri wcale nie jest mniej urocza od Artema.

Jest. Artem wszystkich bije na głowę. Chyba nawet Harmy.

trala napisał(a):
A co do związków, to nie tylko chodzi o to, że Reina się szybko nudzi, ale też o to, że nie chce się przywiązywać, bo jak dotąd nigdy jej to na dobre nie wyszło.

Spokojnie Par, Reina na pewno wykorzysta to, co już z Artemem osiągnęła, dopiero potem zacznie się rozglądać za kolejnymi podbojami :P

Ale z Artemem ma być dłużej niż z Miri. Chcę jak najwięcej... Areiny?

Uvataha napisał(a):
Raaaaaaaaaluś, załóżmy że jesteś na miejscu Safi i kierujesz Larą. Którego gościa byś wybrała, tak na sucho. Do każdego z nich nie jest nastawiona negatywnie.
1. Nieśmiały rycerz Jamie, który ma ledwie 16 lat i spowodował śmierć kompana.
2. Kompan, który umarł. Powrócił jako demon, ale stara się zachować resztki człowieczeństwa. Lara wie o jego postaci, pod którą powrócił.
3. Wampir, który jest rówieśnikiem Lary (nie za bardzo wiem co o nim więcej napisać xD).

Jamie!

trala napisał(a):
No właśnie cholera wie, jaka jest Lara, może by jej to wcale nie przeszkadzało :P

Lara jest delikatna, wrażliwa i :spi:

diablodevil napisał(a):
Vadzia, Drago spalił ~20 ludzi jednym zaklęciem, tych wieśniaków co się rzucili na nich wtedy co tej elfki bronili od spalenia :D
Czego nikt nie chce o flakach gadać? ;__;
Oj tam, Uva, zawalczycie i kto przeżyje będzie mógł być z Larą, a Drago sobie spali ciała poległych ^^
Par, a Shila pozwoliłaby, żeby o nią walczyli w krwawej walce.

Walczyć sobie mogą, ale nie zabijać się. Muszą być zdolni do udziału w misji.

trala napisał(a):
Bo Jamie to dziecko prawie (zwłaszcza przy Larze) i wzbudza w niej opiekuńcze uczucia może :P Uva no, ja Ci nic nie poradzę, jakbym ja miała grać w sesji Ada, to moje dwa typy na partnerów to byłby Drakkar i Twój demonolog, chyba by się moja postać z Larą nie rozumiały :P

A dla mnie to Drakkar i Kriss. Czemu nie doceniasz Krissa?

trala napisał(a):
Niezbyt normalny brzmi dobrze :D Ale on niezainteresowany romansami, nie? :P Nie no, wiem, że nie o to pytałeś. Podoba mi się, ja lubię szalone postacie. Może dlatego, że mi strasznie trudno takimi grać :)
Ale wiecie, że ja nie czytałam tego wszystkiego, coście naspamili w sesji, prawda? :>

Tak zapytam: Jak wypadły moje szalone postacie? Były fajne? I nie zapominało się, że są szalone?

diablodevil napisał(a):
Romansami może nie aż tak zainteresowany, ale już wcześniej pisałem, że jakby miał wybierać między Larą, a Shilą. To by Shilę wybrał.

<3

trala napisał(a):
I słusznie, że Shilą :>

Ralusiu, nie wiem czy to jakaś solidarność, czy masz jakiś powód by tak twierdzić, ale jesteś wielka <3 (powiedz czemu ona!)

diablodevil napisał(a):
Rala, jakoś bardziej mi się Shila podoba, niż Lara.

<3 Słusznie.

Shartan napisał(a):
Rala dlaczego Drakkar? Co Was dziewczyny w nim pociąga?

Jest taki szalono-wrażliwy. Facet przy którym nie można się nudzić. Zawsze miałam słabość do ciemnych typów (co chyba zauważyłeś przy Lacercie i Kruku, co?).

trala napisał(a):
Diablo, mnie też :D Shila ma ciekawy charakter.

B) :) :)

Vadi napisał(a):
Żegnam się z Wami mordy Wy moje do poniedziałku.

Pa pa Vi. Będziemy tęsknili ;(

Shartan napisał(a):
No właśnie nie jest. Przynajmniej z założenia miałby inny od reszty, ale chyba nie bardzo wychodzi. Może się to zmieni albo następnym razem się uda stworzyć postać różniącą się od reszty. Mam nawet na nią pomysł tylko nie wiem czy potrafiłbym grać taką postacią.

Spróbuj, naprawdę ciężko je rozróżniać. A moje postaci nie są do siebie podobne?

AdDur napisał(a):
No to coś tam wymyślę z Krissiferem Vadi. Może go pozbawię przytomności ;).
A Shila się będzie opiekowała... Spokojnie ludzie! Żartowałam.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 26 lip 2013, 21:29 
Nałogowiec
Nałogowiec

"Jest. Artem wszystkich bije na głowę. Chyba nawet Harmy."
Miri nie miała okazji pokazać jak uroczym osobą jest.

"Jest taki szalono-wrażliwy. Facet przy którym nie można się nudzić. Zawsze miałam słabość do ciemnych typów (co chyba zauważyłeś przy Lacercie i Kruku, co?)."
Cóż akurat w tym przypadku uznałem, że to postacie mają słabość tych NPC - ów, ale zauważyłem.

"Spróbuj, naprawdę ciężko je rozróżniać. A moje postaci nie są do siebie podobne?"
Niektóre nie są, a niektóre są. Shila przypomina mi trochę Ariel. Keira, Elle, Harmony i wampirzyca są zupełnie różne. Par czego mam spróbować? Zagrać tą postacią o której wspomniałem czy sprawić by Cedrik różnił się od innych moich postaci?

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 26 lip 2013, 21:30 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
O raaaany, Paaar... <zakasuje rękawy i zaczyna żmudną walkę z htmlem>
Paranormal napisał(a):
Shartan napisał(a):

Fakt <3
trala napisał(a):
A co do związków, to nie tylko chodzi o to, że Reina się szybko nudzi, ale też o to, że nie chce się przywiązywać, bo jak dotąd nigdy jej to na dobre nie wyszło.
Paranormal napisał(a):
Spokojnie Par, Reina na pewno wykorzysta to, co już z Artemem osiągnęła, dopiero potem zacznie się rozglądać za kolejnymi podbojami :P

Ja po cichu liczę, że Artem nie puści Reiny tak łatwo, Reina wręcz przeciwnie :P
Paranormal napisał(a):
trala napisał(a):
No właśnie cholera wie, jaka jest Lara, może by jej to wcale nie przeszkadzało :P

Lara jest delikatna, wrażliwa i :spi:

Z KP to nie wynika, a sesji prawie nie czytałam...
Paranormal napisał(a):
trala napisał(a):
Bo Jamie to dziecko prawie (zwłaszcza przy Larze) i wzbudza w niej opiekuńcze uczucia może :P Uva no, ja Ci nic nie poradzę, jakbym ja miała grać w sesji Ada, to moje dwa typy na partnerów to byłby Drakkar i Twój demonolog, chyba by się moja postać z Larą nie rozumiały :P

Bo go nie czytałam w ogóle, stopniowo sobie przyswajam postacie, żeby mi się nie myliły.
Paranormal napisał(a):
trala napisał(a):
Niezbyt normalny brzmi dobrze :D Ale on niezainteresowany romansami, nie? :P Nie no, wiem, że nie o to pytałeś. Podoba mi się, ja lubię szalone postacie. Może dlatego, że mi strasznie trudno takimi grać :)
Ale wiecie, że ja nie czytałam tego wszystkiego, coście naspamili w sesji, prawda? :>

Tak zapytam: Jak wypadły moje szalone postacie? Były fajne? I nie zapominało się, że są szalone?
A które poza Tinką są szalone? Ariel? Tak prawdę mówiąc, to nie widać po nich jakoś bardzo tego szaleństwa, ale to jest strasznie trudne...
Paranormal napisał(a):
trala napisał(a):
I słusznie, że Shilą :>

Ralusiu, nie wiem czy to jakaś solidarność, czy masz jakiś powód by tak twierdzić, ale jesteś wielka <3 (powiedz czemu ona!)
No bo jest fajna. I przypomina mi jedną moją postać, którą uwielbiam, a nie miałam nią prawie w ogóle szansy pograć :(

PostNapisane: 26 lip 2013, 21:36 
Nałogowiec
Nałogowiec

trala napisał(a):
O raaaany, Paaar... <zakasuje rękawy i zaczyna żmudną walkę z htmlem>
Paranormal napisał(a):
Shartan napisał(a):

Fakt <3

Odrobinę zabolało, ale się pozbieram.

trala napisał(a):
Paranormal napisał(a):

Ja po cichu liczę, że Artem nie puści Reiny tak łatwo, Reina wręcz przeciwnie :P[/quote][/quote] Trzymam za ciebie kciuki.

trala napisał(a):
Paranormal napisał(a):
trala napisał(a):

Bo go nie czytałam w ogóle, stopniowo sobie przyswajam postacie, żeby mi się nie myliły.
Paranormal napisał(a):
trala napisał(a):

A które poza Tinką są szalone? Ariel? Tak prawdę mówiąc, to nie widać po nich jakoś bardzo tego szaleństwa, ale to jest strasznie trudne...

Nie, Tinka i Natasha. Wypadają jak szalone?

Shartan napisał(a):
"Jest taki szalono-wrażliwy. Facet przy którym nie można się nudzić. Zawsze miałam słabość do ciemnych typów (co chyba zauważyłeś przy Lacercie i Kruku, co?)."
Cóż akurat w tym przypadku uznałem, że to postacie mają słabość tych NPC - ów, ale zauważyłem.

"Spróbuj, naprawdę ciężko je rozróżniać. A moje postaci nie są do siebie podobne?"
Niektóre nie są, a niektóre są. Shila przypomina mi trochę Ariel. Keira, Elle, Harmony i wampirzyca są zupełnie różne. Par czego mam spróbować? Zagrać tą postacią o której wspomniałem czy sprawić by Cedrik różnił się od innych moich postaci?

Nie zastanawia cię, że zawsze interesują je postacie albo łatwe do zawstydzenia, albo dranie?

Shila i Ariel są różne. Shila zupełnie nie jest wrażliwa. Lubi kusić i prowokować. Ariel paradoksalnie ma więcej szacunku do siebie. Shila stara się wypaść jak najlepiej, Ariel działa na swoją niekorzyść. Ich motywy są zupełnie różne. Z tym, że obie mają w sobie coś nieczułego, ale jedna udaje.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 26 lip 2013, 21:41 
Nałogowiec
Nałogowiec

No Par, na poziom uroczości Artema wpływa fakt, że jest LI Reiny :P

Natashy nie znam, a Tinka jak na razie właśnie nie wydaje mi się bardzo szalona, ale to pewnie przez to, że dobrze się maskuje :>

PostNapisane: 26 lip 2013, 21:42 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nie mieliście jeszcze okazji zobaczyć jak Miri jest urocza.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 26 lip 2013, 21:45 
Nałogowiec
Nałogowiec

trala napisał(a):
No Par, na poziom uroczości Artema wpływa fakt, że jest LI Reiny :P

Natashy nie znam, a Tinka jak na razie właśnie nie wydaje mi się bardzo szalona, ale to pewnie przez to, że dobrze się maskuje :>

Tinka nie wydaje ci się szalona? Innym też nie? ;(

Miri nie przebije Harmony. Uroczość towarzyszy każdemu jej krokowi.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 26 lip 2013, 21:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

Rala twierdzi, że Artem jest wyżej od Harmony, a jego mogłaby przebić. Wiem, że zdeklasować pod względem uroku Artema będzie trudno, ale Miri jest jedną z dwóch postaci, która może tego dokonać.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 26 lip 2013, 21:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

No niestety. Ale pocieszę Cię, że naprawdę szalone wydają mi się tylko postacie Shara, a to też niedobrze, bo wcale takie nie mają być :P

Tylko Ty tak uważasz, Shar :P

Napisz wątekOdpowiedz Strona 218 z 1227   [ Posty: 12269 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221 ... 1227  Następna strona