Wczytywanie
Teraz jest 17 wrz 2021, 02:38

Napisz wątekOdpowiedz Strona 238 z 1227   [ Posty: 12269 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241 ... 1227  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Karczma RPG-Czyli na luzie
PostNapisane: 27 lip 2013, 16:47 
Nałogowiec
Nałogowiec

trala napisał(a):
Paranormal napisał(a):
ja bym wolała zrezygnować z komputera niż ze znajomych.

Komputer mi jest niezbędnie potrzebny do robienia dyplomu, więc nie dałoby to zbyt dobrych wyników :/

A próbowałaś kiedyś podliczyć ile czasu zajmuje ci siedzenie na forum? :aniol:

Powtórzę się, Ad:
AdDur napisał(a):
Mam problemy z odmawianiem ludziom Par ;).

Ale z zabijaniem już nie? Trochę zachwiane. Ale jeśli tak, pobaw sie w złego MG. Jeśli przekroczy trzy dni, kowadło spada z nieba. W końcu zginie, albo sie poprawi.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 27 lip 2013, 16:48 
Nałogowiec
Nałogowiec

"Dyskryminacja ze względu na głupi pomysł, zabieranie całej edycji limitowanej i nie bycie mną."
Tylko ostatni powód jest tak naprawdę prawdziwy, że Cedrik zamiast rozważać takie opcje powinien wybrać Shilę. Z tym, że jeśli wybrał by ją, a ona by go odrzuciła to nie będzie szczęśliwy. To samo byłoby w przypadku Lary, ale kosz od inkwiyztorki mógłby się naprawdę dla niego źle skończyć.

"Wątpię. Już prędzej jemu szukajcie partnerki na cmentarzu."
Ciekawe czy Cronos takie rzeczy praktykuje.

"Och, ona wszystkich o coś podejrzewa."
Jednak jeszcze nikomu nie zaczęła czytać w myślach tylko przekazała innym osobom to co sama ma do powiedzenia.

"Daj spokój, zabiłbyś ich adoratorów. Miałyby cię uwielbiać? "
To faktycznie odbiłoby się cieniem na ich stosunkach, a ich by ich zostawił w spokoju to wtedy pewnie sam by zginął. Chyba, że adoratorzy by się wykończyli sami bez udziału Cedrika.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 27 lip 2013, 16:51 
Nałogowiec
Nałogowiec

No właśnie zachwiane Par. Ale ożywienie Fenrira to była jednorazowa słabość ;).

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

PostNapisane: 27 lip 2013, 16:54 
Nałogowiec
Nałogowiec

Shartan napisał(a):
"Dyskryminacja ze względu na głupi pomysł, zabieranie całej edycji limitowanej i nie bycie mną."
Tylko ostatni powód jest tak naprawdę prawdziwy, że Cedrik zamiast rozważać takie opcje powinien wybrać Shilę. Z tym, że jeśli wybrał by ją, a ona by go odrzuciła to nie będzie szczęśliwy. To samo byłoby w przypadku Lary, ale kosz od inkwiyztorki mógłby się naprawdę dla niego źle skończyć.

Czemu źle? To, ze powinien wybrać Shilę też jest prawdą, ale nie należało do powodów.

Shartan napisał(a):
"Wątpię. Już prędzej jemu szukajcie partnerki na cmentarzu."
Ciekawe czy Cronos takie rzeczy praktykuje.

Tak czy inaczej żywi go nie interesują. Nie zwrócił uwagi na nogi inkwizytorki. Musiałam znaleźć powód.

Shartan napisał(a):
"Och, ona wszystkich o coś podejrzewa."
Jednak jeszcze nikomu nie zaczęła czytać w myślach tylko przekazała innym osobom to co sama ma do powiedzenia.

To początek znajomości. Nie wyskakuje się ze znajomością cudzych uczuć na pierwszej randce :D

Shartan napisał(a):
"Daj spokój, zabiłbyś ich adoratorów. Miałyby cię uwielbiać? "
To faktycznie odbiłoby się cieniem na ich stosunkach, a ich by ich zostawił w spokoju to wtedy pewnie sam by zginął. Chyba, że adoratorzy by się wykończyli sami bez udziału Cedrika.
Pff. jeśli z kilku zostałbyś ty jeden, miałbyś ujemne szanse.

Ej, skoro ożywiłeś jego każdy powinien mieć zapasowe życie. Mamy nekromantę. Nie ma takich ;(

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 27 lip 2013, 16:59 
Nałogowiec
Nałogowiec

No wiesz nekromanta może cię ożywić. Ale nie tak jak myślisz - w najlepszym razem zostaniesz ożywieńcem, w najgorszym mamroczącym zombie.

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

PostNapisane: 27 lip 2013, 17:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
Paranormal napisał(a):
A próbowałaś kiedyś podliczyć ile czasu zajmuje ci siedzenie na forum? :aniol:

Za dużo, ale ile można rozstawiać okienka? Potrzebuję się czasem oderwać od pracy :P A poza tym, tęskniłabym za Wami <3

Poza tym, forum i tak mi zajmuje mniej, niż musiałabym poświęcić na wychodzenie do ludzi :P Po prostu mieszkam daleko od wszystkiego i jak już mam gdzieś wyjść, to na pół dnia, a nie na godzinę czy dwie. Jak i tak jadę do pracy to ma sens, ale teraz mam cztery dni wolnego, specjalnie na robienie dyplomu i, wbrew pozorom, całkiem sporo już zrobiłam :D

A w ogóle co, nie chcesz mnie tu? :(

PostNapisane: 27 lip 2013, 17:01 
Nałogowiec
Nałogowiec

Mam ten sam ból co ty Ralu - mieszkam na konkretnym zadupiu, a do znajomych daleko...

PostNapisane: 27 lip 2013, 17:02 
Nałogowiec
Nałogowiec

AdDur napisał(a):
No wiesz nekromanta może cię ożywić. Ale nie tak jak myślisz - w najlepszym razem zostaniesz ożywieńcem, w najgorszym mamroczącym zombie.
Ale co to za faworyzowanie Uvy, ja sie pytam?

Ralu, wiesz, że cie lubię. Ale zastępowanie ludzi komputerem jest niezdrowe. Później przekładasz to na realne życie.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 27 lip 2013, 17:03 
Kultysta Slaanesha

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Mieszkam na zadupiu. Wczoraj i przedwczoraj padało. Dzisiaj mokro jak cholera. Przynajmniej nie pada. Do znajomych mam od 400m do 1km. Źle nie jest.

"Największego bydlaka jakiego miałem w ręku miał 10cm" - djabeu

Obrazek

PostNapisane: 27 lip 2013, 17:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

"Czemu źle? To, ze powinien wybrać Shilę też jest prawdą, ale nie należało do powodów."
Gdyby się w niej zakochał, a ona by go odrzuciła to miałaby nad nim psychologiczną przewagę jako nad podwładnym, a od tego, krótka droga by Cedrik źle skończył.

"Tak czy inaczej żywi go nie interesują. Nie zwrócił uwagi na nogi inkwizytorki. Musiałam znaleźć powód."
Może Cedrik zapyta później Cronosa o jego zainteresowania. Par tylko on nie zwrócił na to uwagi?

"To początek znajomości. Nie wyskakuje się ze znajomością cudzych uczuć na pierwszej randce :D"
A na, której, bo to zabrzmiało zachęcająco

"Pff. jeśli z kilku zostałbyś ty jeden, miałbyś ujemne szanse."
To przykre. Nawet jeśli to nie byłaby moja wina, że ci adoratorzy zginęli?

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

Napisz wątekOdpowiedz Strona 238 z 1227   [ Posty: 12269 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241 ... 1227  Następna strona