Wczytywanie
Teraz jest 24 wrz 2021, 02:55

Napisz wątekOdpowiedz Strona 250 z 1227   [ Posty: 12269 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253 ... 1227  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Karczma RPG-Czyli na luzie
PostNapisane: 28 lip 2013, 19:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
Shartan napisał(a):
Miranda Shepard

Usłyszała strzał po czym zobaczyła, że pies został ranny i zaczął skomleć. Padła natychmiast na ziemie na brzuch po czym skierowała wzrok ku miejscu z którego padł strzał. Dostrzegła jakąś kobietę.Strzelać do mnie? Do mnie? Straciłam dzisiaj dom. Następnie wszyscy chcieli mi rozkazywać, by później mnie zignorować. Dowiedziałam się, że prawie na pewno byłam szczurem laboratoryjnym. Zajebie sukę, która do mnie strzeliła. Ponieważ Miri nie miała jednak przy sobie żadnej broni postanowiła na razie udawać martwą. Wiedziała jednak, że broń mają jej towarzysze. Zamierzała poczekać na rozwój sytuacji i w odpowiednim momencie zaatakować osobę, która do niej strzeliła.

Po pierwsze, trochę za dużo i za mocno przeklina. Po drugie, napady agresji. Taki, jak wyżej na przykład. Kobiety, zwłaszcza, delikatne i nienawykłe do przemocy tak nie reagują. Boją się, smucą, złoszczą też, ale nie czują chęci przemocy fizycznej, zwłaszcza tak radykalnej. To mężczyźni tak mają. Poza tym Miri w ogóle nie reaguje na przemoc w jej otoczeniu, a przecież w krypcie to raczej nie było normą.

EDIT!
A Avra wcale nie jest spokojna! Jest nieprzewidywalna i lekko niezrównoważona :P

PostNapisane: 28 lip 2013, 19:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

Wszyscy prócz spike są z X-men.
Pyro
http://www.youtube.com/watch?v=Dope_52BPvY
http://www.youtube.com/watch?v=6row640Lzk4

Avalanche
https://www.youtube.com/watch?v=vvWhtZoRXaA
https://www.youtube.com/watch?v=RrWoFZkUjqQ

Gambit
https://www.youtube.com/watch?v=XlWcAQvArro
https://www.youtube.com/watch?v=O2qRKB3yMTk

Spike
https://www.youtube.com/watch?v=CAuSPPqZF0Q - emm... to dobrze oddaje lacertę, ale nie jego związek z Harm. Dla niej jednak jest łagodniejszy, ok, Shar?
https://www.youtube.com/watch?v=Li5IFjlBSVE - tak, z niej wziął się pomysł na Harmony.

Szukałam na szybko, wiec...

Cytuj:
"A on miał być groźno-milutki :P"
A jaki jest na obecną chwilę?
Emm... Mocno zakochany i zaborczy. To nie ten typ. Może być zakochany, ale będzie się bawił.

Tak, twoje kobiece postaci są mało kobiece.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 28 lip 2013, 19:56 
Nałogowiec
Nałogowiec

No tak, ale to tylko w myślach i dlatego, że jej życie było zagrożone i nie uczyniła nic co by świadczyło o napadzie agresji. Nikt kto nie czyta w myślach nie mógł by poznać, tego, iż w tej chwili jest agresywna i od razu dostosowała się do sytuacji by przeżyć. I to była bardzo stresująca sytuacja dla niej, a Miri ćwiczyła w krypcie sztuki walki także trochę do przemocy była przyzwyczajona oraz czytała o takich rzeczach w książkach, a teraz sama wzięła udział w jednych z takich wydarzeń jakie opisuje się w książkach, ale wezmę pod uwagę te słowa.

Może mi się kiedyś uda uczynić je bardziej kobiecymi.

Rala co masz na myśli, że nie reaguje na przemoc w jej otoczeniu? Nie bardzo wiem w jakim momencie Miri na coś takiego nie zareagowała.

"A Avra wcale nie jest spokojna! Jest nieprzewidywalna i lekko niezrównoważona :P"
Dobrze wiedzieć.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 28 lip 2013, 20:05 
Nałogowiec
Nałogowiec

No, ale chodzi o to, że takiej kobiecie, jaką chcesz, żeby było, by coś takiego w ogóle nie przyszło do głowy. Nie ważne, czy to okazała, czy nie.

Sztuki walki to nie jest przemoc...

No, jakoś nie przejęła się bardzo tymi zabijanymi przez resztę bandytami, którzy ich zaatakowali po wyjściu z krypty. Nawet jeśli byli źli, to zazwyczaj śmierć robi jakieś wrażenie na ludziach, zwłaszcza śmierć ludzi, zwłaszcza z rąk innych ludzi, zwłaszcza takich, którzy nigdy się z czymś takim nie spotkali.

No przecież ostatnio Avra ciągle ma jakieś wyskoki dziwne. Wiadomo, nie na miarę Ardeaira, ale jednak :P Spokojna w każdym razie nie jest. Nieagresywna, to tak.

PostNapisane: 28 lip 2013, 20:13 
Nałogowiec
Nałogowiec

Shartan napisał(a):
No tak, ale to tylko w myślach i dlatego, że jej życie było zagrożone i nie uczyniła nic co by świadczyło o napadzie agresji. Nikt kto nie czyta w myślach nie mógł by poznać, tego, iż w tej chwili jest agresywna i od razu dostosowała się do sytuacji by przeżyć. I to była bardzo stresująca sytuacja dla niej, a Miri ćwiczyła w krypcie sztuki walki także trochę do przemocy była przyzwyczajona oraz czytała o takich rzeczach w książkach, a teraz sama wzięła udział w jednych z takich wydarzeń jakie opisuje się w książkach, ale wezmę pod uwagę te słowa.

Nie. Kobiety tak nie mają. Chyba, ze wychowują się w kiepskich dzielnicach wśród chłopaków.

Avra mnie zirytowała wybuchem przy Morze.

Ekhem. {Po tych filmikach i tym co o nim pisałaś, masz jakiś obraz postaci?

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 28 lip 2013, 20:16 
Nałogowiec
Nałogowiec

Znaczy czym w tym wybuchu? Przeświadczeniem że Vitaer się pojawi czy wrzeszczeniem na groźnego świra wymachującego z wprawą ostrym mieczem?

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

PostNapisane: 28 lip 2013, 20:17 
Nałogowiec
Nałogowiec

Może faktycznie nie jest taka niewinna jak chciałem ją przestawić.

Nie, ale zawsze to związane z użyciem siły. Także Miri czasem widziała jak inni obrywają i sama obrywała.

Strzelali do niej i mogliby ją zabić przejmowała się sobą, a nie bandytami. Ona jest trochę aspołczna. Jest jednak wrażliwa. Zauważ Rala, że nie przejmowała się bandytami, ale przejęła się rannym psem. Nawet chciała by zaaplikowano mu stimpak. Czyż nie jest wrażliwa?

Ostatnio faktycznie zachowuje się bardziej emocjonalnie.

W krypcie było sporo chłopaków, ale nie było to takie złe miejsce do życia.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 28 lip 2013, 20:18 
Nałogowiec
Nałogowiec

AdDur napisał(a):
Znaczy czym w tym wybuchu? Przeświadczeniem że Vitaer się pojawi czy wrzeszczeniem na groźnego świra wymachującego z wprawą ostrym mieczem?

Wszystkim. Taki rozwydrzony bachor.

jakaś reakcja na to, że Rala mnie zachęciła do podrywania Vitaera przez Harmony?

Shartan napisał(a):
Strzelali do niej i mogliby ją zabić przejmowała się sobą, a nie bandytami. Ona jest trochę aspołczna. Jest jednak wrażliwa. Zauważ Rala, że nie przejmowała się bandytami, ale przejęła się rannym psem. Nawet chciała by zaaplikowano mu stimpak. Czyż nie jest wrażliwa?
To nie wrażliwość. To socjopatia.

Shar, co z filmikami?

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 28 lip 2013, 20:22 
Nałogowiec
Nałogowiec

A zachęciła? Niby jak znaczy?

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

PostNapisane: 28 lip 2013, 20:24 
Nałogowiec
Nałogowiec

@Par Mhm, mam :) Jak walczy Lacerta?

@Shar, ale używanie siły =/= agresji. Agresja jest takim zwierzęcym odruchem, bezmyślnym i przez to jest straszna. Używanie siły, zwłaszcza kontrolowanej, tak jak w sztukach walki nie ma z nią nic wspólnego.

To nie chodzi, o to, że się przejmowała ich losem. Sam fakt utraty życia jest przerażający. To powinien być szok. Nie był.

@Par No, mówiłam, że niezrównoważona :P W sumie, miała być dzika. Tak interpretuję dzikość :> A poza tym to była też projekcja mojego własnego zmęczenia tym ciągłym przepychaniem się z Morem :P

Napisz wątekOdpowiedz Strona 250 z 1227   [ Posty: 12269 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253 ... 1227  Następna strona