Wczytywanie
Teraz jest 24 wrz 2021, 06:53

Napisz wątekOdpowiedz Strona 738 z 1227   [ Posty: 12269 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 735, 736, 737, 738, 739, 740, 741 ... 1227  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Karczma RPG-Czyli na luzie
PostNapisane: 01 lut 2014, 17:53 
Nałogowiec
Nałogowiec

:rotfl:
Nat, po prostu różne są gusta, ok? Nadal uważam to za mniej dziwne niż My Little Pony.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 01 lut 2014, 17:56 
Nałogowiec
Nałogowiec

Tak sobie szukam anime z cięższym klimatem i na Kuro Shitsuji się natknąłem. Opinie zebrał raczej dobre. Choć faktycznie nie wszystkim się podobało z tego co czytałem. Jeśli dobrze pamiętam to jest jeszcze chyba druga seria.

Cóż ostatecznie zdecydowałem się na Psycho - pass, a później może Shingeki no Kyojin. Nat oglądałeś może, któreś z tych dwóch anime? Jeśli tak i Ci się nie podobało to nie krępuj się zmasakrować anime. Dobrze się czyta Twój hejt na anime.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 01 lut 2014, 18:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

A może Code Geass albo Fairy Tail?
Czekam na krytykę, Nat.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 01 lut 2014, 18:07 
Nałogowiec
Nałogowiec

Mi się CG bardzo podobało. Mimo, że nie przepadam za mechami i to anima ma kilka wad. Nie mniej jest bardzo dobre. Podobało mi się zakończenie. Z tego co słyszałem to pierwotnie to anime miały się skończyć tak jak pierwsza seria. Także lepiej jednak, że zakończyła się inaczej. Z drugiej strony podobno druga seria miała się zaczynać tam gdzie skończyła się pierwsza. I takie rozwiązanie może byłoby lepsze. Fairy Tail nie oglądałem, ale czytałem gdzieś, że anime ma mieć kontynuacje.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 01 lut 2014, 18:15 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: StarCraft II, World of Warcraft, Hearts of Iron III, Wargame.
Paranormal napisał(a):
:rotfl:
Nat, po prostu różne są gusta, ok? Nadal uważam to za mniej dziwne niż My Little Pony.

My Little Pony - animacja pełna gagów, pouczająca i zawierająca wiele morałów na temat - między innymi - przyjaźni. W dodatku należy do niewielu bajek, które współcześnie mogą oglądać dzieci bez narażenia się na zalanie masą przemocy, debilizmów czy niewłaściwych nauk.

Kuro Shitsuji - anime, które odbiega od swojego pierwowzoru coraz bardziej z każdym odcinku, aby w końcu w następnej sesji całkowicie go porzucić(mowa tutaj o tym jak bardzo anime odbiega od mangi). Pełne fanserwisu dla niezaspokojonych nastek, które nie mogą znaleźć sobie chłopa, więc muszą zaspokajać się fantazjami na temat wyidealizowanego chłopaczka w stroju kamerdynera, który w relacjach ze swym panem zdaje się być skrytym homciem. Już pomijając fakt, że jego pan sam zdaje się takowym być, a jego latanie w fikuśnych pseudo-sukieneczkach dodaje do tego albo ukrywany hermafrodytyzm albo transwestytyzm.

Shartan napisał(a):
Tak sobie szukam anime z cięższym klimatem i na Kuro Shitsuji się natknąłem. Opinie zebrał raczej dobre. Choć faktycznie nie wszystkim się podobało z tego co czytałem. Jeśli dobrze pamiętam to jest jeszcze chyba druga seria.

Cóż ostatecznie zdecydowałem się na Psycho - pass, a później może Shingeki no Kyojin. Nat oglądałeś może, któreś z tych dwóch anime? Jeśli tak i Ci się nie podobało to nie krępuj się zmasakrować anime. Dobrze się czyta Twój hejt na anime.

Większość tych opinii wystawiły zapewne wymienione wyżej odłamki samic Otaku, które szukają miłości dwóch gejów w anime, bo same nie mogą sobie znaleźć faceta, a braki jakoś trzeba nadrabiać. Wiesz, każdy orze jak może. Ewentualnie lajkowały jeszcze napalone zboczki, które ukrywają się ze swoją orientacją. No, może było kilka wyjątków, które nie łapią się do żadnej z dwóch kategorii...

Niestety, ale nie znam tych anime, więc nic ciekawego nie powiem... :<

Paranormal napisał(a):
A może Code Geass albo Fairy Tail?
Czekam na krytykę, Nat.

Code Geass jest w porządku. Na początku. Później robi się, z odcinka na odcinek, coraz bardziej mdły i nijaki. Zmarnowany potencjał. Uber główny bohater, brak jakiejkolwiek głębi fabularnej, przekombinowane, niby-intelektualne/złożone/skomplikowane wątki, które tak naprawdę są przewidywalne, a zamiast emocji wzbudzić mogą westchnienie politowania nad osobą, która je wymyśliła. Oprócz tego Shar pisał już, że Cod Geass już oglądał. Chociaż muszę przyznać, że CG jest lepsze od swojej kontynuacji.

Fairy tail...Oglądałem i czytałem mangę. Nie powiem, na początku było fajne, super, oh, ah, gadający kot ze skrzydłami, Gajeel, Levy i w ogóle, ale po jakimś czasie nudzi. Czemu? Typowy tasiemiec, jak Naruto i Bleach. Jednak jak w tych dwóch jest jakieś urozmaicenie, tak tutaj schemat jest ZAWSZE taki sam. Walka, płacz, bo hirołsy dostają bęcki, nagły pałerap w chwili pełnej patosu i finalnie główny zły dostaje wpierdziel, a wszystko kończy się przesłodkim happy endem. Przereklamowane i kiczowate.

PostNapisane: 01 lut 2014, 18:19 
Nałogowiec
Nałogowiec

Specjalnie dla ciebie Nat - hiper mroczny podpis Ariel w stylu Emo. Żeby ci nie zabrakło powodów do narzekania.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 01 lut 2014, 18:21 
Nałogowiec
Nałogowiec

Mi też pierwsza seria CG podobała się bardziej niż druga, ale zakończenie serii przynajmniej mi w pełni zrekompensowało wady CG, które w większości były właśnie w drugiej serii.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 01 lut 2014, 18:25 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: StarCraft II, World of Warcraft, Hearts of Iron III, Wargame.
Paranormal napisał(a):
Specjalnie dla ciebie Nat - hiper mroczny podpis Ariel w stylu Emo. Żeby ci nie zabrakło powodów do narzekania.

A daj spokój, tylko nic o emo, bo aż mi się słabo robi jak znowu słyszę o tych pacanach, które zamiast coś zmienić, siedzą tylko cały dzień na okolczykowanej d*pie, tną się i płaczą, bo rodzice ich nie rozumieją - w końcu chcieli iPhone 6 na urodziny, a nie iPhone'a 5! Ugh...

Shartan napisał(a):
Mi też pierwsza seria CG podobała się bardziej niż druga, ale zakończenie serii przynajmniej mi w pełni zrekompensowało wady CG, które w większości były właśnie w drugiej serii.

A oglądałeś może Kiss x Sis? Fajne anime, jeszcze lepsza manga. Polecam z całą odpowiedzialnością.

PostNapisane: 01 lut 2014, 18:29 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TES, TLJ
Czy tylko ja nie rozumiem fenomenu anime?

Obrazek

Dubhenn haern am glǎndeal, morc'h am fhean aiesin.

PostNapisane: 01 lut 2014, 18:30 
Nałogowiec
Nałogowiec

Anime można lubić tak samo jak komiksy czy seriale. Nie widzę fenomenu.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 738 z 1227   [ Posty: 12269 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 735, 736, 737, 738, 739, 740, 741 ... 1227  Następna strona