Wczytywanie
Teraz jest 23 wrz 2021, 22:52

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 88   [ Posty: 876 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Tawerna "Pod Wieżą Maga" - (Temat dla postaci z sesji RP
PostNapisane: 14 wrz 2013, 18:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Mor
Stał po prostu załamany. Nawet jego aura przygasła. To było po prostu kurna niewiarygodne.

Widzisz, nawet dziecka byś nie przestraszył.

Jak widać nawet Vitaer utracił resztki respektu. W tym momencie odezwała się kobieta za plecami.
- Dobra to przestało być zabawne. Nikt nie rozkazuje Morowi. Nikt. - powiedział i ruszył w jej kierunku. Zamierzał zatłuc ją na śmierć kosturem. Będzie zabawniej.

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

PostNapisane: 14 wrz 2013, 18:45 
Nałogowiec
Nałogowiec

Elle Stars

Uśmiechnęła się.
- A więc to sen? A już się bałam, że zwariowałam - wyciągnęła drobną dłoń. - Jestem Elle. Wiesz może czemu sieć tu nie działa?
Potrząsnęła głową.
- Chyba to twój sen. W moim mogłabym pracować.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 14 wrz 2013, 18:48 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TES, TLJ
Lavianna Sefie

Zmierzyła chudego mężczyznę zaskoczonym spojrzeniem i, nie odrywając od niego wzroku, dalej jadła. Zmierzał w jej stronę z mordem wymalowanym na twarzy, już nie tyle co w oczach.
- Mor? Jakie cudne imię, takie niedzisiejsze w sumie - uśmiechnęła się. Odrzuciła łyżkę i złapała go za rękę, energicznie potrząsając na powitanie. - A ja Lavianna jestem, Lawa dla przyjaciół. Dosiądziesz się, Morku, do nas? Właśnie chcieliśmy napić się kolejkę.

Obrazek

Dubhenn haern am glǎndeal, morc'h am fhean aiesin.

PostNapisane: 14 wrz 2013, 18:50 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: StarCraft II, World of Warcraft, Hearts of Iron III, Wargame.
Drakkar Nil'Froth

Uniósł brew gdy głos zabrał wariat ubrany jak podręcznikowy przykład kostuchy. Uśmiechnął się krzywo.
- Sp*erdalaj. - odparł bez krzty pohamowania. - I radzę Ci zdjąć te śmieszne szmaty, bo zamiast tym świecącym kikutem, pozabijasz ludzi śmiechem.
Przeniósł wzrok na blondynkę do której się przysiadł, przytaknął jej z uśmiechem na twarzy.
- Skoro twierdzisz, że jest tak dobre, zdam się na Twój gust. - zaparł się rękoma o blat. - Nie pasujesz tutaj, jesteś zbyt czarująca, żeby siedzieć w takiej paskudnej budzie, w której obsługują rozpadające się sterty kości. Nietutejsza?
Skinieniem głowy podziękował za podany kufel. Był pewien podziwu, że tak ciężkie naczynie nie stanowiło problemu dla kelnerów, którzy de facto nie mieli nawet śladów mięśni...
Zerknął z rozbawieniem na kostuchę, która znowu dostała szału gniewu.
- Idź się przewietrzyć, za dużo piwa. Problemy z osobowością? - wydukał słodko. - Ładne imię. - przytaknął raz jeszcze, tym razem na powrót zwracając się do elfki.

PostNapisane: 14 wrz 2013, 18:53 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: gry
Drago

Ukłonił się Andrei, i musnął ustami jej rękę. Nim zdążył się przedstawić, kobieta już gdzieś poszła.
-No, trudno.- pomyślał Drago. Jednak mag chciałby z nią porozmawiać i dowiedzieć się o niej czegoś więcej, ta ludzka ciekawość.
Siadł przy barze i zamówił kufel piwa. Gdy dostał zamówienie odwrócił się w kierunku zbiorowiska, i obserwował. Zauważył też nowe twarze w tej grupce.

PostNapisane: 14 wrz 2013, 18:54 
Nałogowiec
Nałogowiec

Mor
Fakt potrząśnięcia ręką utrudniał miecz. Co ciekawe na dłoni nosił rękawicę. A jakże czarną. Druga dłoń była blada i chuda. Gdy Elfka potrząsnęła jego dłonią poczuła jakby były to same kości - no po prostu nie ma tak chudych dłoni. Mor jednym ruchem wydarł dłoń. Był kompletnie ignorowany.

Chyba się starzejesz. Starzejemy?
To miejsce jest do bani. Co to za kraina?
Nie wiem.
Czasy się zmieniły
Niewątpliwie.
Na gorsze.
Muszę się zgodzić.
Ech, gdzie się podziały dni gdy straszono mną dzieci, a kapłani wyklinali z ambon.
Skończyły się kiedy paladyn uciął nam głowę,
Ale dekadę później wyprułem mu flaki w głównej nawie katedry.

Prowadząc dialog wewnętrzny powlókł się do najdalszego kąta i opadł ciężko na jedno z krzeseł.

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

PostNapisane: 14 wrz 2013, 18:56 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TES, TLJ
Lavianna Sefie

Zarumieniła się.
- Ojej, jaki ty miły jesteś, dziękuję. A ciebie jak zwą? - Upiła łyk piwa. - Och, pewnie, że nietutejsza, nie lubię być tutejsza, lepiej się czuję jako obca. - Zaśmiała się. - Och jej, Mor od nas odszedł... - wzruszyła ramionami - w sumie to dobrze, jakiś taki... kościsty był. Dziwaczny.

Obrazek

Dubhenn haern am glǎndeal, morc'h am fhean aiesin.

PostNapisane: 14 wrz 2013, 19:02 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Andrea

A więc nawet koszmar miał imię. A dwójka przy stoliku wydawała się szalona. Tak. Nigdy więcej nie spróbuję już tego pieprzonego wynalazku krogan. Mocno uścisnęła dłoń ciemnowłosej dziewczyny.
- A ja Andrea. Sieć? Tu nic nie działa normalnie. Jeśli to mój sen, chyba powinnam zacząć się leczyć - uśmiechnęła się. Całkiem możliwe, ze jestem jeszcze w tym samym barze. Cholera, ludzie mogą mieć niezłe widowisko. Dalej spoglądała na dziewczynę - Jak tu trafiłaś Elle?

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 14 wrz 2013, 19:07 
Nałogowiec
Nałogowiec

Elle Stars

Wzruszyła ramionami.
- Sprawdzałam obwody na statku. Lecieliśmy na omegę i nagle statek stracił prędkość. Coś z elektroniką szwankowało. Nagle zarzuciło statkiem... Chyba uderzyłam się w głowę... a później wylądowałam tu na podłodze.
Uśmiechnęła się.
- Twój. W śnie szpiega powinna być łączność z siecią.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 14 wrz 2013, 19:08 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: StarCraft II, World of Warcraft, Hearts of Iron III, Wargame.
Drakkar Nil'Froth

Ukłonił się oszczędnie z miejsca.
- Drakkar Nil'Froth. - przedstawił się. - Dziwny człowiek, chyba powoli chmiel zaczął z niego ulatywać i musi klapnąć na stołek. - odparł słysząc znowu przewijające się imię dziwacznej "kostuchy". - W takim stanie będzie miał cholernie ciężką noc...
Pociągnął ostrożny łyk piwa obawiając się o jego smak. Jego dość wybredne kubki smakowe zaakceptowały specyficzny smak piwa, więc bez ociągania wziął kolejny, o wiele większy łyk. Odetchnął z ulgą, dawno nie pił porządnego piwa. Zmierzył elfkę wzrokiem.
- Prawdę powiedziawszy ja też jestem nietutejszy. Dziwne miejsce, ciągnie tutaj same...indywidualne osoby, jeżeli pozwolisz mi tak to określić. - posłał w tym momencie znaczące spojrzenie Morowi. - Zgaduje zatem, że Ty także coś takiego masz, hm? - znów pociągnął łyk piwa.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 88   [ Posty: 876 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 88  Następna strona