Wczytywanie
Teraz jest 24 wrz 2021, 06:26

Napisz wątekOdpowiedz Strona 27 z 88   [ Posty: 876 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Tawerna "Pod Wieżą Maga" - (Temat dla postaci z sesji RP
PostNapisane: 31 paź 2013, 23:02 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ariel Silvan

Uniosła brew.
- To chyba nie twoja liga. Masz jeszcze czas się oddalić i wrócić do picia.
Co te demony chciały osiągnąć? Wywołać jej wybuch śmiechu? To musiała być gnuśność.
Wstała słysząc inny głos i potrząsnęła włosami. Zbliżyła się powoli do grupki. Duży siatkowy dekolt, kusa spódnica i kołyszący chód z pewnością nie pozostawiały w niej nic skromnego, ale kiedy przedstawiła się i ukłoniła nie można było zakwestionować jej dworskich manier.
- Witajcie, pozwólcie, że się przedstawię. Jestem Silvan. Z kim mam przyjemność?
I co ja robię w tym idiotycznym śnie?

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 31 paź 2013, 23:10 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cathirne Winters

Kilka osób znikło i pojawiły się na ich miejsce nowe.
- Witaj jestem Cathrine. Co to jest Pustka? Wraz z pozostałymi gośćmy wysnuliśmy hipotezę, że jesteśmy w innym wymiarze. To oczywiście tylko teoria, ale mi wydaje się najbardziej prawdopodobna.
Po sprzeczce z Elle wolała to przedstawić jako teorie, a nie fakt dokonany.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 31 paź 2013, 23:10 
Nałogowiec
Nałogowiec

Bartolomeo
- Czarny Korsarz nie obawia się niczego! Ani wrogów, ani sztormów, ani chłodnych jak lód panien! Jedyne czego się obawia to braku rumu! Ale to chyba nie grozi piękna panno! - powiedział Bartolomeo, ale przezornie oddalił się poza zasięg ciosu i ruszył w stronę baru, gdzie zaczął grzebać w alkoholach.
- A może to delirium? - zapytał sam siebie i łyknął potężnie jakiegoś winka. - Wytrawne ścierwo. Wytrawia wnętrzności... I jak to portu nie ma? - zamrugał do Thays. - Przecież był za rogiem. A ja mam jutro wypływać. Znaczy co gdzie... Raz jak się spiłem to się obudziłem na kontynencie. A zaczynałem na Nublean.

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

PostNapisane: 31 paź 2013, 23:21 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Thyas

Lekkim skinieniem odwzajemniła ukłon w stronę panny Silvan i pokręciła głową słysząc profesorski wywód Cathy.
- Jestem Thyas, ten obok to mag ognia roboczo zwany Ponurakiem - przy okazji podsunęła kolejną butelkę w stronę Drago - No i nasz tajemniczy towarzysz, który woli grać w rozbieranie niż się przedstawić - krzywo uśmiechnęła się wskazując Drakkara.
Oglądnęła się na pijanego Czarnego Korsarza.
- Ano. Nie ma, panie piracie. Nie ma portu. Nie ma nic prócz karczmy. Nie ma kontynentu i Nublean, czymkolwiek ono jest. Jak powiedziała Cath, jesteśmy w bardzo przytulnym Nigdzie. Zdrówko! - podniosła swoje szkło.

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 31 paź 2013, 23:25 
Nałogowiec
Nałogowiec

Bartolomeo
- Napić się zawsze można. Choćby i nigdziem. Albo w miejscu zwanym nigdzie. - powiedział i pociągnął solidny łyk. - Od razu we łbie jaśniej. Jeśli jesteś delirką, no to wyjątkowo przyjemną dla oka.

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

PostNapisane: 31 paź 2013, 23:27 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ariel Silvan

Spojrzała wystudiowanie obojętnym wzrokiem jak dziewczynę. Jej słowa przeciwnie do wyrazu były delikatne jak pieszczota.
- To przyjemność poznać cię, Cathrine. Pustka to miejsce w które demony zabierają ludzi gdy ci śpią. Stawiają przed człowiekiem to czego najbardziej się boi... lub to czego najbardziej pragnie... a jeśli się zatraci, uwierzy, że to prawda przejmują jego ciało. A osoby które spotkał w niej stają się na powrót demonami i więżą duszę. Pustka to twój najgorszy koszmar, największe pragnienie i najtajniejsza tajemnica. Rodzi się w umyśle więc zmysłami nie odróżnisz jej od prawdy.
Przekrzywiła głowę.
- Witajcie - błysnęła lekkim uśmiechem słysząc charakterystykę ich towarzysza.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 31 paź 2013, 23:29 
Nałogowiec
Nałogowiec

Bartolomeo
- Hm to trochę jak stan upojenia. Kac jest koszmarem, upojenie pragnieniem a jak to się dzieje tajemnicą... Czyli też jesteś pijana? Ładnie muszę to przyznać powiedziane. A i poczucie pustki się pojawia. Gdy zawartość żołądka postanawia zwiedzić świat zewnętrzny...

PostNapisane: 31 paź 2013, 23:33 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cathirne Winters

To co mówiła dziewczyna było interesujące.
- Ciekawe. Możesz mi mówić Cathy jak inni.
Przeniosła wzrok na czarnego korsarza.
- Nie myślałeś o terapii od uzależnienia alkoholowego.
Po chwili się zreflektowała.
- Zapomniałem, że w twoich czasach ich jeszcze nie było. Nie ta epoka. Sądząc po twoim stroju to chyba koniec średniowiecza, a może to już renesans? zamyśliła się.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 31 paź 2013, 23:34 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ariel Silvan

Wykrzywiła usta, choć zaraz powrócił uprzejmy wyraz twarzy.
- Raczy pan żartować. Śmierć w pustce jest gorsza niż śmierć na jawie. A żadne wasze wytłumaczenia nie sprawią, że pozwolę sie opętać.
Uśmiechnęła się przekornie.
- Moja kolej na pytanie. Czym jest renesans?

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 31 paź 2013, 23:37 
Nałogowiec
Nałogowiec

Bartolomeo
- Nie myślałem. Co ja, świętojebliwy mnich? Nie lubię chłopców, więc się tam nie nadaję. A co to terapia? I co to ten renesans? Jakiś taniec? - spojrzał podejrzliwie. - Poza tym życie jest wystarczająco smutne i pełne kutafonów którzy utrudniają innym zabawę. Może i umrę pijany, ale umrę szcześliwy, wiedząc że każdą chwilę swojego życia dobrze wykorzystałem!
- Opętać może nie, nigdy w tym nie gustowałem. Wykorzystywanie bardziej, ale po kolei... Śmierć w stanie delirki... Hm, piekło pijaka? Nie wtedy, powinienem być trzeźwy..

Napisz wątekOdpowiedz Strona 27 z 88   [ Posty: 876 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 88  Następna strona