Wczytywanie
Teraz jest 17 wrz 2021, 01:38

Napisz wątekOdpowiedz Strona 73 z 88   [ Posty: 876 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Tawerna "Pod Wieżą Maga" - (Temat dla postaci z sesji RP
PostNapisane: 29 wrz 2015, 23:57 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ariel Silvan

Ariel pokręciła głową.
- My przynajmniej zabijamy z klasą - co było nietypowe dla Kruków, Ariel nie lubiła przemocy, o czym elf wiedział. Powinien też wiedzieć, że nie przyznałaby się do tego przy kimś kto zna ją słabo.
Uśmiechnęła się.
- Mam sobie pójść? Nie jestem dobrym towarzystwem? - spojrzała na elfa spod opuszczonych powiek, jakby rzucając mu wyzwanie.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 30 wrz 2015, 00:18 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: gry
Arren Calathor

- Wiesz, że nie o to mi chodziło - odparł nie odwracając wzroku, bo nie było po co go odwracać.
- Są wyjątki od reguły i nie każdy szlachetnie urodzony musi powodować, że nie lubię spędzać czasu z taką osobą. Jesteś dobrym towarzystwem, przynajmniej dla mnie

PostNapisane: 30 wrz 2015, 00:22 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ariel Silvan

Uniosła brwi.
- Nie musisz mnie przekonywać, że jestem wyjątkowa - zaśmiała się. - Ale odkąd skończyłam 11 lat nikt nie mówił o mnie jako dobrym towarzystwie. Zły przykład i te sprawy.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 30 wrz 2015, 00:29 
Nałogowiec
Nałogowiec

Arren Calathor

- Wiem, że nie muszę - uśmiechnął się.
- Ale gdy ktoś powie ci od czasu do czasu, że taka jesteś to chyba nic się nie stanie, prawda? - dodał po chwili.
- Jest dużo typów osób i każdy za dobre towarzystwo uważa inny typ osoby. Akurat dla mnie jesteś dobrym towarzystwem, jak już przed chwilą wspomniałem - odparł. Nie miało to być żadne zapewnienie co do tego, że tak uważa, bo czuł że Ariel to wie i nie musi jej o tym zapewniać.

PostNapisane: 30 wrz 2015, 00:38 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ariel Silvan

Sięgnęła wreszcie po wino i zaczęła je pić.
- Ciągle słyszę komplementy. Czasem wolałabym zamiast tego, żebyś przestał być tak poważny. Widziałam weselszych ludzi na pogrzebach. Wielu.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 30 wrz 2015, 09:48 
Nałogowiec
Nałogowiec

Raegan

Kiedy słyszał o portalach, bogach i bitkach mimowolnie przypominały mu się prawie wszystkie baśnie i opowiastki, te prawdziwe i te mniej. Cóż, właściwie to myślał, że uda mu się tutaj wyciągnąć trochę złota a może i towarzyszy, jednak jak narazie wydawało się, że musi przyswoić sobie nową sytuację oraz wybadać ludzi.

-Daedry to podłe stworzenia. Raz jedna z nich postanowiła podbić nasz świat, ledwo udało się ją odeprzeć. Z resztą i dzisiaj niestety można je spotkać. Potrafią namieszać, sukinsyny. W sumie to niektórzy pewnie by mnie chcieli pobić za określanie ich bogami. Są jeszcze aedry, Ósemka albo Dziewiątka, jak kto woli. To skomplikowane. Mimo wszystko daedry są potężniejsze od kogokolwiek na świecie a mają jeszcze swoich wysłanników.

W tym momencie spojrzał na Tarję i zobaczył coś dziwnego w jej spojrzeniu, czego nie umiał zinterpretować. Uznał, że pewnie ją zwyczajnie zanudza.

-Ogólnie większość z nich kocha sprawiać cierpienie. Skoro żadnego "boga" nigdy nie spotkałaś to nie polecam daedry.

W tym momencie skończyło mu się wino, więc sięgnął po butelkę i dolał sobie. Dopijając pierwszy łyk spojrzał na kobietę, żeby zobaczyć jej reakcję.

Obrazek
Aby dołączyć, kliknij w obrazek.

Free Company of Alinor- Ktoś

Ostatnio edytowano 30 wrz 2015, 14:50 przez Amandir, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 30 wrz 2015, 14:37 
Nałogowiec
Nałogowiec

Arren Calathor

- Nie przepadam za pogrzebami. Ale kiedyś próbowałem być mniej poważny ale ostatecznie było gorzej niż normalnie, a ja postanowiłem że więcej nie będę próbował - odparł, a po chwili wypił resztę wina z kielicha.
- Póki co, nie planuję drugiej próby - dodał i uśmiechnął się lekko.

PostNapisane: 30 wrz 2015, 15:21 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Tarja

Wydawałoby się, że nagle straciła zainteresowanie niedoszłą bójką. Odwróciła się do Raegana i niepokojąco, bez mrugnięcia wpiła spojrzenie w jego oczy.
- Czemu nie? Ty ich spotkałeś?

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 30 wrz 2015, 15:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

Raegan

A może jednak jej nie zanudził? Pewnie chciałaby wiedzieć kogo unikać...

-Szczęśliwie osobiście żadnej. Za to mogę powiedzieć, że jeden z nich to Mehrunes Dagon, bóg zniszczenia który chciał zniszczyć Cesarstwo. Jest też Molag Bal, pan intryg i stwórca wampirów. Z resztą, o każdym możnaby długo opowiadać. Ważne jest to, że znam skutki ich matactw oraz historie ofiar. -Tu zrobił krótką przerwę na łyk wina jednak było widać, że chce kontynuować. -Ich ofiar oraz wyznawców.

Obrazek
Aby dołączyć, kliknij w obrazek.

Free Company of Alinor- Ktoś

PostNapisane: 30 wrz 2015, 16:01 
Kultysta Slaanesha

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Flavio

Wstał, ukłonił się uprzejmie piratowi i spojrzał mu w oczy.
- Nie dla mnie kompania. Mordercy, alkoholicy i podejrzewam, że bastardy też się znajdą. - Obrócił się na pięcie i wyszedł.

Nazario

Biolog wszedł do karczmy z futerałem na plecach skrywającym gitarę. Jak zwykle gładko ogolony, włosy, jak zwykł mawiać, w artystycznym nieładzie, na nogach stare, wyświechtane trampki z czerwonymi sznurówkami. Prócz tego miał na sobie czarne, lekko przylegające spodnie, koszulkę AC/DC a z wierzchu okrywała go rozpięta kraciasta koszula z podwiniętymi rękawami aż do łokci. Na twarzy gościł uśmiech, który każdy mógł obejrzeć gdy odkrywał nowe rzeczy, gdy coś badał... I ten niepokojąco ryzykancki blask w błękitnym oku, którym omiótł towarzystwo w karczmie. Gdzie ja jestem? Porwali mnie kosmici? Co to za miejsce? Dlaczego tu jestem? Nie wiem, ale jest suuuuper! Zawsze interesowało go średniowiecze a karczma stylizowana właśnie na tę epokę... Brakowało mu tu jeszcze karczmarza, który uraczyłby go czerwonym winem, które leżakowało w piwnicach. Jego wzrok przykuła dziewczyna stojąca przy barze. Podszedł do niej, posłał swój szelmowski uśmiech i oparł futerał o kontuar.
- Można?

"Największego bydlaka jakiego miałem w ręku miał 10cm" - djabeu

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 73 z 88   [ Posty: 876 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 88  Następna strona