Wczytywanie
Teraz jest 24 wrz 2021, 06:05

Napisz wątekOdpowiedz Strona 75 z 88   [ Posty: 876 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Tawerna "Pod Wieżą Maga" - (Temat dla postaci z sesji RP
PostNapisane: 30 wrz 2015, 19:03 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: gry
Arren Calathor

- Chyba będę potrzebował więcej tego "szczęścia", a nie tylko dwa kielichy - powiedział nieco ciszej, spoglądając przy tym na butelkę czerwonego wina, którą otworzył wcześniej.
- Istnieje teoria, że istnieje wiele światów, a do tej karczmy można dostać się z każdego z nich - powiedział do nieznajomego, który był dziwnie ubrany.
- Mówiąc szczerze, to im dłużej tu siedzę, tym większe mam wrażenie że ta teoria jest prawdziwa- i to nie przez wino, które piję - dodał, a gdy wspomniał o winie to posłał spojrzenie w stronę Ariel, bo pamiętał że wcześniej powiedziała mu, że za dużo wypił i może zmyślać

PostNapisane: 30 wrz 2015, 19:05 
Kultysta Slaanesha

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Nazario

- Thedas? - Parsknął rozbawiony. Że niby Plaga, Szarzy Strażnicy i ostatni boss to Arcydemon? - Spojrzał na gościa od światów. Czej, że co? Czyli hipotetycznie może tu wejść w każdej chwili ktoś z Nilfgaardu? Nawet cholerny Emhyr var Emreis? Albo Wrex z uniwersum Mass Effecta? Albo grupa NAVY SEALs?

"Największego bydlaka jakiego miałem w ręku miał 10cm" - djabeu

Obrazek

PostNapisane: 30 wrz 2015, 19:10 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ariel Silvan

Wywróciła oczami.
- Po prostu się rozchmurz, Arren. Uszy Ci od tego nie odpadną.
Spojrzała zimno na mężczyznę i obróciła dłoń, wysyłając z niej ciepło. Wokół niego zaczął się formować okrąg ognia. Patrzyła ze spokojem po czym drugim krótkim gestem zamroziła kielich stojący przed przybyszem.
- Masz szczęście, że jestem wyjątkowo przyjazna - powiedziała słodko, gasząc płomienie nim dotknęły nieznajomego. Kielich pozostał zmrożony.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 30 wrz 2015, 19:13 
Nałogowiec
Nałogowiec

Tarja

Nadstawiła ucha słysząc imię Białego Wilka z ust tego cudacznego jegomościa. Najpierw pomyślała, że imię, jak to imię, może się powtarzać, ale...
- Skoro ja tu jestem, to i ktoś z Nilfgaardu na pewno może trafić.
Przekrzywiła głowę.
- Czy tak ma wyglądać nasza przyszłość? - cmoknęła i wydęła usta z czymś w rodzaju dezaprobaty, lub może zawodu - Jesteś bardem? Który macie rok i co piszą o naszym kochanym cesarzu?
- Niezła sztuczka. - uśmiechnęła się do Ariel.

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 30 wrz 2015, 19:14 
Nałogowiec
Nałogowiec

Arren Calathor

- Szczerze mówiąc, to nie wiem czy potrafię rozchmurzyć się, ot tak na zawołanie... A uszy może mi ktoś uciąć i nie będą już ostrouchy - odparł, jednak uśmiechnął się lekko do Ariel
- Hipotetycznie? Tak. Tylko nie wiadomo jak drzwi wejściowe, czyli coś w rodzaju portalu, działają i nie wiadomo kto i kiedy może tu wpaść... - odparł, a właściwie to wydawać się mogło, że przerwał i miał powiedzieć coś jeszcze.
- Skąd wiesz o Pladze, Szarych Strażnikach i Arcydemonie? Nie wyglądasz jak mieszkaniec Thedas... Więc kim jesteś? - zapytał nieco zaskoczony i zdziwiony.

PostNapisane: 30 wrz 2015, 19:17 
Kultysta Slaanesha

Nazario

- Fajna iluzja żeby przestraszyć nowych. Niestety, ale na mnie tanie sztuczki nie działają. - Sięgnął po piwo i pił powoli delektując się smakiem. Najlepsze jakie piłem. Ciekawe jaka to marka? Jaja sobie robisz? Nilfgaard, Redania, Aedirn i inne kraje to wymysł Andrzeja Sapkowskiego! Co jest tu z wami nie tak? - Pokręcił głową. Swoją drogą nazywam się Nazario. Jestem częściowo Hiszpanem częściowo Polakiem. Co do roku to coś około 2050.

Obrazek

PostNapisane: 30 wrz 2015, 19:24 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ariel Silvan

Odchyliła się na krześle.
- Nawet w łóżku taki jesteś? Rozumiem powagę przy pracy, w końcu nie jest wesoła, ale daj spokój!
Uśmiechnęła się do kobiety.
- Nie najbardziej imponująca, ale zawsze lubiłam żywioły. I nie lubię, gdy ktoś nie traktuje mnie poważnie.
Skupiła wzrok na człowieku i rzuciła na niego zaklęcie grozy. (Vi, jako mod możesz rzucić kośćmi?)

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 30 wrz 2015, 19:49 
Kultysta Slaanesha

Nazario

Biolog stanął jak wryty. Nie mógł się ruszyć. Zamiast baru widział biurko, do którego był przykuty łańcuchami. Szklanki zamieniły się w wielkie sterty papierów do wypełnienia, reszta gości niewytłumaczalnie stała się irytującymi głosami, które ciągle coś od niego chcą. Szkielet natomiast był typem szefa, który ciągle go pogania, ciągle coś chce, ciągle opieprza za nic. W końcu się otrząsnął. Spocony ze strachu, z rozbieganymi oczkami.
- Kolejna fajna sztuczka. Co tu zadziałało? Substancje halucynogenne z domieszką czegoś co wyzwala natychmiastowe działanie? - Przyłożył zmrożony kufel do czoła i odetchnął z ulgą. To tylko koszmar, nigdy nie znajdę się w takim miejscu. Broń Boże. Odchrząknął i spojrzał na Tarję. Co powiesz na namiastkę naszej kultury? Mam ze sobą gitarę, mogę coś zagrać.

Obrazek

PostNapisane: 30 wrz 2015, 19:54 
Nałogowiec
Nałogowiec

Arren Calathor

- Nie jestem - odparł i napił się wina.
Później przechylił się w stronę Ariel na stołku, na którym siedział. Poczekał na to, aż kobieta rzuci zaklęcie.
- A może chcesz się sama przekonać? - wyszeptał Ariel na ucho z niewielkim uśmiechem na ustach. Całkiem możliwe, że nie pytał na poważnie.

PostNapisane: 30 wrz 2015, 19:58 
Nałogowiec
Nałogowiec

Raegan

Zanim zdążył powiedzieć coś o mrocznych książętach nagle do karczmy wpadł jakiś cudak. Był... Raegan nawet nie wiedział jak go opisać. Jakiś no cudak.

-Zaraz jeszcze mnie spyta o Norski miód, albo o mordercę cesarza, ha! Człowieku, urwałeś się od bardów w Samotni, czy niestety nie spodobałeś się Sheogorathowi?

Kontynuując wątek odwrócił się do Tarji.

-Sheogorath to też jeden z książąt. Nazywają go panem obłędu i szaleństwa. Doprowadził do niepoczytalności cesarza Pelagiusa III Septima. A chyba umiesz sobie wyobrazić co się stanie, gdy cesarz zostaje szaleńcem. Ogólnie rzecz biorąc daedry stają się zdobyć wyznawców, którzy ślepo im służą. W nagrodę czasem obdarzają ich swoimi artefaktami. Mogą to być bronie, kostury, pierścień czy pancerz. Z początku taka... przygoda wydaje się zyskowna i ciekawa jednak potem... -Tu zrobił dramatyczną pałzę jak na mówcę przystało i pustym wzrokiem spojrzał na Tarję. -Potem leje się krew. Zazwyczaj, choć nie wszyscy książęta są jednoznacznie, że tak powiem, źli.

Ha, czyli jendak nawet ludzie z innych światów chcą słuchać moich mów! Co prawda moja sława tu jeszcze nie zaszła, jednak jak tak dalej pójdzie to ci ludzie zaniosą moje imię oraz przesłanie do wszystkich światów!

Obrazek
Aby dołączyć, kliknij w obrazek.

Free Company of Alinor- Ktoś

Napisz wątekOdpowiedz Strona 75 z 88   [ Posty: 876 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 88  Następna strona