Wczytywanie
Teraz jest 16 wrz 2021, 14:44

Napisz wątekOdpowiedz Strona 115 z 161   [ Posty: 1609 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 161  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Gabinet Osobliwości [+18]
PostNapisane: 21 cze 2016, 22:26 
Nałogowiec
Nałogowiec

A ja jakiś czas temu natknąłem się superbohatera, którego w ogóle nie kojarzyłem wcześniej, a w sumie jest on dość znany i bardzo przypasował do Drairta.

Czasem nawet używał tych samych słów co Drairt. Chociaż akurat nie w filmie.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 21 cze 2016, 23:05 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Szkoda, że Drairta nie znam, nie ocenię.

Par, bo zostały mi takie mroczne. Robiłam z początku dobrych, to zawsze potem siedzieli w największym gównie i ginęli olani przez reszty "drużyn". ;) Ale większość nawet tych gorszych była w stanie się dogadać, jeśli tylko dogadywanie miało sens, np. w obliczu większego zagrożenia. Kuna na pewno z zasady woli działać sam, ale gdyby wyszło na jaw, że chodzi o smoka plagi to myślę, że potrafiłby dobrze współdziałać z drużyną, zresztą on akurat nikogo nie zabijał o ile nie dostał na delikwenta zlecenia, a Kriss był z gatunku takich, co to nie "albo pomogą, albo zabiją", tylko "najpierw pomogą, póki współpraca przynosi korzyści, a potem zabiją, o ile za dużo o nim wiesz" ;)

Kogo widzicie tu:

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 21 cze 2016, 23:34 
Nałogowiec
Nałogowiec

Bo ja wiem? Zielona Latarnia i Draitr?

Vi, Thyas i Kriss?

Szkoda, że zostały te mroczne, bo moje postacie są wciąż głównie dobre, a tak to często Twoja może im zaszkodzić Xd
No dobra, najpierw pomoże, później zabije. Na jedno wychodzi. A drużyna w Szkle to trochę taka kopnięta rodzina, która się nie lubi, ale sobie pomaga.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 21 cze 2016, 23:59 
Nałogowiec
Nałogowiec

Vadi napisał(a):
Robiłam z początku dobrych, to zawsze potem siedzieli w największym gównie i ginęli olani przez reszty "drużyn". ;)

Skądś, to znam.

Konkretnie, to Hall Jordan, bo z tego z czytałem, to były jeszcze inne zielone latarnie. Sposób bycia w miarę podobny. W prawdzie widzę też pewne podobieństwa Drarita do Tony`ego Starka, ale sposób bycia się różni. A jeśli by się nie patrzeć na charaktery, tylko na historie postaci, to pewne podobieństwa są w historii Spidermana.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 22 cze 2016, 01:38 
Nałogowiec
Nałogowiec

Większość twoich postaci przypomina Starlorda.

Ariel nie przypomina Cersei, ale na kogoś jak z tego wideo stara się pozować, by wydać się silna, jak przystało na skrytobójczynię.

Shar, Vi, jak myślicie, gdybyście wybierali spośród naszych postaci (ale nie biorąc kilku własnych do jednej drużyny), dla waszych postaci idealna drużyna z postaci z forum?
Np Ariel mogłaby się dogadać z Krissem, Thyas, Inisem (gdyby nie zwampirzonym), Elifem oczywiście, może Firvain, Księżną, Arrenem.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 22 cze 2016, 15:44 
Nałogowiec
Nałogowiec

Paranormal napisał(a):

Vi, Thyas i Kriss?

Szkoda, że zostały te mroczne, bo moje postacie są wciąż głównie dobre, a tak to często Twoja może im zaszkodzić Xd
No dobra, najpierw pomoże, później zabije. Na jedno wychodzi. A drużyna w Szkle to trochę taka kopnięta rodzina, która się nie lubi, ale sobie pomaga.

Już prędzej Thyas i Kuna, choć mogą być postacie i NPCe z Wyspy

Mroczne, nie znaczy od razu bezinteresownie złe. Większość tych co mi na koniec została to po prostu samotnicy.

:rotfl: powiedz to Yanie ;)

Paranormal napisał(a):

Shar, Vi, jak myślicie, gdybyście wybierali spośród naszych postaci (ale nie biorąc kilku własnych do jednej drużyny), dla waszych postaci idealna drużyna z postaci z forum?

Jakby wybierać po jednej postaci każdego gracza to hmm: Ariel (SwO), Sylwia (NWŚ), Reina (UŚ), Nyriern (ZN), Namesmus (LA), Axel (NŻ), Dominic(Ojork), Samiel (MzZ), Isaac (PAaG), Felinne (MzZ), Chloe (BG), hm postaci Safi, która się łatwo dogaduje nie znam żadnej, a Jezz przychodzi mi na myśl elfka z DPW ;)

A to... RYCERZ :D

Obrazek

PostNapisane: 22 cze 2016, 16:15 
Nałogowiec
Nałogowiec

Znaczy chodziło mi o dream team twojej postaci. Tutaj jak rozumiem jest najlepsza drużyna dla Sylwii?

A poza tym... Ariel doceniona <3

Vi, Yana właśnie nie zdołała dołączyć do drużyny, bo tak się głupio w czasie złożyła z Rycerzem. Ariel, Inis Fir i Znajda normalnie chętnie by przyjęli. A Kuna nie doceni :(

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 22 cze 2016, 17:55 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nie, wybierałam drużynę nie dla konkretnej postaci tylko tak licząc, że te osoby mogłyby współpracować bez chęci wzajemnego pomordowania się na drugi dzień sesji . Nie ma tam ani praworządnych, ani przesadnie dobrych, ani do cna złych, ani psycholi jakichś ;)

Dream team dla mojej postaci? To zależy dla której ;) Np. Ilves, Kriss, Kuna, Iria, Hanyell i morph Laur to samotnicy. Thyas, Andrea, Marty, Lynssa i Sylwia najlepiej czułyby się w drużynie, gdzie wszyscy poczuwają się do walki o dobrą sprawę, choć środki mogą wybrać dalekie od świętości czy nawet prawa, Gerri odnajdzie się wśród postaci praworządnych, Tarja w jaskini zła i występku. Lena dogada się w grupie preferującej rozsądne planowanie, Yana sieje spontaniczny chaos, a Zoria pasowałaby do kompanii, gdzie jest minimum kombinowania a maksimum demolki (ot pewnie z Ardalem by się mogła dogadać ;) )... itp itd. Chyba, że pytałaś o drużynę marzeń dla Kuny, to musiałabym się bardzo mocno zastanowić, szczególnie że nie wszystkie forumowe postacie tak z marszu pamiętam ;)

Nahira?

Obrazek

PostNapisane: 22 cze 2016, 18:30 
Nałogowiec
Nałogowiec

Thyas, Andrea, Marty, Lynssa i Sylwia najlepiej czułyby się w drużynie, gdzie wszyscy poczuwają się do walki o dobrą sprawę, choć środki mogą wybrać dalekie od świętości czy nawet prawa >>> opis z moich wskazywałby na Harmy, Shilę, Ariel, Alesię. I z Shara niemal wszyscy.
Gerri odnajdzie się wśród postaci praworządnych - Katie? Chciałabym to zobaczyć.
Tarja w jaskini zła i występku >> Gdyby miała współpracować z Shilą, jestem szczerze ciekawa kto komu urwałby głowę. Podobnie z natashą, ale to dużo mniej ciekawie by było.
Lena dogada się w grupie preferującej rozsądne planowanie - Alesia i Ariel. Chociaż nie wiem czemu widziałabym ją w drużynie z Keirą. Tak długo jak nie próbowałaby mieszać jej w głowie, Keira chętnie przyjmuje czyjeś przewodnictwo. Znowu - ciekawe co by wynikło.
Yana sieje spontaniczny chaos - magowie Shara do kompanii?
Zoria... Jak zareagowałaby na uzależnioną od walki i broni wampirzycę, która wpada w wahania nastrojów gdy za mało się dzieje? XD

I tak myślę, że Harm dogadałaby się ze wszystkimi twoimi postaciami które znam, choć Tarja w końcu próbowałaby ją pewnie zabić. Ale myślę, że Harmy jest idealną towarzyszką dla każdego komu nie przeszkadza muzyki i kto nie planuje zniszczyć świata.

Zawsze mówiłam, że Dany przypomina mi Nahi.

Wydaje mi się, że pasuje troszkę i do Leny, Alice i do Tinki.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 23 cze 2016, 19:27 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gerri i Katie myślę, że dogadałyby się bardzo dobrze. Lena i Keira - nie. Tarja z Shilą tylko wtedy, gdyby Shila nie rościła sobie prawa rozkazywania Tarji czegokolwiek, inaczej skoczyłyby sobie do gardeł. Yana i magowie Shara? :rotfl: Może nie byłaby to udana współpraca, ale chaos na pewno. Zoria i wampir - nie najlepszy pomysł, ale Zoria i Keira pod dowództwem jakiejś rozsądnej innej postaci - to by chyba wypaliło. ;)

A to kojarzy mi się z Jamesem (Hearta)

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 115 z 161   [ Posty: 1609 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 161  Następna strona