Wczytywanie
Teraz jest 17 wrz 2021, 02:50

Napisz wątekOdpowiedz Strona 119 z 161   [ Posty: 1609 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 161  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Gabinet Osobliwości [+18]
PostNapisane: 17 sie 2016, 10:08 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Ha, u mnie prawie wszystkie postacie prędzej czy później buntują się przeciw moim zamiarom, więc rozumiem to "i nie wiem co ona zrobi" ;) Ariel jakoś nie kojarzyła mi się z Milady, ale te klipy nawet nawet (chce być zła ale nie do końca się to udaje). Chociaż bardziej Mary i Inara.
Ci z telenoweli pasują. Ostatni klip - cytat z początku w ogóle bardzo pasuje do Thyas z sesji także.

Czarna Wdowa też mi nigdy Leny nie przypominała, ale faktycznie - jak już tak powiązałaś - niektóre klipy mogłyby być. Np. to:

Ten mi się ogólnie kojarzy z Granicą (Lena i David?):

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 17 sie 2016, 16:29 
Nałogowiec
Nałogowiec

Mnie Milady kojarzy się z tym czym Ariel może być za jakiś czas. Choć trochę ma już teraz.

Hmm. Lena na tych Twoich wydaje się taka smutna i wrażliwa. Widziałam ją bardziej tak, ale może nie znamy jej dość :P

Lena i Dawid? przerażające jest nawet zestawiać ich imiona obok siebie, ale... dobre dopasowanie filmików do obojga.

A to trochę mi pasuje do Tinki i Leny (nawet jeżeli Tinka nie ma takich mocy).

PS. muszę wszystko odtwarzać przez cytat na yt bo nie działają mi filmiki na forum. Nie wtyczka flash, tylko coś z forum nie nie gra.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 17 sie 2016, 17:41 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ha, tak jakby na tych twoich nie była smutna ;) Ale taka chyba jest. Buntownik nie z wyboru, lecz z konieczności. Wybiera "mniejsze zło", ale tak czy inaczej - zło. I gryzie się tym. Tyle, że starannie ukrywa emocje przed innymi. Filmiki dobrane fajnie.
Paranormal napisał(a):
Lena i Dawid? przerażające jest nawet zestawiać ich imiona obok siebie, ale...
- Przerażające????? Co??

Kiedyś już wrzucałam Bobbi jako Andreę, tu też na nią pasuje (i świetny dla niej tekst):

Obrazek

PostNapisane: 17 sie 2016, 20:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

No Dawid z kimkolwiek w sumie jest przerażający.

Nie potrafię sobie wyobrazić żadnej twojej postaci jako wrażliwej, delikatnej, etc. Wszystkie wypowiadają się z taką... pewnością, że od razu widzę je jako zdecydowanych, pewnych siebie ludzi. O ile ludzi :P

Co do Andrei... Mam dla Ciebie wyzwanie. Stwórz kiedyś postać, która nie jest emocjonalnie poraniona, buntownicza, nieszczęśliwa, agresywna ani żyjąca z łamania prawa (co się tyczy buntownicza). Twoje postacie są świetne, ale mam wrażenie, że dając schemat buntownika, złodzieja lub szaleńca jakoś się wpasuję w każdą :P
Nie żaby było to złe, ale jestem ciekawa jak poprowadziłabyś kogoś nie nadając im tego rysu.

A z kim to Ci się kojarzy?

lub to?

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 18 sie 2016, 09:44 
Nałogowiec
Nałogowiec

Hm. NWŚ? Ethan? Josie? A to drugie... nie wiem, na nikogo w 100% mi nie pasuje, trochę cech Sylwii, trochę Katie?

Paranormal napisał(a):
Co do Andrei... Mam dla Ciebie wyzwanie. Stwórz kiedyś postać, która nie jest emocjonalnie poraniona, buntownicza, nieszczęśliwa, agresywna ani żyjąca z łamania prawa (co się tyczy buntownicza). Twoje postacie są świetne, ale mam wrażenie, że dając schemat buntownika, złodzieja lub szaleńca jakoś się wpasuję w każdą :P

Dość ciężko umotywować udział w takich burdach, jak mają miejsce w sesjach, jeśli postać nie ma żadnej z wymienionych cech. ;) Chyba tylko skrajna, "betonowa" praworządność pchała by taką osobę do mieszania się w daną sprawę (a czy to nie podpada też pod rodzaj szaleństwa?). Albo działałaby pod przymusem, a wtedy prędzej czy później pojawi się bunt... lub rezygnacja (czyli znów emocjonalne poranienie).
Natomiast do "schematu buntownika, złodzieja lub szaleńca" to nawet Andrea nie pasuje. Oficer, później kapitan statku Przymierza? Buntownik? Na pewno nie. Za to ciężko być szczęśliwym i nie mieć choć trochę zrytej psychy jeśli najpierw porywają cię terroryści, a później żniwiarze rozpierdzielają świat ;) Albo Megan z sesji Jezz - ani buntownik, ani złodziej ani szaleniec, ale po przejściach - mściciel. Niektóre są agresywne (Yana, Zoria), ale zrobiłam też jednego tchórza - Maira. Po prostu najbardziej lubię grać spiskującymi łotrzykami. A najmniej - magami.

Paranormal napisał(a):
Nie potrafię sobie wyobrazić żadnej twojej postaci jako wrażliwej, delikatnej, etc. Wszystkie wypowiadają się z taką... pewnością, że od razu widzę je jako zdecydowanych, pewnych siebie ludzi. O ile ludzi :P

Nie widzisz w nich wrażliwości? Wiele z nich pomaga, a przynajmniej stara się pomóc zwykłym ludziom. Nie potrafią przejść obojętnie wobec np. krzywdzonego dzieciaka, słabszego... Thyas? Megan? Marty? Lena? Delikatna była chyba tylko Maira, bo jeszcze bardzo młodziutka. Reszta, nawet jeśli nie są z natury psycholami, już za dużo widziała. A tacy albo stają się twardzielami, albo przynajmniej udają twardzieli (jakby nie było: towarzysze w sesji to zwykle jest grupa obcych sobie ludzi w sytuacji, gdy najczęściej nie mogą nawet sobie nawzajem ufać). Albo giną. Ewentualnie mogą się załamać, uciec pielić ogródek i udawać, że brzydkie rzeczy się nie dzieją poza tym ogródkiem.
Ale zwykle postać tworzy się taką, żeby miała szanse jakoś zakończyć sesję, czyż nie?

O, mechanizm coś w ten sposób (pasuje do Ilvesa, trochę do Kuny, ale gdybyśmy grali dłużej, to może i z Meg byłoby podobnie):

Obrazek

PostNapisane: 18 sie 2016, 14:35 
Nałogowiec
Nałogowiec

Sylwia. Tak mi się wydawało, że pasuje trochę do twoich.

Może wplątałaby się w przygodę... przypadkiem? Dla pieniędzy? by pomóc komuś bliskiemu?

Cytuj:
Nie widzisz w nich wrażliwości? Wiele z nich pomaga, a przynajmniej stara się pomóc zwykłym ludziom. Nie potrafią przejść obojętnie wobec np. krzywdzonego dzieciaka, słabszego...

Dobroczynność nie oznacza do końca wrażliwości. Chodziło mi o ten płacz i bezradność z filmiku. Twoje postacie to bardziej typ Shep, można stworzyć coś w stylu Alistaira. :P

Wiele osób na postacie które wyłamują się z tego opisu. Niektóre postacie Rali, moja Lidia, coś z Shara... Na różnych ludzi złe doświadczenia różnie działają.

To mogłoby być do Ariel u Kruków, choć bardzo współczesne.

Ale to jest całkiem jak Shila. Najlepsze na jakie trafiłam. Po prostu wow. <3

I znów widzę filmiki :D

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 18 sie 2016, 18:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Która postać Shara wyłamuje się spośród szaleńców lub pokrzywdzonych? Lidii nie znam. Najdelikatniejsza była chyba Fir Jezuli, ale też nie wiadomo, co by wyszło w końcu w sesji ;) U moich to nie jest jakaś machinalna dobroczynność, wcale nie wszystkie są gruboskórne czy wyrachowane (ba - dawniej więcej miałam dobrych, teraz to już chyba nie, musiałabym policzyć). Mogłyby płakać, albo rzucać z bezsilnej złości garami o ścianę. Zwykle jednak nie ma w sesjach sytuacji, w których mogłyby pozwolić sobie na taką otwartą słabość (zwłaszcza przy ludziach). Nie, kiedy trzeba działać. Nie wiem, czy potrafiłabym grać postacią absolutnie niezdecydowaną, bo szlag mnie trafia, jak drużynę dopada indolencja i tkwimy gdzieś w miejscu ;) Już z Mairą było mi trudno.

Shila świetna w tych filmikach, rzeczywiście. Szkoda, że nie grałaś nią do końca... O widzisz, mi nie wychodzą niezdecydowane, a ty twierdzisz, że nawet jak chcesz uczynić całkiem złą, to jakoś nie jest ;)

A to mi przypomina postacie Safi (zwłaszcza szaloną SI)

Obrazek

PostNapisane: 18 sie 2016, 20:08 
Nałogowiec
Nałogowiec

Shila i Natasha były złe. Shila udawała dobrą a Natasha była miła... z tego typu który zaprosi Cię na herbatkę i dosypie arszeniku gdy będziesz nudnym rozmówcą.
A w MP nie mogłam grać, bo nie mogli podjąć żadnej decyzji beze mnie i musiałam odpisywać 4 razy dziennie. To jest własnie to niezdecydowanie drużyny. Nawet jak mają czas wolny to czekają na mnie.

Coś w tym jest do Safi.

W szkle dało się być dobrym. W PŻ też. W sesjach Shara też. W NWŚ. W wielu sesjach jest duża wolność co do postępowania.
Ja nawet mam pomysł na sesję, myślę, że do ogarnięcia, ale co z tego, skoro nawet z tym Wyspowym nie możemy ruszyć.

Ona nawet wygląda jak Shila. Idealna. Niby młoda dziewczyna, niby drobna, uśmiechnięta, a coś groźnego.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

To też ma coś wspólnego z Ariel, choć w zupełnie innej sytuacji niż misja podczas której musiała podróżować ze zgrają "prostaków" :P

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 18 sie 2016, 21:08 
Nałogowiec
Nałogowiec

Wszędzie dało się być dobrym, kwestia tylko jak bardzo masz wtedy przesrane ;)

Ardeair? ;)

Obrazek

PostNapisane: 18 sie 2016, 21:16 
Nałogowiec
Nałogowiec

Wyglląd Ci pasuje do Shili?

Filmik z tą dwójką wstawiałam kiedyś jako Ardeaira i Keirę do telenoweli :P

Czasami MG i drużyna wspierają dobre zachowania. Kwestia na co trafisz.

A taka Ariel?

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 119 z 161   [ Posty: 1609 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 161  Następna strona