Wczytywanie
Teraz jest 24 wrz 2021, 04:49

Napisz wątekOdpowiedz Strona 135 z 161   [ Posty: 1609 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 161  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Gabinet Osobliwości [+18]
PostNapisane: 13 paź 2016, 21:27 
Nałogowiec
Nałogowiec

Musiałam
Obrazek
Obrazek

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 15 paź 2016, 13:13 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Komiksy fajne :D Film też :D niezła parodia.
Postacie Shara jednak wydają mi się mroczne, bo zawsze sprowadzają na resztę (i na siebie w sumie też) nieszczęścia. Jego magowie prawie zawsze chcą zakazanej i nieograniczonej mocy.

Masz jeszcze Hanyell:

Spoiler:

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 15 paź 2016, 14:45 
Nałogowiec
Nałogowiec

Świetna jest :)

Spróbuję przedstawić moją postać za pomocą Katniss. Może wreszcie zrozumiesz o co mi chodzi w jej osobowości?

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 15 paź 2016, 17:47 
Nałogowiec
Nałogowiec

Malarka? No nie jestem pewna, o co do końca chodzi, bo jeszcze jej nie znamy, nie ma nawet karty postaci. Tu mi się wydaje osobą, która przypadkiem znalazła się na niewłaściwym miejscu, gdzie próbuje się dostosować. Wygląda, że chciałaby liczyć na czyjeś wsparcie, ale może polegać jedynie na sobie.

Hm, Nahira i Thyas z telenoweli?

Obrazek

PostNapisane: 15 paź 2016, 18:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

Vi, która to która?

Moja malarka... nie mogę zdradzić wszystkiego, ale udaje kogoś kim nie jest. Jej rodzina jest w złej sytuacji, a ona jest jedyną osobą, która nadaje się do robienia czegoś tolerowanego w tym świecie, więc stara się być gwiazdą i udawać, że jej to nie rusza. Ukrywa, że jest inteligentna, ukrywa, że dba o ludzi.
Więc w pewnym sensie masz rację. Trafiła do niewłaściwych czasów i nie może się przyznać, że tak jest.
Jeszcze tu:

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 15 paź 2016, 18:30 
Nałogowiec
Nałogowiec

O ile się nie mylę, to w świecie Amandira toleruje się naukowców i techników, tylko nie są to zawody darzone szacunkiem. Są potrzebni ale niedostrzegani, tak bym powiedziała. Twoją malarkę, z tego co piszesz, większość moich postaci by polubiła. Magik też nie będzie zły, więc szansa na dogadanie się jest duża :D

Thyas to Sky. I jeszcze znalazłam coś, co może pokaże, jak ja widzę ten jej temperament, o który się spierałyśmy. W telenoweli nie jest tak spaczona jak w sesji, jest bardziej wrażliwa, w pewien sposób tęskni za "normalnością", życiem, gdzie nie trzeba by się było ukrywać, kraść i kłamać, ale jest też uparta i zawzięta, i często nie da sobie przetłumaczyć żadnych racji. Poza tym wobec tych, którzy nie znają jej jeszcze za dobrze, udaje "dobrego twardziela". Te klipy, pomijając skalę rozpierduchy i nadnaturalne moce, mogłyby pasować:

Obrazek

PostNapisane: 15 paź 2016, 18:57 
Nałogowiec
Nałogowiec

Owszem, ale nie mają głosu. Nie mają szacunku. A cała jej rodzina to technicy, chcieli zmieniać świat a świat ich pożarł. Więc mała techniczna dziewczynka miała dość bycia popychaną i nauczyła się malować, ale nie zapomniała.
Nie wiem czy się polubią i dogadają, bo jak powiedziałam udaje, że nic ją nie rusza, że jest zapatrzona w siebie. Nie wiem czy jest to osoba, której ktoś szuka na przyjaciół.
Dogadałaby się pewnie z Marą (tak się nazywa?). Nie wiem jak z resztą. Z kim z Twoich myślisz, że ktoś taki mógłby się dogadać? Wydaje mi się, że odrzuciłaby ich ta pozorna powierzchowność :lol:

Ta nawet pasuje opisem fizycznym i zawodem, pomiń walkę i zdarzenia nadnaturalne.

I jak Ci pasują na nią te ostatnie filmiki? Wydaje mi się, że Foxface pasuje nawet bardziej niż Katniss, bo też wyszła z technologii do czegoś innego.
A Ivy to sposób w jaki zachowuje się przy ludziach. Takie 'podziwiajcie mnie, nie obchodzi mnie to'.

A Thyas nie jest dobrym twardzielem?
W sumie tak sobie myślę, że początki znajomości Keiry i Thyas musiały być komiczne :P

Jenna nie pasuje mi na Nahi, wydaje się starsza od Skye i trochę poważna.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 15 paź 2016, 20:15 
Nałogowiec
Nałogowiec

Pasują. Foxface też mi jakoś wcześniej najbardziej przypadła do gustu. Rysunkowe jak zwykle mniej "łapię", więc Ivy nie aż tak.

Paranormal napisał(a):
Nie wiem czy się polubią i dogadają, bo jak powiedziałam udaje, że nic ją nie rusza, że jest zapatrzona w siebie. Nie wiem czy jest to osoba, której ktoś szuka na przyjaciół.
Dogadałaby się pewnie z Marą (tak się nazywa?). Nie wiem jak z resztą. Z kim z Twoich myślisz, że ktoś taki mógłby się dogadać? Wydaje mi się, że odrzuciłaby ich ta pozorna powierzchowność :lol:

Nie wiem czy Maira byłaby tu najlepsza na kumpelę. To był jeszcze dzieciak, poza tym naprawdę zapatrzona w siebie artystyczna dusza, która tego udawać nie musiała ;)
Mój Magik będzie zaś lekkoduchem, którego rzeczywiście nic na razie nie rusza, a to tylko dlatego, że niewiele poza swoim "gwiazdorzeniem" poznał. Ale jest z natury dobry i to co robi, robi w głębokim przekonaniu, że daje ludziom coś dobrego. Poza tym jest ciekawskim ryzykantem, optymistą, gadułą, żartownisiem i "pozytywnym wariatem" bez żadnych uprzedzeń. Czemu mieliby się nie dogadać?

Paranormal napisał(a):
A Thyas nie jest dobrym twardzielem?

W sesji bez wątpienia taka była. W telenoweli nie chcesz jej takiej twardej :P

Paranormal napisał(a):
W sumie tak sobie myślę, że początki znajomości Keiry i Thyas musiały być komiczne :P

Komiczne z boku, dla nich samych chyba nie tak bardzo komiczne :) Chyba, że tragikomiczne :D

B)

Paranormal napisał(a):
Jenna nie pasuje mi na Nahi, wydaje się starsza od Skye i trochę poważna.

Wiekiem nie pasuje. Ale poważna? Poważna??? Serio? Właśnie na niepoważną mi tu wyglądała :lol: Tak mogły by wyglądać za parę lat, kiedy Nahi przestałaby być dzieckiem, bo Thyas jest typem, który niezależnie od metryki ma takie "stałe 20 lat" temperamentem (niepoprawny idealizm to chyba też choroba takiego wieku ;) )

Obrazek

PostNapisane: 15 paź 2016, 20:23 
Nałogowiec
Nałogowiec

No mogłaby się nie dogadać z Twoimi dobrymi, bo nie musi wydać się dobra. Coś jak Ariel (choć malarka nie jest okrutna).

Ale wyobraź sobie... Twardzielka-Keira, która właśnie została matką, ukrywa dziecko przed wszystkim co żywe... A za Morfem przychodzi jakaś bezczelna nastolatka, która pakuje się w kłopoty, kradnie... i stanowczo zbyt przypomina młodą Keirę.
Nie wiem co mogła wtedy myśleć o niej Thyas :P

Młoda Keira?

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 15 paź 2016, 23:57 
Nałogowiec
Nałogowiec

O, ta całkiem na młodą Keirę pasuje.

Thyas jak przyszła do nich miała chyba mniej niż "naście" lat, może dlatego Keira ją tolerowała? A może właśnie dlatego, że przypominała jej ją samą? To już ty bardziej wiesz ;) A Thyas w pewien sposób mogła podziwiać Keirę-twardzielkę, Morfa-szpiega, no i pokochać małą Nahirę jak siostrę. Wystarczyło, żeby została na tyle długo, aż już stworzyli tą dziwaczną rodzinkę ;)

O, hehe, jest coś do mojego magika:

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 135 z 161   [ Posty: 1609 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 161  Następna strona