Wczytywanie
Teraz jest 17 wrz 2021, 02:42

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 100   [ Posty: 994 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 100  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sesja, jaka sesja?
PostNapisane: 13 lip 2012, 20:01 
Nałogowiec
Nałogowiec

Akurat teraz we wszystkich sesjach jest chwilowy postój to, wykorzystam ten moment na stworzenie tego tematu. Mianowicie piszcie w nim w jakie sesje chcielibyście zagrać, a jakie macie ochotę poprowadzić. Dzięki temu będzie łatwiej znaleźć potencjalnych graczy i MG do danej sesji.

Obecnie prowadzę dwie sesje w świecie ME, ale jak się skończą za pewien czas to, chętnie poprowadzę coś innego. Choć do świata ME pewnie później jeszcze wrócę. Ewentualna moja sesja rozpoczęła by się pok koniec września, na początku października.

Światy w których mógłbym poprowadzić sesje oprócz świata ME przy minimum 4 zainteresowanych osobach to, światy:

- Cyberpunku (autorski)
- Naruto
- Świata Mroku (Wampir, Wilkołak, Demon - przy czym ten system został by poważnie zmieniony na potrzeby sesji)
- Dragon Age
- Gasnących Słońc
- Necrosis (byłby to w zasadzie świat autorski, ale bazujące na tej książce J. Piekara. Głównym motywem byłaby walka dobrych magów z nekromantami)
- Andromedy
- Wiedźmina
- Arkony (przy czym to, byłby bardziej świat autorski, ale podałem Arkonę by było wiadomo, że chodziłoby o świat fantasy w klimatach słowiańskich)
- Star Wars/Gwiezdne Wojny (czasy starej Republiki czyli dokładnie czasy Revana i spółki)
- Underworld (chodzi mi bardziej o klimat niż sam film, ale jeśli byliby chętnie na sesje w świecie tego filmu też dobrze)
- Jade Empire

To by było na tyle. Światy, które mogę poprowadzić to, również te w które chętnie bym zagrał. Jakby ktoś otwierał rekrutacje na końcu września lub później.

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące sesji to, śmiało pytajcie. Przedstawiłem tu niektóre koncepcje ogólnikowo. Innym MG i graczom też możecie zadawać tu pytania.

Teraz czekam na wpisy innych osób zainteresowanych prowadzeniem lub udziałem w sesji.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

Ostatnio edytowano 13 lip 2012, 20:51 przez Shartan, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł: Re: Sesja, jaka sesja?
PostNapisane: 13 lip 2012, 20:32 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ja na razie do kolejnej sesji nie dołączę, ale gdyby któraś się skończyła lub rozleciała to grałabym raczej w światach Star Wars, Dragon Age, Mass Effect, Jade Empire, ewentualnie, ale już mniej chętnie - Wiedźmin lub coś ze świata fantastyki.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 13 lip 2012, 21:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ja otworzę rekrutacje dopiero jak skończy się Gra pozorów, a temat otworzyłem już dziś by wiedzieć jaki świat wybrać. I innym osobom temat też może się przydać. DIli wspominała, że jak się sesje skończą/padną to, jakąś stworzy.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 14 lip 2012, 00:10 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Assassin's Creed Revelations
Ja podobnie jak Par, Mass Effect, Dragon Age, Star Wars.

PostNapisane: 14 lip 2012, 00:15 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dragon Age, Mass Effect, Skyrim, Wiedźmin
no to miło mi! :D bo myślę nad stworzeniem sesji w świecie DA. to jeszcze nic pewnego, bo jestem leniem patentowanym, ale jakby coś... to pierwsi się o tym dowiecie :)

Graciella Feriel ○ Constantin Reynold ○ Felinne Velanne
Jesfis Raisa ○ Rayla Blades
Lillith

PostNapisane: 14 lip 2012, 00:16 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: StarCraft II, World of Warcraft, Hearts of Iron III, Wargame.
Ja planowałem sesję w swoim własnym uniwersum, po części wykreowanym przeze mnie, po części opartym na istniejących już systemach i światach, ale moje lenistwo zniszczyło ten projekt. Lenistwo, no i brak MG-owskiego drygu/uzdolnień. Może kiedyś, jak nauczę się w końcu porządnie pisać(kiedyś Cię dogonię Ondziu, i Ciebie Jezz, jeszcze zobaczycie, o!). W dodatku jeszcze mnie kilka osób z sesjami swoimi uprzedziło, a co za dużo to niezdrowo. : )

PostNapisane: 14 lip 2012, 01:26 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dreamfall Chapters
Taki mały offtop z mojej strony: Nat, nie masz kogo doganiać! Byłbyś świetnym MG! Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Zresztą nie raz Ci już pisałam o tym, jak świetnie piszesz, powtarzać się nie muszę ^^

Fajny rozpis, Shar. Ja na razie nie planuję w nowych sesjach brać udział (o ile takowe powstaną). Muszę skupić się na skończeniu historii, którą zaczęłam i doprowadzić do końca te postacie, które stworzyłam. Lenistwo ostatnio mnie ogarnęło przez te wakacje, ale obiecuję od przyszłego tygodnia zabrać się ostro do roboty! :)

PostNapisane: 14 lip 2012, 11:27 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nat, co to za przesadna skromność? Piszesz lepiej niż większość z nas i się krytykujesz?
Zobaczysz, jeśli kiedyś będziesz prowadził sesję nie starczy miejsc dla graczy :)

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 14 lip 2012, 12:54 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nat jak wrócisz to, napisz więcej o tym projekcie.

Dzięki Jezz. Moja nowa sesja powstanie jak obecne moje się skończą i z pewnością jak już dokończyć swój projekt.

Par, Nat po prostu jest skromny.

Dili kolejna sesja w świecie DAO chętnych z pewnością byś znalazła.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 15 lip 2012, 16:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Jeszcze tutaj z Wami nie pisywałam, ale jeśli będzie jakaś nowa sesja w świecie Dragon Age lub Wiedżmina to chętnie dołączę. O ile znalazłoby się wolne miejsce ;) Ciekawi mnie także ten autorski świat w klimatach słowiańskich (ale widzę, że raczej nie ma chętnych). W każdym razie będę do działu zaglądać.

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 100   [ Posty: 994 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 100  Następna strona