Wczytywanie
Teraz jest 23 wrz 2021, 21:20

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 100   [ Posty: 994 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 100  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sesja, jaka sesja?
PostNapisane: 24 lip 2012, 11:58 
Nałogowiec
Nałogowiec

Moja przygoda z AC skończyła się po pierwszej części. Gra była bardzo dobra, ale zabezpieczenia antypirackie zniechęciły mnie do kupna kolejnej. Także ja bym wziął udział jeśli akcja toczyłaby się w realiach pierwszej części.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 24 lip 2012, 17:25 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Assassin's Creed Revelations
Uhm, najpewniej realia będą obejmować Revelations, skupiać się będą na walce asasynów z agentami templariuszy. Ale nie będzie to kopia fabuły multiplayera w AC:R, bo gracze będą uwikłani w intrygę i dużo zdrad :D

PostNapisane: 24 lip 2012, 19:08 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dreamfall Chapters
Assasynie nie jest ważna epoka, w której dzieje się gra, a odwieczna walka templariuszy z asasynami :) Więc Shar nie przejmuj się nieznajomością pozostałych części. Gra nie musi być w okresie renesansu, równie dobrze mogłaby dziać się w czasach teraźniejszych.

PostNapisane: 24 lip 2012, 19:12 
Nałogowiec
Nałogowiec

Zastanowię i może do tego czasu zaznajomię się z pozostałymi częściami, ale trochę dużo ich jest.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 24 lip 2012, 19:18 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
Ja praktycznie w ogóle nie grałam w AC, bo jestem zręcznościowym antytalentem i mnie strasznie frustrował :P ale świat ogarniam chyba na tyle, żeby wziąć udział w sesji.

PostNapisane: 24 lip 2012, 19:26 
Nałogowiec
Nałogowiec

Mnie też, ale tylko na początku. Zwłaszcza ta nauka gdzie przechodziło się w tłumie. Kilka godzin mi to, zajęło przez parę dni. Dopiero jak to, przeszedłem to, mogłem iść dalej, a w samej grze ta, umiejętność nie była specjalnie potrzebna. Jeszcze to, zbieranie flag na czas było irytujące. Na szczęście pozostałe część gry była już w początku. Zwłaszcza wrzucanie Krzyżaków do morza.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 30 lip 2012, 13:24 
Nałogowiec
Nałogowiec

Dopracowałem kilka pomysłów z tych, które wcześniej przedstawiłem. To są oczywiście szkice. Doprecyzuje pomysł, który będzie miał największe szanse na to by stać się sesją. Przedstawiam Wam kilka propozycji na sesje do wyboru:

Sesja Cyberpunk

Jesr rok 2292. Ludzkość wkracza właśnie w swój złoty wiek, ale czy po drodze nie zatraciła swojego człowieczeństwa. Pod koniec 23 wieku inżyniera genetyczna jest już powszechnie dostępna i stosowana. Ludzie dzielą się na kilka rodzaji:

- Czystych - to ludzie, którzy odrzucają inżynierę gentyczną jak i cybernetykę i nigdy nie mieli z nich nie korzystali, nawet jako płody. W większości gardzą pozostałymi grupami

- Animalsi - to ludzie którym w okresie płodowym wszczepiono geny zwierzęcia. Wygląd człowieka pozostaje bez zmian, ale nabiera zwierzęcych cech w zależności od jakiego zwierzęcia pobrano DNA. Wzgobacić ludzkie DNA można tylko jednym zwierzęciem.

Kot - kocia zwinność, szybkość, doskonały słuch i wiedzenie w ciemnościach, ale też i ruja występująca u ludzkich u samic, a u samóców zwiększona agresja zwłaszcza podczas odczuwania popędu sekuslanego.

Wilk - doskonały węch, siła wilka, potrzeba przbywanie w stadzie i dzikość. Animals wilk źle się czuje w betonowej dżungli

Niedźwiedz - siła niedźwiedzia, ale i potrzeba zapadnia w sny zimowe.

Można wymyślić własne zwierzę.

Cybernetycy - ludzie, którzy zmodyfikowali się za pomocą cebernetyki

Nadludzie - ludzie, którzy zmodyfikowali swoje ciała za pomocą inżynerii gentycznej w znaczący sposób

Cyberludzie - ludzie, którzy skorzystali do modyfikowania swoich ciał zarówno z inżynirii gentycznej jak i cybernetyki

Telekintecy - ludzie władąjący telikinezą. Nie mogą korzystać z inżynerii gentycznej jak i cybernetyki w innym przypadku stracili by swe zdolności

Cyberpunk - Ostatnia granica

Wcielacie się w osoby żyjące pod koniec 23 wieku. Jesteście jednymi z najlepszych w swoim fachu (jak ekipa, którą zbierał Shepard w ME2). Praktycznie nikt nie może was tknąć, ale to może wkórtce ulec zmianie, a świat jaki znacie zmieni się nieodwracalnie. Będzie walczyć o to by sie nie zmienił lub wręcz przeciwnie.

Sesja Naruto

Naruto - Czas przemian

Sesja Naruto w alternatywnym świecie od tego, który znamy. Większość znanych postaci nie żyje lub też nigdy się nie urodziła. Oczywiście nie wszystkie. Spotkacie pewnych bohaterów ze świata Naruto, te znane również. Nie będzie ich wielu, ale będą to ci, którzy wzbudzają emocje. W grze wcielecie się w Jouninów lub w przestępców klasy S. Akcja sesji będzie odbywała się w tym samym czasie co obecenie Naruto. W zależności od tego kim zdecydujecie się grać akcja potoczy się trochę inaczej.

Sesja Necrosis przebudzenie

Necrosic Przebudzenie

Zapraszam do brutalnego świata fantasy opartego na książce Necroscis Przebudzenie. Wcielacie się w nim w mrocznych magów nekromantów, którzy dawno temu zostali pokonani, a następnie ścigani jak szczury, ale nieliczni, którym udało się przetrwać i po stuleciach wracją do obecnego świata chcąć zemsty na tych, którzy ich pokonali Drugą opcją jest wcielenie się się w dobrych magów, którzy będą bronić świata przed mrocznymi nekromantami. Uwaga ten świat to, będzie bardzo mroczne Dark fantasty. Jeśli się na niego zdecydujecie to, uprzedzam z góry, że w tym świecie wasza postać może zostać zgwałocna (niezależnie jakiej jest płci), utracić kończyny, zostać wykastrowana itd. Jednym słowem sesja będzie prawdopodobnie bardzo brutalna i będzie w niej sporo przekleństw, ale przecież właśnie teraz toczą się losy świata.

Te pomysły mam najbradziej doprocawane. Teraz proszę by zainteresowane osoby mi napisały w jakiej sesji z tych trzech chcieli by zagrać i w jakim wariancie w przypadku Necrosis Przebudzenie. Jeśli komuś spodobały się dwa lub trzy pomysły niech napiszę w kolejności, którą sesję zagrałby najchętniej.

1. ) Cyberpunk - Ostania gracnica

2. ) Naruto - Czas przemian

3. ) Necrosis przebudzenie (mroczny nekromanta)

4. ) Necrosci przebudzenie ( dobry mag)

5. ) Najchętniej zagrałbym/zagrałbym w Necrosis jako mroczny nekromanta/dobry mag, ale klimat, który propounjesz jest dla mnie zbyt mroczny. Jeśli klimat nie byłby, aż tak bardzo mroczny, to chętnie bym zagrał/a.

Jeśli na któryś pomysł znajdzie się odpowiednia liczba chętnych to zmieni się on w sesje, która wystartuje 2 - 3 dni po zakończeniu Gry pozorów. Tradycyjnie do sesji (każdej) chce od 4 do 6 osób, a przy większym zainteresowaniu mogę przyjąć ich maksymalnie osiem.

Ewentualna rekrutacja do sesji rozpocznie się kiedy znajdzie się wymagana liczba graczy.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 30 lip 2012, 13:35 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: gry
trala napisał(a):
Ja praktycznie w ogóle nie grałam w AC, bo jestem zręcznościowym antytalentem i mnie strasznie frustrował :P ale świat ogarniam chyba na tyle, żeby wziąć udział w sesji.

Tak samo prawie w ogólnie nie grałem w AC. W pierwszą część tylko grałem. Ale biorę udział w sesji, bo dostatecznie znam świat.Jak ktoś nie ogrania świata to zawsze może na necie poszukać informacji na temat fabuły danej gry.

PostNapisane: 30 lip 2012, 13:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

Shar, najciekawiej z tego co przedstawiłeś zapowiada się Cyberpunk, ale i tak nie jestem pewna czy wzięłabym udział.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 30 lip 2012, 13:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

Pewnie dlatego, że cyperpunk mam najbardziej dopracowany (chociaż jeśli by wygrał to, jeszcze bym go dopracował). Później jest Necrosis, a na końcu Naruto. Sesja się zacznie po zakończeniu Gry także jedna sesja by Ci Par odpadła. Liczę Par, że jednak byś się zdecydowała jeśli wygra sesja w świecie cyberupunku.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 100   [ Posty: 994 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 100  Następna strona