Wczytywanie
Teraz jest 23 wrz 2021, 21:13

Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 100   [ Posty: 994 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 100  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sesja, jaka sesja?
PostNapisane: 30 lip 2012, 13:58 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ogólnie to nie moje klimaty, ale zapowiada się ciekawie, więc kto wie.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 30 lip 2012, 14:29 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
Mnie też najbardziej podoba się Cyberpunk, zwłaszcza, że nie znam w ogóle pozostałych wymienionych światów.

PostNapisane: 30 lip 2012, 14:36 
Nałogowiec
Nałogowiec

Z tego co pamiętam to, Nat też był za cyberpunkiem jak i za Naruto. Na razie prowadzi sesja w świecie cyberpunku.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 01 sie 2012, 23:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dreamfall Chapters
Ja tam nie wiem, ale moim zdaniem zrobił się teraz wielki burdel z sesjami. Czy warto cokolwiek planować, tworzyć nowe wątki (tylko po to by było? Nie chce się czepiać, ale ledwo powstał pomysł gry w świecie AC, a już kilka godzin po powstała rekrutacja do takowej sesji, która niby jest zamknięta, ale działa) gdy kilka sesji nadal trwa? To powoduje tylko chaos i może zniechęcić potencjalnych przyszłych graczy. Mnie co prawda nie ma trochę, ale jak tylko wchodzę na dział RPG i widzę miliard nowych postów... Nie chcę nawet myśleć co nowa osoba musi czuć :)

PostNapisane: 02 sie 2012, 01:48 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Assassin's Creed Revelations
Przecież po prostu otworzyłam rekrutację...Kto chce niech napisze kartę i ma z głowy, gdy skończą się ze dwie sesje moja się zacznie... -.-

PostNapisane: 02 sie 2012, 11:31 
Nałogowiec
Nałogowiec

Jezula napisał(a):
Ja tam nie wiem, ale moim zdaniem zrobił się teraz wielki burdel z sesjami. Czy warto cokolwiek planować, tworzyć nowe wątki (tylko po to by było? Nie chce się czepiać, ale ledwo powstał pomysł gry w świecie AC, a już kilka godzin po powstała rekrutacja do takowej sesji, która niby jest zamknięta, ale działa) gdy kilka sesji nadal trwa? To powoduje tylko chaos i może zniechęcić potencjalnych przyszłych graczy. Mnie co prawda nie ma trochę, ale jak tylko wchodzę na dział RPG i widzę miliard nowych postów... Nie chcę nawet myśleć co nowa osoba musi czuć :)

Jezz pewnie masz takie wrażenie, bo Cię nie ma i wpadasz z doskoku. Dużo postów powstaje, bo sesja Safi jest dynamiczna. Spytałem o to czy ktoś by zagrał, bo do sesji autorskich trudniej pozyskać graczy i nie chciałbym otwierać rekrutacji do której nikt się nie zgłosi.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 02 sie 2012, 12:38 
Nałogowiec
Nałogowiec

Shar, z pewnością nie tylko ja mam takie wrażenie, ale nie ukrywam, że spowodowane jest to w większości przez to, że rzadziej tu zaglądam.;) Cieszę się, że sesje są dynamiczne, ale nie podoba mi się ten burdel po prostu. Ot takie moje skromne zdanie ;)

PostNapisane: 02 sie 2012, 12:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Jezz myślę, że ten temat nie generuje burdelu, a wręcz przeciwnie. Każdy może sobie do niego wejść napisać w by chciał zagrać lub co by chciał poprowadzić. I jak zbierze się odpowiednia liczba osób można otworzyć rekrutacje. Jak na razie temat się sprawdza.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 02 sie 2012, 12:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

Shar, nie mówię o tym temacie, a o ciągle nowo powstających. Po prostu ciężko się ogarnąć w tym wszystkim ;) Ten temat jak najbardziej jest w porządku i pozwala na sprawdzenie, czy sesja w danym świecie w ogóle ma rację bytu na forum. Myślę, że nie ma sensu na razie tworzyć nowych sesji, sama hamuję moją, nie tylko przez wakacje, ale i przez nagromadzenie się pozostałych.

PostNapisane: 07 sie 2012, 17:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Opisane pomysły Cyberpunk i Necrosis wyglądają bardzo ciekawie, choć przyznam szczerze, że musiałabym wcześniej zapoznać się z tymi światami. Jeśli cyberpunk jest czymś ogólnie w guście "Łowcy androidów" lub trylogii Joan D. Vinge ("Psychotronik", "Kocia łapka", "Deszcz snów") to pewnie dałabym radę. Natomiast necrosis - musiałabym wcześniej przeczytać tą książkę. Ale wszystko da się zrobić. Taki super mroczny i brutalny klimat wygląda dość kusząco ;)

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 100   [ Posty: 994 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 100  Następna strona