Teraz jest 22 sty 2021, 08:27

Napisz wątekOdpowiedz Strona 12 z 60   [ Posty: 599 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 60  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dragon Age 3 - przecieki, plotki, spekulacje
PostNapisane: 29 kwi 2012, 20:38 
Adept analogów
Adept analogów

Eee , pewnie w III polskiego Dubba nie będzie :)
Po pierwszej części , dużo ludzi się na niego skarżyło , więc pewnie dali sobie z tym spokój .
Mi to w sumie , bez różnicy. Choć przyznaję , za polskim Dubbingiem nie przepadam , jedyny co mi się podobał był w Wiedźminie . Osobiście gdyby była takowa możliwość to wyłączyłabym Polski Dubbing . Przy angielskim , lepiej można się wczuć.

Klasa : Adept
Strata Bojowa : Ashley Williams

PostNapisane: 29 kwi 2012, 21:05 
Nałogowiec
Nałogowiec

Wolałabym gdyby był polski dubbing, ale po ME raczej tego nie zrobią.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 30 kwi 2012, 08:34 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: serie: Dragon Age, Wiedźmin , Fable
Ja tam osobiście polski dubbing z pierwszej częsci lubie, mogli by do tego wrócić. Choć znajac życie tego nie zrobia

PostNapisane: 02 maja 2012, 17:45 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: seria Mass Effect,Wiedźmin 2,Sacred,seria Assassins Creed,DMC4,Dragon Age i wiele innych
Oczywiście tylko i wyłącznie otyginalny dubbing.Niemal zawsze oryginalny dubbing jest bezkonkurencyjny np.angielski w ME a polski w Wiedźminie.

PostNapisane: 09 maja 2012, 22:57 
Casual
Casual

Pozwólcie że jako chory fan tego uniwersum zrobię wam papkę z mózgu swoimi teoriami.

Tak więc,wiemy że świat ma sam ruszać ku zagładzie dlatego myślę że każda rasa ,naród oraz grupa dorzuci do tego swoje przysłowiowe 3 grosze.

Zacznijmy od ras :

Ludzie - Problemy polityczne oraz egzystencjalne (rozwinę wszystko w konfliktach narodów oraz grup).

Elfy - Skoro świat się wali i wszystkie potęgi są osłabione to czemu by nie próbować odzyskać ojczyzny ? Może nawet niewolnik z prawdziwego zdarzenia typu Fenris stanie na czele Dalijczyków i wypowie wojnę Imperium. Liczę na tych ostrouchych drani ;)

Krasnoludy - Walka o odzyskanie swoich thaigów bądź może próba pokazania ludziom że to im należą się miasta z białego marmuru ? Myślę że możemy mieć wiele dopowiedzenia co do krasnali gdyż nie jeden chce pokazać powierzchniowcom na co ich stać.

Kossith - Już raz wypowiedzieli wojnę wszystkim mieszkańcom Thedas,także spodziewam się rewanżu (bitwa o Krikwalk pewnie zrobiła swoje). Czekam również na naszego starego Stena który poznał się na Strażniku i stanie na czele Tal-Vashoth przeciwko ludowi Qun(skryta nadzieja, ale jednak możliwa).

Mroczne Pomioty - Widząc Koryfeusza z DA2: Dziedzictwo można sugerować że następna plaga jest bliżej niż dalej...

Narody :

Ferelden - Mały naród którego nie omija żaden konflikt (Orlais,Imperium,Antiva).

Orlais - Caryca czy głowa Zakonu ? Zbliża się wojna domowa....

Imperium Tevinter - Wyśmienita okazja do próby przejęcia władzy nad światem.

Antiva - Po za "krukami" którzy zapewne przyłożą rękę do wojen to zostaje jeszcze kwestia króla Marica znana z komiksu. A kto wie... czy prawdziwa władza Antivy nie sprzeciwi się głównej sile kraju.

Anderfels - Tak jak w Antivie może dojść do konfliktu władzy rzeczywistej z potęgą kraju (czyt. Szara Straż - w Przebudzeniu dowiadujemy się że nie mała liczba wolałby władze strażników).

Rivain - Tymczasowy brak infromacji

Nevarra - Jak wyżej

Seheron - Chyba największe zgromadzenie elfich niewolników Imperium oraz stara stacja Qunari. Wszystko mówi samo za siebie....

Grupy :

Magowie oraz Templariusze - Tutaj chyba wszystko zostało powiedziane... (Odsyłam do DA2 oraz książki Rozłam)

Poszukiwacze Prawdy - Sama idea zakonu jest słuszna lecz niewłaściwa osoba na stanowisku przywódcy (fanatyk, zabójca magów). Zapał i ogromne zdolności członków mogą przechylić szalę zwycięstwa na różne strony.

Dzicy - Tak jak elfy - okazja do zdobycia swojej ziemi. Czy fakt że starożytna Wiedźma z Głuszy żyje może wplątać ten lud do walki ?

Kultyści - Kto wie jak daleko sięga ich magia oraz poświęcenia członków grupy.

Za błędy przepraszam oraz jeżeli ktoś przeczytał ten tekst i nie potrzebuje reanimacji po nieudanej próbie samobójczej, zapraszam do rozmowy. ;)

Dziękuje za uwagę
Pozdrawiam

PostNapisane: 10 maja 2012, 17:12 
Nałogowiec
Nałogowiec

@up - wow, chciało ci się?
Ciekawie i prawdopodobnie, ale nie sądzę, żeby zrobili w grze tak wszystko na raz. Za dużo pracy.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 11 maja 2012, 07:25 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: serie: Dragon Age, Wiedźmin , Fable
po dwójce można się raczej spodziewać rozwinięcia wątku walki templariusze - magowe...
Chociaż mogą stwierdzić że to już bylo i zacząć coś innego, do tego plotki głoszą że mamy wyjść na większe obszary, Tevinter, Antiva, Orlais. Ciekawe czy twórcy sami już wiedzą co tam będzie

PostNapisane: 08 lip 2012, 21:50 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: seria Mass Effect,Wiedźmin 2,Sacred,seria Assassins Creed,DMC4,Dragon Age i wiele innych
Ja myślę, że pomioty szykującoś naprawdę wielkiego. Kolejna plaga? NIewykloczone bo ostatnia zakończyła się fiaskiem i tym razem pomioty mogą wykorzystać zamieszanie wywołane przez spór templariuszy z magami no i pewnie Flemeth się jakoś w to wpiszę. Zresztą ostatnią wymyśliłem całkiem szaloną teorię, że Flemeth może być kolejnym arcydemonem (tak wiem trochę dziene ale BioWare uwielbia zaskakiwać fabularnie swoich fanów). W końcu Flemeth pomagając Szaremu Strażnikowi ratując go i widząc w nim potencjał do zgładzenia arcydemona tak jak i Hawke'owi by móc zanieść ten artefakt miała w tym swój interes. Po za tym zdolność zmiany w smoka to jest czymś pewnie więcej niż tylko zmiennokształnościom (niewykluczone, że to jej prawdziwa forma). Pisząc tego posta pewnie się wygłupie ale oj tam oj tam ^^

PostNapisane: 08 lip 2012, 22:14 
Nałogowiec
Nałogowiec

Mroczni mają pewien problem, który powtarzali przez historię. Kiedy nie mają lidera, siedzą w miarę cicho na Głębokich Ścieżkach. Ostatnimi ich liderami byli Architekt i Matka, a czy przeżyli, to zależy od nas.
Czy kolejny Dawny Bóg zostałby tak szybko przyswojony? zazwyczaj pomiędzy Plagami następowało kilkaset lat "ciszy".
Flemeth jako Dawny Bóg? w takim razie po co jej energia spaczonego Urthemiela? Dla siebie? Kiedy to planowała miała jedynie problem ze starzeniem się, jeśli wierzyć zapiskom jej Grimuaru (co samo w sobie jest dziwne - po co prowadzić taki dziennik?).
Morrigan wspomina jasno, że jej Matka nie jest Plugawcem, ani Człowiekiem, ale nie wydaje się "poruszona" na tyle, by można było mówić o smoczym pochodzeniu. Forma formą, ale jedyne co moim zdaniem mogłoby mówić o takiej genezie, są oczy "Wiedźmy z Głuszy".
Flemeth ma pewne związki z dawną wiedzą Elfów, może coś na tej podstawie można wydedukować - w końcu zarówno Dalia, jak i oczywiście zaginiony Arlathan, mogą stanowić klucz do zagadki.

Spór Magów i Templariuszy w mojej ocenie skończy się tam, gdzie się zaczął - w Złotym/Czarnym Mieście, jako iż jest to jedyna miejscówka, która się przewijała w tle, o której krążą legendy przyćmiewające inne, a gdzie nie postawiono stopy. Kwestia "Stwórcy" - drażliwa kwestia, a takie BW lubi dotykać.

PostNapisane: 08 lip 2012, 23:12 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Długo w DA nie siedzę wieć mogłem popełnić błąd no a co do samej Flemet to pożyjemy, zobaczymy.Tylko teraz mam nadzieję, żę BW nie odwali kichy przy tworzeniu 3 części -_-

Napisz wątekOdpowiedz Strona 12 z 60   [ Posty: 599 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 60  Następna strona