Teraz jest 29 wrz 2020, 18:05

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 60   [ Posty: 599 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 60  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dragon Age 3 - przecieki, plotki, spekulacje
PostNapisane: 02 paź 2011, 16:42 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Różne
Jezula napisał(a):
Cytuj:
Albo Arishok osobiście, jeżeli się go puściło :P

Qunari łatwo na pewno nie wybaczają. Jak się go puściło to pewnie z nim jakaś tam walka będzie. Jeśli nie jego bracia będą szturmować WM. Będzie to wola Qun :D

Ja to bym mógł Arishoka zabijać w kółko - zwłaszcza przy 1 na 1 :)

Cytuj:
Ale wolałbym jednak te 2 arcydemony, bo będzie można na zawsze zażegnać Plagę i to we właściwy sposób (a nie tak jak w chorym planie Architekta, by zaprzyjaźniać się pomiotami...)

Cytuj:
A może by tak wszystko na raz? :D I mogę spytać skąd info o tych 2 arcydemonach? (zastanawiam się co pominęłam w grze:P)

Było już 5 plag, a arcydemonów jest 7. Więc zostały 2. Fajnie by było, gdyby były oba naraz w trójce, ale to nie jest żadne info, tylko moje pobożne życzenia :P
Hmm, jakby się okazało że Flemeth to arcydemon, to wystarczyłoby zrobić przebudzenie tego ostatniego i już mamy podwójną Plagę :)

Cytuj:
Cassandra się na pewno pojawi, poza tym spodobał się jej Hawke z opisu Varrica :) Rozmowa po drugim akcie - bezcenna :P (Przy grze facetem)

Cytuj:
Przy grze babką też trochę zalatuje czymś więcej niż tylko zafascynowaniem. A po BioWare można się spodziewać, że zrobią z niej bi... :P

Też się niestety tego obawiam :( Ale w cholerę z nimi, i tak prawdopodobnie nie będę kupował gry :P (jeżeli nie będzie PL dubbingu - a skoro nie było w 2, to na pewno nie zrobią w 3...)

Ostatnio edytowano 02 paź 2011, 17:11 przez Dog0Lord, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: 02 paź 2011, 16:50 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TES, TLJ
"Z ramienia Zakonu" - właśnie tego mi brakowało.
W każdym razie z tego, co wiem, to w trójce ma być inna postać.

Flemeth jest czymś hm, więcej. Samo "bycie arcydemonem" to wg mnie dla niej troszkę za mało. Może to zła siostra Andrasty? xD
BTW, należy czekać i mieć gorącą nadzieję, że BW tego nie spie... nie zepsuje, no.

Obrazek

Dubhenn haern am glǎndeal, morc'h am fhean aiesin.

PostNapisane: 02 paź 2011, 16:51 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dreamfall Chapters
Cytuj:
Też się niestety tego obawiam :( Ale w cholerę z nimi, i tak prawdopodobnie nie będę kupował gry :P (jeżeli nie będzie PL dubbingu - a skoro nie było w 2, to na pewno nie zrobią w 3...)

Mi dubbing PL niepotrzebny. Oryginalnie postać kobiecej Hawke brzmi bardzo fajnie jak i reszta postaci (nie wiem jak męski odpowiednik głównego bohatera). A czy grę kupię? Cóż... Ciężko stwierdzić, ale zdradzać nic nie będę :F

Cytuj:
Było już 5 plag, a arcydemonów jest 7.

Ja wszystko rozumiem, ale skąd to info? :)

Cytuj:
Hmm, jakby się okazało że Flemeth to arcydemon, to wystarczyłoby zrobić przebudzenie tego ostatniego i już mamy podwójną Plagę

W to nie wierzę, jak już to może będzie jakimś Dawnym Bogiem czy coś w tym rodzaju:) Albo jedynym w swoim rodzaju plugawcem. Albo... jednym z pierwszych magistrów? ( takie myśli mnie naszły po Legacy ;)

Cytuj:

Ja też :) Jednak stwierdzam po pojedynku, że Arishok w ogóle nie umie przegrywać :P Sam chciał pojedynku a jak przyszło mu zdechnąć to śmiał jeszcze grozić mojej postaci :P

Cytuj:
W każdym razie z tego, co wiem, to w trójce ma być inna postać.

ZNOWU?! tylko nie to... :(

PostNapisane: 02 paź 2011, 17:17 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Różne
Jezula napisał(a):
Cytuj:

Mi dubbing PL niepotrzebny. Oryginalnie postać kobiecej Hawke brzmi bardzo fajnie jak i reszta postaci (nie wiem jak męski odpowiednik głównego bohatera). A czy grę kupię? Cóż... Ciężko stwierdzić, ale zdradzać nic nie będę :F

Dla mnie nieważne, czy jest dobry czy nie - i tak będzie gorszy od choćby najsłabszego polskiego dubbingu. Po prostu jestem zdania, że angielski dubbing jest dla Anglików/Amerykanów, a my powinniśmy mieć nasz, ojczysty. Za takie olewanie graczy przez Ea Polska nie dostaną moich pieniędzy :P

Jezula napisał(a):
Cytuj:
Było już 5 plag, a arcydemonów jest 7.

Ja wszystko rozumiem, ale skąd to info? :)

Napisałem :
Cytuj:
Było już 5 plag, a arcydemonów jest 7. Więc zostały 2. Fajnie by było, gdyby były oba naraz w trójce, ale to nie jest żadne info, tylko moje pobożne życzenia

Cytuj:
Cytuj:
Hmm, jakby się okazało że Flemeth to arcydemon, to wystarczyłoby zrobić przebudzenie tego ostatniego i już mamy podwójną Plagę

W to nie wierzę, jak już to może będzie jakimś Dawnym Bogiem czy coś w tym rodzaju:)

Przecież Arcydemon to właśnie Dawny Bóg :P

Jezula napisał(a):
Cytuj:

Ja też :) Jednak stwierdzam po pojedynku, że Arishok w ogóle nie umie przegrywać :P Sam chciał pojedynku a jak przyszło mu zdechnąć to śmiał jeszcze grozić mojej postaci :P

A czego oczekujesz po Qunari ? Ja tam nimi gardzę - cholerni fanatycy. (Za wyjątkiem Stena z DA:P, którego polubiłem)

PostNapisane: 02 paź 2011, 20:54 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dreamfall Chapters
Cytuj:
Było już 5 plag, a arcydemonów jest 7. Więc zostały 2. Fajnie by było, gdyby były oba naraz w trójce, ale to nie jest żadne info, tylko moje pobożne życzenia

cholera, jakoś źle formułować zdania muszę, że nie można ich zrozumieć ;)
Chodzi mi o to, skąd wiesz, że arcydemonów jest akurat 7? Była gdzieś w grze o tym mowa?

Cytuj:
Przecież Arcydemon to właśnie Dawny Bóg :P

i tu mnie masz ;)

Cytuj:
A czego oczekujesz po Qunari ? Ja tam nimi gardzę - cholerni fanatycy. (Za wyjątkiem Stena z DA:P, którego polubiłem)

oczekiwałam zdecydowanie więcej. Mają się za honorową rasę (biorąc Fenrisa z obozu można było się o tym przekonać), a okazali się bandą zwykłych najemników i głupków (bo kto zadziera z Hawke? ;))

PostNapisane: 03 paź 2011, 01:37 
Casual
Casual

Ktoś coś wspominał o multi, więc może to pomysł firmy na rozwiązanie kwestii Bohater czy Hawke? A może będą dwie fabuły równoległe, które "spotykają się" na końcu i będziemy grać wymiennie, w dwóch częściach świata raz jednym, raz drugim (podobnie jak w niektórych przygodówkach)?
Na wyjaśnienia względem Wiedźmy specjalnie nie liczę, bo w zasadzie autor może uważać, że wszystko jasne: jest "po prostu" Wiedźmą.
Dubbing dobrze by było, żeby był bo wielu osobom odpowiada, choć w takim wypadku mam nadzieję, że będzie opcja: wyłącz. Załamałam się jak usłyszałam głos Mhairi (nie mówiąc o Oghrenie), w dodatku to "spalszczanie" (komendantko....) ble - bardzo szybko przestawiłam system na jęz. angielski, choć wolę po polsku. Wolę oryginalne głosy, jak dotąd były o wiele lepiej dobrane - moim zdaniem. Tak więc opcja w DA2 była dla mnie bardzo wygodna.
Mam nadzieję, że będzie można wgrać "stan świata" jak w poprzednich częściach i że nie popsują/zniwelują naszych w nich wyborów.

PostNapisane: 09 paź 2011, 12:51 
Casual
Casual

Flemeth musi się pojawić i odegrać dużą rolę, w końcu to ona pierwsza wspominała o wielkich zmianach które nadchodzą. Bunt magów i wojna z templariuszami, która według zapowiedzi ma ogarnąć cały świat mam nadzieję że jest właśnie wstępem do tych zmian.

Jeżeli chodzi o Morrigan i jej dziecko, to ucieszyłbym się, gdyby też coś się o tym pojawiło. Dziecko z duszą starego boga, w dodatku rytuał w księdze Flemeth o którym wspominała Morrigan, czyli przejęcie ciała. Zbyt ciekawy wątek by go nie pociągnąć dalej. Swoją drogą, ciekawy jestem czy Flemeth nie zyskała swojej mocy czyniąc to podczas jednego z wcześniejszych Blightów, co mogło by wyjaśnić jej możliwość przemiany w smoka i nadzwyczajną moc.

PostNapisane: 23 lis 2011, 17:31 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: smite
Ja tak spekuluję, że nasz bohater z 3 będzie jednym z Poszukiwaczy Zakonu i jedną z jego towarzyszek będzie Cassandra Phentaghast ;) i raczej arcydemonów już nie będzie tylko będziemy musieli odszukać właśnie Hawke'a i Szarego Strażnika by pomogli nam zakończyć konflikt wywołany w Kirkwall :)

PostNapisane: 24 lis 2011, 14:00 
Status Widmo

Gra w: Thief, DA, ME, Black Mirror, AC, Deus Ex
Nie podoba mi się to. Sam fakt zmiany bohatera był denerwujący, a tu się jeszcze okazuje, że będzie trzeci.

Status Widmo

PostNapisane: 24 lis 2011, 15:19 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Serie:Dragon Age,Wiedźmin,Mass Effect,Gothic,Mount and Blade Warband
Raczej zmiana bohatera była bardzo dobra, bo jak długo nasz Bohater Fereldenu może ratować świat i walczyć ze złem .....Bardzo dobre jest to, że po zabicu Arcydemona i rozwiązaniu problemu Architekta, Strażnik mógł isc na odpoczynek.....Teraz jest czas do wykazania się innych bohaterów , tudzięz ogladalismy phistorię zwykłego uchodzcy, Hawka, który nie mając nic, zdobył przyjaciół, uznanie, bogactwo, a także zaciekłych wrogów .....
Khallia napisał(a):
Dubbing dobrze by było, żeby był bo wielu osobom odpowiada, choć w takim wypadku mam nadzieję, że będzie opcja: wyłącz. Załamałam się jak usłyszałam głos Mhairi (nie mówiąc o Oghrenie), w dodatku to "spalszczanie" (komendantko....) ble - bardzo szybko przestawiłam system na jęz. angielski, choć wolę po polsku. Wolę oryginalne głosy, jak dotąd były o wiele lepiej dobrane - moim zdaniem. Tak więc opcja w DA2 była dla mnie bardzo wygodna.
Mam nadzieję, że będzie można wgrać "stan świata" jak w poprzednich częściach i że nie popsują/zniwelują naszych w nich wyborów.

Nie wiem co można mieć do polskiego Oghrena , Pan Dariusz Odija nadał krasnoludowi prawdziwą kwintesencję zajebistości, i to dzięki jego dubbingowi, tak bardzo ceniłem rudą grzywę Oghrena w druzynie....Co do dubbingu powiem tak : niezwykle podobały mi sie polskie głosy w jedynce , ale tak samo niezwykle polubiłem angielskie w dwójce....To znaczy że nie wyobrażam sobie Alistaira mówiącego inaczej niż pan Jacek Kopczynski, który spisał sie wysmienicie, ale też nie widzę polskiego aktora który by tak znakomicie podłożył głos Hawkowi jak Nicholas Boulton w angielskiej wersji w dwójce.....Podsumowując,moim marzeniem jest usłyszeć głosy postaci z jedynki po polsku, a postacie z dwójki po angielsku..Niestety to tylko marzenie :) ......

" Mieć orena,i nie mieć orena...to aż dwa oreny...."
Geralt z Rivii

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 60   [ Posty: 599 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 60  Następna strona