Teraz jest 24 wrz 2020, 01:50

Napisz wątekOdpowiedz Strona 29 z 60   [ Posty: 599 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 60  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dragon Age 3 - przecieki, plotki, spekulacje
PostNapisane: 11 sie 2013, 12:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA,ME,LiS,TWD,OW,CS
Kto co lubi, mi się podoba takie rozwiązanie, trochę to godzin gra da, a i same w sobie takie rzeczy są fajne.

PostNapisane: 13 sie 2013, 21:12 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Nie było człowieka raptem kilka dni a tu tyle informacji na raz, ale po kolei.
-W ogóle nie spodziewałem się wyboru rasy, zdecydowanie na plus, ale czekam jak to będzie dokładnie wyglądało w grze (jestem ciekaw czy każda rasa będzie miała osobny dubbing, bo inaczej tego nie widzę).
- Za rozdarciem zasłony stoi jakaś nieznana siła, mam nadzieję, że nie będzie to żadne pradawne, niemożliwe do pokonania zło, osobiście strzelam, że to Flemeth( i w sumie ona jest pradawnym, niemożliwym do zabicia złem bo w jedynce można ją "zabić", a mimo to się pojawia)
-Jestem ciekaw czy Morrigan będzie pełnić rolę naszego doradcy, lub może też będzie czymś na wzór Flemeth, czyli pojawia się w niespodziewanym momencie i znika.
- co do Varricka i Cassandry to było pewne, że będą naszymi towarzyszami, jedyną ciekawostką to Vivienne, jestem ciekaw czy to kolejna Wynne, chociaż na screenach nie wygląda tak staro, z resztą nie wiem w jakim wieku można zostać Pierwszym Zaklinaczem, jeśli ktoś z was wie prosiłbym o wyjaśnienie.
-zobaczymy na ile wpływ pogodowy wpłynie na zachowania bohaterów, oby obietnice się spełniły
-rozbudowanie własnej twierdzy, czy też ich przejmowanie, bardzo się z tego ucieszyłem, mam nadzieję, że będzie można bardziej wpływać na swoją siedzibę niż jak to było w przebudzeniu.
- liczę też, że nasi protagoniści z dwóch poprzednich części nie zostaną zapomniani, na ich pojawienie się w grze nie liczę(no chyba, że BioWare da nam ich stworzyć od nowa w ich nowym edytorze, ale to także mało prawdopodobne), ale jakieś większe wzmianki o nich i o ich decyzjach mogły by się pojawić.
- cieszę się z powrotu na stare śmieci, czyt. Ferelden, jestem ciekaw jak od tego czasu zmieniło się Denerim i jak nam je BioWare ukaże
Troszeczkę się rozpisałem, ale chciałem się podzielić kilkoma moimi spostrzeżeniami bo nowe informacje bardzo mnie pozytywnie nastawiły do DA:I, ale nie nakręcam się, aż tak bo mogę się jeszcze zawieść.

PostNapisane: 14 sie 2013, 20:32 
Nałogowiec
Nałogowiec

Pojawiło się trochę nowych informacji:
Powrót ras http://www.gameinformer.com/b/features/ ... ition.aspx
I ciekawy artykuł o Morrigan http://www.gameinformer.com/b/features/ ... ageIndex=2
Jeszcze o przełożeniu premiery http://www.cdaction.pl/news-34173/drago ... miere.html

PostNapisane: 20 sie 2013, 16:25 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
http://www.youtube.com/watch?v=dIEP6cKeClM
O__O
Gdy powiedzieli, że nasza postać będzie mogła wysyłać swoich agentów, to od razu przyszło mi na myśl, że Inkwizytor/ka jest troszkę takim odpowiednikiem Handlarza Cieni :D

Obrazek

PostNapisane: 21 sie 2013, 14:21 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dragon Age
Może i nie jest to super informacja, ale dowiedziałem się, że tytuł trzeciej gry nie doczeka się polskiego odpowiednika i oficjalnym polskim tytułem gry jest Dragon Age: Inquisition

http://bit.ly/19xdreX

PostNapisane: 21 sie 2013, 15:30 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Że co? To jest głupota jak dla mnie. Mam nadzieję, że chociaż będą polskie napisy, bo inaczej nawet gry nie mam zamiaru kupić.

PostNapisane: 21 sie 2013, 20:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

@up Spokojnie napisy będą bankowo oni na początku zawsze mówią nie wiemy,zobaczymy, więc o to nie ma się co martwić. Bardziej się martwię, że mogą zrobić polski dubbing do gry, który w pierwszej części na szczęście można było zmienić i mam nadzieję, że jeśli się pojawi wersja pl to będzie tak jak w jedynce czyli opcjonalna.

PostNapisane: 21 sie 2013, 20:29 
Free Company of Alinor

Gra w: Czeka na Reboot Jaka bądź Gothica.
Ja tam chce Dub PL ,bo angielski to koszmar w Serii DA.

PostNapisane: 21 sie 2013, 22:32 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Bądźmy szczerzy, że polski dubb nie jest zły. Dobrym przykładem są stare filmy disneya i gra Heavy Rain. Bez dubbingu gra szybciej wyjdzie i nie muszą opłacać reżyserów oraz aktorów. Same oszczędności. Po co dubbing skoro nie ważne jaki będzie fani i tak BĘDĄ NARZEKAĆ.

PostNapisane: 22 sie 2013, 12:32 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA,ME,LiS,TWD,OW,CS
A EA pokazała też, że potrafi robić świetne dubbingi (BF3), dobre (MoH Warfighter). Zresztą to, że nie ma polskiego odpowiednika nic nie znaczy. Jeżeli się nie mylę to choćby Starcraft II Heart of The Swarm, też nie ma polskiego odpowiednika, a dubbing i napisy są. Chociaż Blizzard różni się od EA tym, że Oni w każdej niemal swojej grze dają dubbing polski.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 29 z 60   [ Posty: 599 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 60  Następna strona