Teraz jest 24 wrz 2020, 21:54

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 60   [ Posty: 599 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 60  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dragon Age 3 - przecieki, plotki, spekulacje
PostNapisane: 24 lis 2011, 19:45 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: DA, Mass Effect, Wiedźmin 2, Skyrim
O nie, to ja z kolei mam nadzieję, że nie będzie żadnego nowego bohatera w 3, a szukanie bohaterów z poprzednich części to wg mnie jedna z najgorszych opcji, podobnie jak kolejna Plaga. Chciałabym kontynuować historię mojej Hawke i spotkać też Strażniczkę z DA:O i w ogóle mieć jak najwięcej towarzyszy w drużynie z poprzednich części, w sensie, że kto przeżył nasze decyzje, ten się do nas przyłącza :D wtedy rzeczywiście czuć byłoby konsekwencje naszych wyborów. Nowi towarzysze też mogą się pojawić, ale niech to będą wyraziste postacie, które większość graczy polubi, a nie jakieś takie typu Sebastiana czy moim zdaniem bardzo nieudanej Velanny z Przebudzenia.
Zgadzam się z pozostałymi, że Flemeth musi być! Oraz duuuużo interakcji z towarzyszami, świata do zwiedzania, ciekawych zadań, zaskoczeń i wzruszeń. Mam wielkie oczekiwania co do 3 części i nadzieję, że twórcy podołają oczekiwaniom fanów i to będzie kilkadziesiąt godzin czystej przyjemności i zachwytu :)

PostNapisane: 24 lis 2011, 20:17 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Serie:Dragon Age,Wiedźmin,Mass Effect,Gothic,Mount and Blade Warband
Mam nadzieję że towarzysze z jedynki pojawią się w jakis sensowny sposób, w koncu mineło ładnych 10 lat ....Obrazą by było gdybym od razu po rozpoczęciu gry miał dostepnych Stena, Wynne, Alistaira......Losy naszej wspaniałej druzyny po Pladze sie rozpierzchły, każdy poszedł w swoją stronę......Jak dobrze licze to teraz Leliana i Alistair mają juz po czterdziestce, bo młodzi to oni byli, ale w czasie Plagi :) ....Mój Straznik,syn Bryce'a Couslanda w czasie Plagi miał gdzies ze 25( przynajmniej na tyle wyglądał ), więc teraz po wydarzeniach z dwójki, jeszcze jest na chodzie :) .....Zgadzam się oczywiscie z Naną :), tez chciałbym tego samego w trójce, pełnej nieoczekiwanej i nieokiełznanej akcji, obfitujacej w emocje, wzruszenia, czasem nienawiść .......W poprzednich częsciach to było, więc może byc tylko lepiej ....Tak jeszcze od siebie , najbardziej wzruszająca dla mnie scena w dwójce, był a śmierc Bethany na Głebokich Ściezkach....Naprawdę, czułem się jakbym wtedy trzymał w ramionach moją własną siostrę......Pozdrawiam i trzymam kciuki za Bioware, aby uszczęśliwili nas kolejną piękną grą ...Pozdrawiam :)

" Mieć orena,i nie mieć orena...to aż dwa oreny...."
Geralt z Rivii

PostNapisane: 25 lis 2011, 16:43 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: smite
Twórcy powiedzieli historia Szarego Strażnika została zakończona. Przecież nie u każdego bohater z 1 przeżywa walkę z arcydemonem. A Hawke jest nudny jak flaki z olejem. Wybaczcie ale takie jest moje zdanie.

PostNapisane: 25 lis 2011, 20:42 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dreamfall Chapters
Mi właśnie Hawke się bardzo podobał, ale twórcy spaprali tworząc zbyt mało możliwości wyboru w dyskusjach czy też ogólnie (rozwój postaci etc.) Ja bardzo chętnie zagrałabym Hawkiem, chociaż jak gdzieś w jednej z recenzji czytałam, źle zrobili, że od razu nas wrzucili w wir wydarzeń. Ciężko jest wczuć się w postać, przeżywać śmierć siostry, brata, matki, brak ojca gdy nie poznało się ich nawet za dobrze ;)

PostNapisane: 25 lis 2011, 21:06 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TES, TLJ
Osobiście dwójkę traktuję jako wstęp "do czegoś wielkiego" i mam nadzieję, że się nie zawiodę, bo DA2 całkiem nieźle nakreśliło problem między magami, a templariuszami od podszewki, a nawet w jakimś stopniu Hawke miał na to wpływ. Akurat pomysł z kolejną postacią mi się podoba - czułabym się zawiedziona, że dalej "biegam Hawkiem", a moja Strażniczka to coś tam, coś tam - żyje albo i nie. Takie trochę nie w porządku. :)

Obrazek

Dubhenn haern am glǎndeal, morc'h am fhean aiesin.

PostNapisane: 25 lis 2011, 21:39 
Nałogowiec
Nałogowiec

Moim zdaniem Hawke i Straznik juz wystarczą . Żadna trzecia głowna postać nie jest potrzebna.W trójeczce własnie chciałbym zobaczyc spotkanie Hawka i Bohatera Fereldenu , i to wokół nich powinna się kręcic fabuła :)

Geralt z Rivii

PostNapisane: 25 lis 2011, 23:07 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: DA, Mass Effect, Wiedźmin 2, Skyrim
No własnie, co za dużo bohaterów to nie zdrowo, nagle by wszyscy świat ratować chcieli :P z postacią Hawke i jej rodziną zżyłam się bardzo, a kiedy zorientowałam się co znaczą białe lilie wysłane Leandrze spanikowałam i ogólnie ten wątek bardzo przeżyłam, chyba mocno wczułam się wtedy w postać mojej bohaterki, tym bardziej, że decyzje jakie podjęłam sprawiły, że czułam się za wszystko odpowiedzialna. A na spotkanie Hawke ze Strażnikiem (albo komendantem, jeśli ktoś nie odprawił rytuału) bardzo liczę, choć jestem ciekawa w jaki BioWare zaprezentowałoby taką scenę.

PostNapisane: 26 lis 2011, 07:58 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ja tak zinterpretowałem wydarzenia końcowe z dwójki.Zakon potrzebuje do jakichs celów Strażnika, a Hawke prawdopodobnie ma im w tym pomóc.Jednak jak dobrze wiemy, obaj ukryli się w jakichs zakątkach Thedas, i teraz Zakon ma problem.Strażnik z tego co wiem porzucił Lelianę, gdy dowiedział się o planach Zakonu wobec niego, i od paru lat pozostaje w ukryciu....Naprwadę Bioware ma duże pole do popisu, aby w wspaniały sposób zrobić fabułę do trójeczki ......Tak od siebie...Mam nadzieję że nie będzie juz następnej Plagi......To po to tyle istot zginęło w czasie Piątej Plagi, po to tyle poświęcenia włożył Strażnik z druzyną,w pokonanie pomiotów, żeby po dziesięciu latach koszmar wrócił ? Thedas jest rozległe i zróznicowane, na pewno cały czas głownym wrogiem nie muszą byc pomioty ....Pozdrawiam ;)

Geralt z Rivii

PostNapisane: 26 lis 2011, 16:37 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: smite
@pawełrzadzi... no wiesz nie kazdy mial romans z Leliana :P u mnie prawdopodobnie Strażnik zginął przelewając krew Kruków albo sama nimi rządzi :P
Za mało wyborów dialogowych powiadacie...ale jak gracie w ME to jakoś na to nie narzekacie :P

PostNapisane: 26 lis 2011, 17:30 
Nałogowiec
Nałogowiec

Dobrze o tym wiem.Ja sam byłem przez cała jedynkę w szczęsliwym zwiazku z Morrigan,a sama Leliana przejawiała tylko zazdrość o mnie ....Jednak gdy na koncowych napisach Przebudzenia, moglismy zobaczyc konsekwencje naszych wyborów, czy ogólnie wydarzen, o Strazniku, było to że wkrótce po pokonaniu Matki Lęgu i Architekta, zrezygnował z dowodzenia Szarej Strazy, a rok pózniej widziano go na rynku w Denerim w towarzystwie młodej pieśniarki imieniem Leliana .....Stad własnie przypuszczam, że Straznik związał sie z Leliana .

Geralt z Rivii

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 60   [ Posty: 599 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 60  Następna strona