Teraz jest 24 wrz 2020, 02:36

Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 60   [ Posty: 599 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 60  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dragon Age 3 - przecieki, plotki, spekulacje
PostNapisane: 26 lis 2011, 20:10 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TES, TLJ
No, dobrze - ale jeśli to była kobieta i romansowała z Alistairem, który nie został królem, to jest powiedziane, że oboje gdzieś zniknęli i nikt nie wie, gdzie mogą przebywać. Dołóż do tego "Witch Hunt" i możliwość przejścia Strażnika przez Eluvian (niezależnie od płci), to już się robi trochę mało ciekawie, bo jest zbyt wiele zmiennych, o których BW musiałoby pamiętać. Chyba, że przyjmą jakieś kanoniczne zakończenie, że niezależnie od wszystkiego Strażnik (albo komendant) "coś tam, coś tam", sumienie nim targnęło, ciekawość osiągnęła apogeum i choć, przykładowo, zabił Morrigan to i tak przeszedł przez lustro. W DA3 naprawdę możemy się spodziewać wielu, wielu rzeczy, bo dowolność zakończenia poprzednich dwóch historii zaserwowana przez studio jest wg mnie gwoździem do trumny, mimo że graczom sprawia sporo frajdy. Stworzenie logicznej kontynuacji może być naprawdę bardzo, bardzo trudne i wprowadzenie trzeciego bohatera mnie nie dziwi, a nawet wydaje się poniekąd konieczne. To nie Shepard, który gra pierwsze skrzypce w całej trylogii. Ile może być plag, ile może być historii o samych Strażnikach? Jako drugiego bohatera dali Hawke'a, to i trzeci się zmieści. W każdym razie ja osobiście chciałabym spotkać zarówno Strażnika jak i Czempiona, a najchętniej zagrałabym i jednym, i drugim. Co, niestety, podejrzewam jest mało możliwe, ale zobaczymy.

A się rozpisałam.

Obrazek

Dubhenn haern am glǎndeal, morc'h am fhean aiesin.

PostNapisane: 27 lis 2011, 20:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Serie:Dragon Age,Wiedźmin,Mass Effect,Gothic,Mount and Blade Warband
Ja akurat Witch Hunt nie uznaję i wogóle go nie zakupiłem.Moim zdaniem jest zupełnie niepotrzebnym zakonczeniem znajomosci z Morrigan.Mi wystarcza że tajemniczo udała sie w nieznane z dzieckiem Straznika i słuch po niej na razie zaginął.....Jak dobrze wiem, w zakonczeniu tego niekanonicznego dla mnie, dodatku, mozna zabic Morrigan.....Dlaczego ? Rozumiem że ktoś może nie lubic jej charakteru, czy czegoś tam, ale od razu zabijac osobę, która pomagała przez tyle czasu, będąc w druzynie i uratowała nam zycie rytuałem ? U mnie po zakonczeniu Plagi, Strażnik nie spotkał już Morrigan, jedynie czasem odnajdują się w myślach.No i gitara przed trójeczką :D

" Mieć orena,i nie mieć orena...to aż dwa oreny...."
Geralt z Rivii

PostNapisane: 27 lis 2011, 21:09 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: DA, Mass Effect, Wiedźmin 2, Skyrim
Z tego co pamiętam, to nie zostawiamy po sobie trupa Morrigan, tylko po pchnięciu nożem wpada do lustra. Stawiam 100 do 1, że Morri przeżyła, a jeśli tak, to nic nie stoi na przeszkodzie, by miała pojawić się w DA3.

PostNapisane: 27 lis 2011, 21:12 
Nałogowiec
Nałogowiec

U mnie w trójeczce się pojawi, ale nie tknięta ostrzem noża :D

Geralt z Rivii

PostNapisane: 28 lis 2011, 14:23 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TES, TLJ
Nie mówię, że miałaby się nie pojawić - weźmy chociażby Lelianę, którą można uśmiercić, a jednak wraca jako Siostra Słowik, prawda? Mam raczej na myśli to, że w serii jest tyle ścieżek fabularnych, że nie wprowadzając trzeciego bohatera twórcy musieliby uznać jakąś wersję za kanon, co dla niektórych graczy mogłoby być krzywdzące. Przykładowo: jak zareagowaliby ludzie, gdyby podczas tworzenia dwójki BW zdecydowałoby się tylko na jedną wersję, w której Strażnik Cousland zostaje królem i włada z Anorą? Albo na samego Dalijczyka? Wydaje mi się, że w przypadku trzeciej części jest podobnie: powtórzę się - za dużo zmiennych, mając wpływ na historię i zwyczajnie mogłoby im się nie udać spójne poprowadzenie fabuły. Ewentualnie mogliby zostawić samego Hawke'a, ale uważam, że za bardzo odarliby jego historię z tajemnicy.
Poza tym, przykro to mówić, Pawelrządzi, ale BW raczej uzna ten dodatek. I zapewne będzie tak, jak napiała Nana - Morrigan przeżyje niezależnie od dokonanego wyboru.

A potem się jeszcze okaże, że Morrigan to tak naprawdę młodsza wersja Flemeth, a nie jej córka :D

Obrazek

Dubhenn haern am glǎndeal, morc'h am fhean aiesin.

PostNapisane: 28 lis 2011, 15:09 
Nałogowiec
Nałogowiec

Moim marzeniem by było uwzględnienie wszystkich naszych wyborów z dwóch poprzednich, w trzeciej częsci gry .Mass Effect 2 bardzo mi9 sie podoba własnie dlatego że tam decyzje pojęte w jedynce mają realny wpływ na śwait dwójki.....Mam nadzieję że nie będzie jednej,prawdziwej sciezki budującej trójkę,gdyby okazało się że mój prosty, bez wielkich tytułów,Szary Straznik Cousland, poślubił Anorę,bardzo bym się...powiedzmy zdenerwował :) ....Aha i nie wiem co z dubbingiem w trójce.....Jak może wczesniej pisałem, bardzo mi sie podobał polski dubbing w jedynce ( wszystkich postaci), ale tez swietne głosy angielskie w dwójce(rewelacyjny Hawke i Izabela ).....Dajmy na to, Alistair z pierwszej częsci, jest nie do pobicia po polsku, ale za to zaden z polskich, nie dorówna Varrikowi z dwójki.....Dubbingi w dwóch częsciach bardzo mi sie podobały i nawet nie chcę myslec, że w trójce będę musiał z któregos dubbingu zrezygnować :)

Geralt z Rivii

PostNapisane: 28 lis 2011, 19:05 
Mistrz pada
Mistrz pada

Jeśli się porwą na zrobienie polskiej wersji dubbingu, to sobie będziesz mógł przechodzić raz po polsku, raz po angielsku :P
Jak dla mnie może być po angielsku i tylko napisy polskie, ja grałam w 1 z dubbingiem angielskim i baaardzo mi się podobał, natomiast po usłyszeniu dubbingu polskiego w filmikach na yt padłam, i właśnie głównie głos Alistaira mnie totalnie rozbroił, więc kto co lubi :) wydaje mi się, że to zależy od tego z jakim dubbingiem kto grał i do jakiego jest przyzwyczajony.

PostNapisane: 28 lis 2011, 19:30 
Nałogowiec
Nałogowiec

A słyszałas polskiego Oghrena ? To jest dopiero kwintesencja zajebistości .Angielski dubbing nawet się do niego równa ( z obowiązku słuchałem tez angielskiej dla sprawdzenia ) .Nie wiem co mozna miec do Alistaira...Jak jeszcze lepiej mozna zagrac tego miłego, honorowego dziedzica tronu Fereldenu ....
Chyba panuje niesłuszne przekonanie że wszystko jest dobre, tylko nie polskie głosy.....Tylko się zdaje że angielski dubbing jest wysmienity , pozbawiony sztuczności....Po prostu większosc z graczy nawet nie zwraca uwagi na głos w obcym języku, gdyz i tak czyta łapczywie napisy u dołu...Niestety myslę że polskiej lokalizacji nie zrobią i będę musiał zadowolic sie swietnym podkładem Hawka i Varrika, ale niestety bez polskiego Alistara, czy Morrigan.....

Geralt z Rivii

PostNapisane: 28 lis 2011, 19:43 
Mistrz pada
Mistrz pada

Słyszałam słyszałam, jak mówię, to chyba zależy od tego, że najpierw grałam po angielsku i teraz po prostu polskie głosy zwyczajnie mi nie pasują do tych postaci, bo jestem przyzwyczajona do wersji angielskiej. I jak najbardziej zwracam uwagę na głos w nie tak znowu obcym języku ;), Alistaira pokochałam właśnie też w dużej części za jego wspaniały głos, podobnie Oghrena i Morrigan.
Ale koniec offtopu o dubbingu, bo o tym jest gdzieś osobny temat i mod zaraz na nas nakrzyczy :P po prostu obawiam się, że skoro DA2 nie wyszło z polskim dubbingiem, to DA3 tym bardziej, no ale może nas zaskoczą.

Jeszcze co do fabuły 3, to chciałabym moją Hawke znaleźć się w Oarlis i tam narobić zamętu. Wydaje mi się to nawet dosyć prawdopodobne, zważywszy na kilka przesłanek w czasie gry.

PostNapisane: 28 lis 2011, 19:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

Też chciałbym zwiedzic całe Thedas i zawitac między innymi do Orlais, ale mam nadzieję że podróz do Orlais będzie raczej w bardziej pokojowym celu niż nakopanien do rzyci cesarzowej i zjaraniu Val Royeaux :) Ja zawsze staram się łagodzić konflikty i zanim Hawke wyciągnie miecz, zawsze próbuję jeszzce przemówić oponentom do rozsadku..Jeśli to nie pomoże , wtedy ostatecznie w ruch pójdzie broń i umiejętności.....W dwójce starałem się nie popierać ani magów ani templarów, tylko ostrożnie lawirowałem między nimi, próbując zapobiec wybuchowi konfliktu......Wracając do trójki, to raczej na pweno będziemy podrózować po świecie, i coś czuję że siedzenie w Kirkwall było tylko rozgrzewką przed prawdziwą przygodą :D

Geralt z Rivii

Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 60   [ Posty: 599 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 60  Następna strona