Teraz jest 20 wrz 2020, 20:06

Napisz wątekOdpowiedz Strona 49 z 60   [ Posty: 599 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 60  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dragon Age 3 - przecieki, plotki, spekulacje
PostNapisane: 23 cze 2014, 00:21 
Nałogowiec
Nałogowiec

Też bym chciał poznać prawdziwą historię na temat czarnego miasta. Jednak z skoro w DAI walczymy z demonami to może dowiemy się tego już w tej części.

Plaga byłaby trochę wtórna, ale jakoś sprawę tych dwóch pozostałych arycdemonów BioWare będzie musiało rozwiązać, a plaga na razie wydaje najbardziej oczywistym wyborem rozwiązania tej kwestii. Choć nie wykluczone, że BioWare rozwiąże ją jednak inaczej. Przy tym przypuszczam, że jeśli znów wrócilibyśmy do plagi to pojawiałaby się ona dopiero w 5 lub 6 części sagi DA. W sumie można by nawet skończyć o jedno stulecie do przodu, ale raczej BioWare nie skoczy, bo mamy zbyt ważnych postaci, które można by śmiało wykorzystać w kolejnych częściach.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 23 cze 2014, 12:52 
Free Company of Alinor

Gra w: Czeka na Reboot Jaka bądź Gothica.
Shartan napisał(a):
W sumie to się zastanawiam ile części saga DA będzie mieć części, bo kiedyś BioWare będzie musiało skończyć naszą przygodę z tym uniwersum.
Nie zdziwiłbym się gdyby seria DA po prostu się ciągnęła. Taki Odpowiednik FF od EA.

A co do Kolejnej plagi, to wolałbym na jakiś czas jej nie mieć. Nie obraziłbym się gdyby seria zaczęła opowiadać bardziej osobiste historię. Bo ratowanie świata jest zbyt oklepane.

PostNapisane: 23 cze 2014, 15:25 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME (wszystkie), Gothic, DA:O, DA:P, DA2
Swoją drogą, mam nadzieję, że jeśli w DAI będzie jakaś wielka bitwa, to będzie ona lepiej wykonana niż ta pod Ostagarem :)

Myślę też, że następna plaga zbyt szybko nie nadejdzie. To byłby zbyt wtórne. Liczę za to na fabularną powtórkę z DA2 - historia jednego człowieka to zdecydowanie lepszy pomysł.

(Terry Pratchett)

PostNapisane: 23 cze 2014, 16:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
@Dersei
Wątpię, że Inkwizycja będzie historią jednego człowieka tak jak w przypadku dwójki, zapewne będą jakieś elementy podobne, ale Bio jednak chcę kolejną wielką historię o losach całego świata, z resztą fani chyba tego oczekują. W dwójce pokazali ciekawą koncepcję tylko gdyby ją dobrze wykorzystali.
Edit: Chyba coś źle zrozumiałem, albo nie sprecyzowałeś, chodzi ci o następną część po Inwkizycji tak?

Ale tak odbiegając od tego to ciekawi mnie czy moc którą otrzymamy czyli łatanie zasłony będzie miała jakieś negatywne skutki na inkwizytora np. tracenie sił życiowych bohatera co skutkuje śmiercią na końcu albo wyczerpaniem mocy lub w trakcie rozgrywki bohater będzie miał dziwne zachowania, fajnie jak by wykorzystali ten element.

PostNapisane: 23 cze 2014, 17:03 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TES, TLJ
To by było dobre, ale oby nie, bo ja Inkwizytorki jeszcze nie stworzyłam, ale już się przywiązałam - pewnie bardziej niż do Strażniczki. W każdym razie ciekawi mnie to wielkie wydarzenie, z którego jako jedyni ocalaliśmy i posiedliśmy tę moc.

Uniwersum jest na tyle potężne, że gry mogą mnożyć i mnożyć. I prawdę powiedziawszy mi to zupełnie nie przeszkadza. Oby tylko nie było tendencji do regresji.

Obrazek

Dubhenn haern am glǎndeal, morc'h am fhean aiesin.

PostNapisane: 23 cze 2014, 17:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

@master_rpg Owszem, chodziło o następną część. Liczę na przeplatanie się tych dwóch wersji fabuł, zresztą dzięki temu kolejne gry nie będą wciąż takie same.

(Terry Pratchett)

PostNapisane: 23 cze 2014, 19:52 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
A mi historia z DA2 kompletnie nie porwała. Było się dziewczynką (lub chłopcem) na posyłki i ciągle biegało się po tym samym terenie. Byłoby ciekawie gdyby w jakiś sposób połączono historię ratowania świata i osobistej historii :P

Obrazek

PostNapisane: 23 cze 2014, 19:57 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Dlatego liczę, że w następnej części trafimy do imperium Tevinter, gdzie będziemy rozgrywać osobistą historię, a z drugiej strony będziemy mieć wpływ na to jak zmieni się przez nasze decyzje ta część świata. Fajnie było by stać się takim magistrem nie wiem czy jest jakiś odpowiednik dla łotrzyka czy wojownika, ale na pewno da się coś wymyślić.

PostNapisane: 23 cze 2014, 20:07 
Nałogowiec
Nałogowiec

@Luelle Widać źle ją odebrałaś ;) Historia z DA2 to IMO najlepsza fabuła z ostatnich gier BW i jedna z najlepszych w ogóle. A Imperium Tevinter nie brzmi źle, zarówno łotrzyk jak i wojownik mogliby po prostu zostać kimś ważnym. W końcu w Tevinterze rządzą nie tylko magowie. Może Czarnym Boskim? ;)

(Terry Pratchett)

PostNapisane: 23 cze 2014, 20:14 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
Uważam, że historia w DA2 była jedną z najsłabszych historii Bioware, niesamowicie mnie zanudziła, nie było w niej wręcz nic ciekawego.
Nie chciałabym grać magistrem tevinterskim, biorąc pod uwagę jacy to są ludzie i jak skorumpowany jest to kraj. Chyba że w DAI się to zmieni m.in. za sprawą Doriana.

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 49 z 60   [ Posty: 599 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 60  Następna strona