Teraz jest 01 paź 2020, 09:18

Napisz wątekOdpowiedz Strona 50 z 60   [ Posty: 599 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 60  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dragon Age 3 - przecieki, plotki, spekulacje
PostNapisane: 23 cze 2014, 20:21 
Free Company of Alinor

Gra w: Czeka na Reboot Jaka bądź Gothica.
Luelle napisał(a):
Uważam, że historia w DA2 była jedną z najsłabszych historii Bioware, niesamowicie mnie zanudziła, nie było w niej wręcz nic ciekawego.

No widzisz. Mnie gra nie zanudziła, ale rozumiem dlaczego ciebie mogła. Jestem niemal pewien że gdyby Dać DA II więcej czasu na development, to gra była by lepsza od DA:O.
master_rpg napisał(a):
Dlatego liczę, że w następnej części trafimy do imperium Tevinter, gdzie będziemy rozgrywać osobistą historię, a z drugiej strony będziemy mieć wpływ na to jak zmieni się przez nasze decyzje ta część świata. Fajnie było by stać się takim magistrem nie wiem czy jest jakiś odpowiednik dla łotrzyka czy wojownika, ale na pewno da się coś wymyślić.

A ja własnie bym wolał historię niekoniecznie z ogromny pierdzielnięciem na koniec. Histora w której ratujesz własny tyłek od początku do końca mogła by się sprawdzić. NP jako Kruk.

PostNapisane: 23 cze 2014, 20:31 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Luelle napisał(a):
Uważam, że historia w DA2 była jedną z najsłabszych historii Bioware, niesamowicie mnie zanudziła, nie było w niej wręcz nic ciekawego.
Nie chciałabym grać magistrem tevinterskim, biorąc pod uwagę jacy to są ludzie i jak skorumpowany jest to kraj. Chyba że w DAI się to zmieni m.in. za sprawą Doriana.

Kto powiedział, że akurat musimy grać złym magistrem. Możemy doprowadzić do poważnych zmian w Imperium np. zniesienie niewolnictwa, zakaz magii krwi, działa to też oczywiście w drugą stronę, zależy jak kto gra.
Edit: I zgadzam się z tym, że gdyby poświęcono więcej czasu na dwójkę to była by to naprawdę udana gra, ona ma kilka elementów obiecujących i aż się prosi o lepsze przedstawienie tego i rozbudowę. Sam nie jestem fanem dwójki, ale dostrzegam niektóre zalety i przypuszczam sobie co Bio chciało pokazać, a co nie do końca im wyszło w tej historii.

PostNapisane: 25 cze 2014, 08:39 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME (wszystkie), Gothic, DA:O, DA:P, DA2
No i niestety, nasi towarzysze będą znikać w trakcie jazdy na wierzchowcu. W dodatku nie będzie słychać ich rozmów. Cóż, konie i inne koniopodobne straciły sens.

(Terry Pratchett)

PostNapisane: 25 cze 2014, 11:01 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
Dersei napisał(a):
No i niestety, nasi towarzysze będą znikać w trakcie jazdy na wierzchowcu. W dodatku nie będzie słychać ich rozmów. Cóż, konie i inne koniopodobne straciły sens.

A skąd masz taką informację?
EDIT: OK, już wiem skąd, weszłam na BSN. <sad panda> Czyli nie ma sensu na nich jeździć, jeśli straci się party banter :(

Obrazek

PostNapisane: 25 cze 2014, 11:47 
Nałogowiec
Nałogowiec

No to BioWare kolejny raz strzeliło sobie w kolano, nie wiem po co oni tak naprawdę te wierzchowce wprowadzili. Lepszy był by teleport na mapie, który przenosi nas w dane miejsce na lokacji.

PostNapisane: 25 cze 2014, 12:00 
Status Widmo

Szybka podróż przecież jest. Po prostu gdy za pierwszym razem idziesz do jakiejś lokacji, to nie masz jeszcze odkrytej mapy, więc nie możesz skorzystać z szybkiej podróży. A mapy będą duże, dlatego potrzebne są wierzchowce. Ja zrobię tak: za pierwszym razem, gdy przybędę do jakiejś lokacji będę szła na pieszo, bo usłyszeć wszystkie komentarze towarzyszy. Lecz gdy będę z jakimś questem musiała wracać do jakichś starych lokacji by czegoś poszukać, to pewnie wtedy będę korzystać z wierzchowców.

Obrazek

PostNapisane: 25 cze 2014, 12:33 
Nałogowiec
Nałogowiec

Można i tak co nie zmienia faktu, że wyszło na to że Bio nie chce się tego robić bo po co, przecież nikt nie będzie oglądał się za siebie i nie zauważy, że towarzysze mu zniknęli.

PostNapisane: 25 cze 2014, 13:00 
Status Widmo

Jako że tak samo jest w SWTORze, to się już do tego przyzwyczaiłam. Choć i tak szkoda :( Jednak z drugiej strony mogłoby to być uciążliwe: gdyby każdy towarzysz miał konia, to wyobraźcie sobie ile by miejsca razem zajmowali! Jestem pewna, że by nam często blokowali drogę, co byłoby baaaardzo frustrujące...

Obrazek

PostNapisane: 25 cze 2014, 13:14 
Nałogowiec
Nałogowiec

Mogli by to tak zaprojektować, że jadą za nami w rządku jeden za drugim ;)

PostNapisane: 25 cze 2014, 13:21 
Status Widmo

master_rpg napisał(a):
Mogli by to tak zaprojektować, że jadą za nami w rządku jeden za drugim ;)

I tak zajmowaliby mnóstwo miejsca, a poza tym takie coś aż prosiłoby się o bugi. Szlag by mnie non stop trafiał, gdybym nie mogła się gdzieś przedostać, bo towarzysze blokowaliby mi drogę.
Mnie bardziej irytuje olanie Europy przez brak wersji Deluxe/kolekcjonerki. Sami chcą mniej zarobić najwyraźniej :/ Kupiłabym wersję Deluxe na PC (wersje na konsole są, co jest jeszcze bardziej dziwne...), a na pewno na Originie jej nie zakupię, bo ich ceny to zwyczajne złodziejstwo.

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 50 z 60   [ Posty: 599 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 60  Następna strona