Teraz jest 01 paź 2020, 07:35

Napisz wątekOdpowiedz Strona 51 z 60   [ Posty: 599 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 60  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dragon Age 3 - przecieki, plotki, spekulacje
PostNapisane: 25 cze 2014, 13:22 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME (wszystkie), Gothic, DA:O, DA:P, DA2
Mogli dać jakąś bryczkę czy inną karetę :)
W każdym razie, lwia część zwiedzania to będzie chodzenie pieszo u mnie. Z drugiej strony i tak nie można by było walczyć konno, więc do każdej walki trzeba by zsiadać, więc pewnie i tak mój inkwizytor byłby piechurem.

A co kolekcjonerki, to rzeczywiście szkoda, chociaż takiej za 500 zł i tak bym nie kupił.

(Terry Pratchett)

PostNapisane: 25 cze 2014, 13:31 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
Mogliby zmniejszyć towarzyszy do rozmiarów kieszonkowych by nam ciągle piskliwymi głosikami wszystko komentowali, siędzać nam na ramionami albo w kieszeniach ^^
Jazda konno jest najlepsza dla gier, w których nie masz towarzyszy. Do tej pory pamiętam jak w Skyrim Lidia zapierniczała za moim koniem niczym struś Pędziwiatr (i po drodze się gubiła) :P

Kolekcjonerki też bym nie kupiła, bo nie potrzebuję tych bibelotów, ale wersję Deluxe bym zakupiła.

Obrazek

PostNapisane: 25 cze 2014, 13:42 
Nałogowiec
Nałogowiec

Mówiąc szczerze w Deluxe nie ma dla mnie nic ciekawego, może soundtrack tylko. Niby jest tam napisane, że następne dodatki wkrótce, ale wątpię, żeby mnie zainteresowały :) Bo to jest ta za 219? A bibelotów z kolekcjonerki też nie potrzebuję, ale podobały mi się i chętnie bym je miał :)

(Terry Pratchett)

PostNapisane: 25 cze 2014, 13:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Co do kolekcjonerki to racja, ale mnie bardziej bulwersuje fakt, że nie będę miał polskich napisów na PS4, a w rpgach one są wymagane, nie znam angielskiego tak bardzo, aby zrozumieć wszystko co będą postacie mówiły, a nasze kochane ea nie spodziewa się zbyt dużych zysków z nowych konsol więc trzeba będzie się przemęczyć lub liczyć na cud, że wymagania nie będą z kosmosu co przy optymalizacji BioWare jest niemożliwe.

PostNapisane: 25 cze 2014, 13:45 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cytuj:
wymagania nie będą z kosmosu co przy optymalizacji BioWare jest niemożliwe.

Właściwie to czemu? Wydaję mi się, że wszystkie ostatnie gry były bardzo dobrze zoptymalizowane, chociażby ME3.
EDIT: Mnie lekko przeraża fakt, że najtaniej DA:I można w preorderze dostać za 145 zł. Strasznie drogo.

(Terry Pratchett)

PostNapisane: 25 cze 2014, 13:50 
Nałogowiec
Nałogowiec

Mass Effect 3 robiła akurat inna ekipa, a gry spod znaku Dragon Age nie były dobrze zoptymalizowane do dziś nie mogę pograć w Dragon Age 2 na max detalach po zainstalowaniu High Resolution Texture Pack bo jest spory spadek klatek, który to uniemożliwia mimo iż mój sprzęt w teorii powinien to uciągnąć bez problemu.
Dragon Age: Origins jest pod tym względem lepsze, ale i tak nie jest to dobra optymalizacja.

PostNapisane: 25 cze 2014, 13:52 
Status Widmo

No co ty, Bioware zawsze miało świetnie zoptymalizowane gry, nigdy nie miałam z nimi najmniejszych problemów i ZAWSZE płynnie mi chodziły na wysokich detalach. Ja się bardziej obawiam optymalizacji Wieśka 3, bo druga część miała tragiczną optymalizację, miałam kupę problemów. Co do DA2 - zdajesz sobie sprawę, że High Resolution Texture Pack to pic na wodę? :P Jak w ogóle grafika w tej grze? :P

No własnie, wersja Deluxe kosztuje na Originie 219zł, co jest zzdzierstwem, bo tyle nie powinna kosztować. Wersja podstawowa kosztuje ponad 140zł w normalnym sklepie, a na Originie 180 :/ Choć zaczynam uważać, że te dodatki w Deluxe będą kompletnie niepotrzebne (większość z nich to wierzchowce :P). A w jakim sklepie zamawialiście? Bo ja do tej pory się wstrzymywałam z nadzieją, że będzie pudełkowa wersja Deluxe. Gram.pl? Muve.pl? Zależy mi na przesyłce przed premierą bym mogła od razu pograć w dniu premiery :) Muve.pl ma darmową wysyłkę, ale czy szybko dochodzi? Gram.pl jest pewne w tym względzie, ale trzeba za wysyłkę płacić :P

Obrazek

PostNapisane: 25 cze 2014, 13:53 
Nałogowiec
Nałogowiec

Z tym, że Wiedźmin 2 na ultra chodzi mi o wiele lepiej niż Dragon Age 2 na ultra więc moim zdaniem BioWare jest pod tym względem gorsze.
Edit: Dlatego lepiej zainwestować w konsolę, no chyba, że ktoś zwraca uwagę na szczegóły w postaci realistycznego futra.
Ja także wstrzymuje się z kupnem do czasu pierwszych uczciwych recenzji, ale na pewno i tak kupię po premierze bo nie ma w tym roku tak wielkiego rpga nie licząc Wastelanda 2 i Pillars of Eternity, lecz to jednak nie to samo.

Ostatnio edytowano 25 cze 2014, 13:59 przez master_rpg, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 25 cze 2014, 13:57 
Nałogowiec
Nałogowiec

@master_rpg Dziwne, mi wszystko chodzi bez problemu, chociaż w sumie nie pobierałem tekstur HD, nawet nie sprawdzałem czy takie są. Zwykłe mi wystarczają :)
A w konsole nie inwestuję, wolę w nowy komputer, IMO sensowniej.

@Luelle Ja na razie czekam, ale pewnie kupię w Empiku, darmowy odbiór i taniej niż na muvie. Gram pewne? Zazwyczaj przesyłka przychodzi po premierze, przynajmniej tak wynika z moich doświadczeń.

(Terry Pratchett)

PostNapisane: 25 cze 2014, 14:30 
Status Widmo

Cóż, ja na gram.pl zamawiałam w sumie tylko kolekcjonerkę ME3, którą dostałam 2 dni przed premierą. W Empiku dawno temu kupowałam, ale od kilku lat tego nie robię, nie wiem czy jest sens.. Zawsze też byłam wielką fanką wersji pudełkowych, ale nie wiem czy jest teraz sens je kupować. Kiedyś wersję pudełkowe były świetne, było dużo do czytania, czasem były dodawane jakieś drobiazgi. A teraz często nie ma nawet poradnika, pudełko nie ma nic oprócz płyt :/ Czasem zdarzą się wyjątki, jak np Wiesiek, ale to rzadko. Nie wiem więc czy jest sens kupowania wersji pudełkowej DAI, skoro pewnie i tak nie będzie tam pewnie nawet poradnika. Może lepiej kupić wersję cyfrową i mieć ją szybciej? A z drugiej strony pudełko ładnie wygląda na półce...

@master_rpg - to chyba jesteś jakimś wyjątkiem :P Nie miałam nigdy żadnych problemów z żadną grą Bioware, a z takim Wieśkiem 2 miałam problemy na średnich detalach, mimo że wszystko powinno chodzić płynnie.

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 51 z 60   [ Posty: 599 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 60  Następna strona