Teraz jest 28 wrz 2020, 12:09

Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 9   [ Posty: 85 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: DA Inkwizycja już bardziej oficjalnie
PostNapisane: 13 cze 2013, 16:06 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: RPGi, obecnie Risen
Trailer nastraja mnie pozytywnie, choć nadal nie mogę przełknąć rogatych qunari, Morrigan (moja ulubiona postać w Dragon Age'ach i miłość mojego Strażnika) wygląda IMO gorzej niż ta z Początku, a Varrick nie przypomina tego krasnoluda, którego znamy z Dragon Age 2. Niemniej świetna jest narracja w wykonaniu Claudii Black (przypomina, dlaczego w jedynkę grałem po angielsku).
Po cichu liczę na wcielenie do drużyny Strażnika i Hawke oraz na to, że gra nie będzie traktowała o tylko o konflikcie na linii Zakon-magowie, ale ponownie zajmiemy się mrocznymi pomiotami oraz poznamy dziecko Morrigan (oczywiście jeśli gracz zdecydował się na odbycie rytuału); ponadto mam nadzieję, iż wyjaśni się w pełni lub w większym stopniu niż dotychczas tajemnica Flemeth,
Spoiler:

Mimo, że Dragon Age nie planuje się jako trylogii autorzy mogliby definitywnie zakończyć historię Hawke, Strażnika i ich towarzyszy oraz pokazać inny rozdział historii uniwersum; w końcu Thedas nie jest jedynym kontynentem, nadal nie wiadomo skąd przybyli qunari.
Poza tym wszystkim mam nadzieję na rezygnację z pewnego rodzaju komiksowego stylu, jaki zafundowali nam developerzy w dwójce i powrót do realizmu z Początku.
Podsumowując - mimo, że DA II to nie jest zła gra liczę na to, że Inkwizycja klimatem zbliży się raczej do bliskiego ideału Początku. Pozostaje tylko smutek, że aby zagrać będę musiał się pożegnać z Windowsem XP :P .

PostNapisane: 13 cze 2013, 16:18 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: DA:O, DA2,Kingdoms of Amalur, Skyrim, NWN2, Mass Effect 1,2,3, Stronghold
Pełna zgoda- komiksowa grafika popsuła klimat erpega fantasy, to są dwa światy, które zwyczajnie nie pasują do siebie!
Morri trochę już przeszła od czasu rozstania ze Strażnkiem, więc ma prawo być trochę "podniszczona", może cały czas żyje w stresie i obawie przed Flemeth? Tak na marginesie- nieźle się Gaiderowi udało wykreować tajemnicę Flemeth, DA:O jest moją ulubioną grą i znam to uniwersum, ale za cholerę nie mogę wydedukować kto to jest ;)

PostNapisane: 13 cze 2013, 16:24 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: RPGi, obecnie Risen
@up Ale ona właśnie nie wygląda na zniszczoną i podstarzałą - zasłaniająca oko grzywka, nieco kwadratowa szczęka, wielkie usta i ten pieprzyk nad nimi (nie przeboleję!) - to nie jest moja Morri :P !

PostNapisane: 13 cze 2013, 18:22 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Dla mnie Flemeth jest trochę taką tajemnicą jak Żniwiarze (do czasu zakończenia Mass Effect 3). Mam nadzieję, że nie popsują otoczki tajemnicy jaka tkwi w tej postaci i wyjaśnią to sensownie, ale też nie ujawniając wszystkiego. No i jestem ciekaw z jakich przyczyn Szary strażnik opuścił Morrigan i powrócił do Fereldenu.

PostNapisane: 13 cze 2013, 20:59 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: ME, Skyrim, DA, Spyro the Dragon
master_rpg napisał(a):
No i jestem ciekaw z jakich przyczyn Szary strażnik opuścił Morrigan i powrócił do Fereldenu.

Nie tylko Morri opuścił. Chyba nie ważne z kim zdecydowało się zostać po zakończeniu DA:O, nasz Szary Strażnik się z nim/nią rozstaje.
Być może ukrywa się przed poszukiwaczami? Strażnika przecież też szukają.

PostNapisane: 13 cze 2013, 21:33 
Nałogowiec
Nałogowiec

Oni pewnie sobie darują poszukiwania Strażnika i Hawke'a i wybiorą nowego bohatera do posprzątania tego syfu, ewentualnie zlecą misje znalezienia bohaterów, ale w między czasie nasz heros zdobędzie taką siłę, że zrobi ze wszystkim porządek.

PostNapisane: 14 cze 2013, 09:05 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: DA:O, DA2,Kingdoms of Amalur, Skyrim, NWN2, Mass Effect 1,2,3, Stronghold
Ja mam niestety przeczucie, że zabieg z zniknięciem Hałka i Strażnika to po prostu fabularny wybieg, aby jakoś wprowadzić nowego bohatera. Kiedyś ludzie z Bio mówili, że z zastosowaniem strażników i hałków w DAI będzie ciężko. Kreatory graczy działały na innym silniku, więc to co "odczytałby" FB mogłoby spowodować, że nawet byśmy ich nie rozpoznali :/ Sami widzicie jak było ze zmianą grafiki z 1 do 2. Nierozpoznawalny Zev i Ali. Myślę, że nasi dawni bohaterowie mogą się pojawić ale...w kodeksie.

PostNapisane: 14 cze 2013, 09:22 
Nałogowiec
Nałogowiec

@up niestety zgadzam się w 100%

PostNapisane: 14 cze 2013, 15:33 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Mi akurat nie bardzo pasuje to wprowadzanie z każdą kolejną grą nowych bohaterów. Uważam, że powinniśmy kierować losami SS i on powinien być punktem odniesienia dla historii. No ale w sumie szarzy nie żyją za długo więc jeśli studio chce rozwijać ten tytuł musiał zainwestować w co raz to nowe postacie.

PostNapisane: 14 cze 2013, 15:41 
Free Company of Alinor

Gra w: Czeka na Reboot Jaka bądź Gothica.
IMO SS był nudną postacią, nie zapadł mi jakoś w pamieć. I osobiście mam nadzieje ze w nowej trylogii, o ile taka powstanie, będzie tylko jeden bohater.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 9   [ Posty: 85 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona