Teraz jest 25 wrz 2020, 09:54

Napisz wątekOdpowiedz Strona 14 z 20   [ Posty: 191 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: The Dragon Age Keep
PostNapisane: 19 lis 2014, 11:35 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TES, TLJ
Na raz możesz wyeksportować jeden świat.

Obrazek

Dubhenn haern am glǎndeal, morc'h am fhean aiesin.

PostNapisane: 19 lis 2014, 11:56 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
NusiaczeK napisał(a):
Luelle napisał(a):
Tak jak nazwa wskazuje, to najlepsze możliwe zakończenie :)

Ah. Dziękuję za odpowiedź.
Jestem po prostu lekko zdziwiona, gdyż
Spoiler:

Ooo, skoro miałaś u niej przychylność 3, to nie wiem jakim cudem dostałaś most satisfactory ending :huh: Ja miałam 10 i dostałam taki wynik i całkowicie oczyściłam imię Serault. Hmmm, może to jakiś bug na twoją korzyść? :P

Obrazek

PostNapisane: 19 lis 2014, 15:06 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
Nie wiem czy to się liczy, ale z początku tej przychylności miałam dość sporo. Pod koniec z powodu braku innych możliwości musiałam wybrać kartę związaną z Zakonem i przychylność spadła mi z 8 do 3, a miałam uzbierać 10 (nie pamiętam po co.. :D).. Poza tym na początku Boska wydawała się być bardzo zadowolona i ciągle miałam jakieś teksty jak chwali Serault i też coś tam chyba miałam napisane, że oczyściłam imię Serault.. a potem prawda o Zakonie wyszła na jaw i skończyło się jak się skończyło.
Może fakt, że miałam 100 Freedom i Dignity miał jakiś wpływ na zakończenie? Oraz litościwy sposób panowania? :aniol:

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

PostNapisane: 19 lis 2014, 15:41 
Status Widmo

Haha, to ja już sama nie wiem ^^ Też otworzyłam Zakon, ale miałam wystarczająco wysokie umiejętności by się przed Boską ukorzyć i ta mi wybaczyła (choć zabrała trochę sekretów i trofeów). Więc nie wiem od czego to zależy. Swoją drogą to w tej grze były 2 ciekawe rzeczy:
Spoiler:

Obrazek

PostNapisane: 19 lis 2014, 20:44 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Witam, mam 2 szybkie pytania. Wgrałem DA Origin z Origina i zalogowałem się w grze na Bioware Social, po czym stworzyłem nową postać, przeszedłem prolog i odblokowałem 1 osiągnięcie.

1. Czy Social potrzebuje ileś tam czasu aby zsynchronizować się z DA ? Bo póki co, profil gry na Socialu jest niedostępny, natomiast mam dostępny profil Mass Effect 3. Szczegóły na obrazku:

http://zapodaj.net/3c477529f7150.jpg.html

2. Jeśli synchronizacja przebiegnie pomyślnie, to Keep znajdzie świeżo stworzoną postać (jestem na początku gry w obozie szarych, przed wyprawą do Głuszy Corcari) ? Czy gra musi być w pełni ukończona ? Dodam iż grę aktualizowałem przed uruchomianiem do najnowszej wersji 1.05.

Pozdrawiam oraz dziękuję za wskazówki :)

PostNapisane: 19 lis 2014, 20:58 
Status Widmo

1. U mnie postaci zsynchronizowały mi się dopiero po kilkunastu godzinach, choć komuś tutaj na forum pojawiły się w kilka minut., Tak więc sprawdzaj co jakiś czas czy w bohaterach nagle nie pojawią się twoje postaci :) Profile na Socialu od jakiegoś czasu są niedostępne i nieaktualne. Baza zbiera informacje z gry, lecz nie pojawiają się one na stronie BSN, tylko od razu w grze.
2. Nie musisz mieć ukończonej gry, Keep znajdzie wszystkie twoje świeże zapisy, nawet jeżeli tylko stworzyłeś postać i nie ruszyłeś dalej.

Obrazek

PostNapisane: 19 lis 2014, 21:12 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Luelle napisał(a):
1. U mnie postaci zsynchronizowały mi się dopiero po kilkunastu godzinach, choć komuś tutaj na forum pojawiły się w kilka minut., Tak więc sprawdzaj co jakiś czas czy w bohaterach nagle nie pojawią się twoje postaci :) Profile na Socialu od jakiegoś czasu są niedostępne i nieaktualne. Baza zbiera informacje z gry, lecz nie pojawiają się one na stronie BSN, tylko od razu w grze.
2. Nie musisz mieć ukończonej gry, Keep znajdzie wszystkie twoje świeże zapisy, nawet jeżeli tylko stworzyłeś postać i nie ruszyłeś dalej.

Bardzo dziękuję za wskazówkę, a więc uzbrajam się w cierpliwość :) Mam jeszcze pytanko, mam grę bez żadnych DLC, czy pomimo tego Keep pozwoli mi w arrasie, po wyborze mojej postaci edytować stan np. z Twierdzy Strażnika ? Defaultowa postać pozwala edytować jak coś. Pozdrawiam serdecznie :)

PostNapisane: 19 lis 2014, 21:15 
Status Widmo

Tak, możesz edytować wszystkie decyzje z dodatków, nawet jeśli ich nie masz :)
Ale to jeszcze nie korzystałeś z Keep? Jeśli nie, to zrób to koniecznie. Jeśli Keep jeszcze nie odczytuje twoich postaci, to tymczasowo wybierz domyślną tej samej płci, rasy i klasy, uzupełnij wszystkie swoje decyzje, a potem jeszcze cały czas możesz zmienić na swoją zsynchronizowaną postać :)

Obrazek

PostNapisane: 19 lis 2014, 21:22 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Luelle napisał(a):
Tak, możesz edytować wszystkie decyzje z dodatków, nawet jeśli ich nie masz :)
Ale to jeszcze nie korzystałeś z Keep? Jeśli nie, to zrób to koniecznie. Jeśli Keep jeszcze nie odczytuje twoich postaci, to tymczasowo wybierz domyślną tej samej płci, rasy i klasy, uzupełnij wszystkie swoje decyzje, a potem jeszcze cały czas możesz zmienić na swoją zsynchronizowaną postać :)

W Keepie jestem już zalogowany i coś tam już dłubałem, ale chciałem mieć 100% pewność co do moich postaci, a dzięki społeczności tego forum nie mam już żadnych wątpliwości :) Pozostaje tylko czekać na synchronizację i niższą cenę Inkwizycji :) Dziękuję jeszcze raz oraz pozdrawiam :)

PostNapisane: 19 lis 2014, 22:02 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, Wiedźmin, KOTOR
Troszkę offtop, ale synchronizacja kojarzy mi się już tylko i wyłącznie z Asasynem :P

A żeby nie do końca offtop, mam nadzieję, że pobranie mojego świeżutkiego sejwa z keep przebiegnie bez problemów na moim xboxone. Zawsze się boję o takie rzeczy :]

Napisz wątekOdpowiedz Strona 14 z 20   [ Posty: 191 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 20  Następna strona