Teraz jest 24 wrz 2020, 02:42

Napisz wątekOdpowiedz Strona 15 z 20   [ Posty: 191 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: The Dragon Age Keep
PostNapisane: 19 lis 2014, 22:30 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
O, dobrze, że poruszyłeś ten temat, bo mam ogłoszenie parafialne w związku z tym. U niektórych występuje bug z błędnym importem save'a. Aby sprawdzić czy wasz save prawidłowo się importował (byście po kilkudziesięciu godzinach nie mieli nagle nieprzyjemnej niespodzianki), to na początku gry wypytajcie Lelianę i Varrica o wydarzenia z poprzednich części. Jeśli wszystko się zgadza, to wasz save jest poprawny. Ostrzegam, bo widziałam posty ludzi, któzy pisali, że po kilkudziesięciu godzinach okazało się, iż zamiast romansu z Morrigan + Mrocznego rytuału mieli domyślnego save'a z dalijką, która się poświęciła w ostatecznej bitwie :P

Jeśli po rozmowie z L i V coś się nie zgadza, to musicie stworzyć nową postać.

Obrazek

PostNapisane: 19 lis 2014, 22:36 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Luelle napisał(a):
O, dobrze, że poruszyłeś ten temat, bo mam ogłoszenie parafialne w związku z tym. U niektórych występuje bug z błędnym importem save'a. Aby sprawdzić czy wasz save prawidłowo się importował (byście po kilkudziesięciu godzinach nie mieli nagle nieprzyjemnej niespodzianki), to na początku gry wypytajcie Lelianę i Varrica o wydarzenia z poprzednich części. Jeśli wszystko się zgadza, to wasz save jest poprawny. Ostrzegam, bo widziałam posty ludzi, któzy pisali, że po kilkudziesięciu godzinach okazało się, iż zamiast romansu z Morrigan + Mrocznego rytuału mieli domyślnego save'a z dalijką, która się poświęciła w ostatecznej bitwie :P

Jeśli po rozmowie z L i V coś się nie zgadza, to musicie stworzyć nową postać.

Czyli po jakiś no nie wiem 2 godzinach gry będę zmuszony do ponownego startu. No pięknie... Brawo Bioware... Dzięki w każdym razie za info Lulu. Nie omieszkam tego sprawdzić

PostNapisane: 19 lis 2014, 22:39 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, Wiedźmin, KOTOR
No i Luelle sprawiłaś, że moje obawy są jeszcze mocniejsze, heh. Właśnie się tez dowiedziałem, że mieszkam w zacofanym kraju. Wy możecie grać już za moment, a w Wielkiej Brytanii, gdzie sobie siedzę, premiera jest dzień później... Trzeci świat, choleraaaa. Kto by się spodziewał :]

PostNapisane: 19 lis 2014, 23:08 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: w sumie to nic
Krótkie pytanie, zaimportowałem swoje postacie z DA:O i DA2, wtedy zmienia się tylko imie, a domyślny malowany portret zawsze zostaje, prawda? Chce miec pewność :)

PostNapisane: 19 lis 2014, 23:52 
Casual
Casual

Pytanko nowicjusza :D
Dla mnie Inkwizycja będzie pierwszą przygodą z Dragon Age. Czy również zajrzeć do tego Keep'a czy zostawić grę na "czysto" ??
Czy dokonane wcześniej przez Was wybory faktycznie będą miały istotny wpływ na fabułę itp? Bo chyba bez sensu dla mnie dokonywać tych wyborów z kosmosu :)

PostNapisane: 20 lis 2014, 00:03 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
Możesz spróbować stworzyć sobie save'y w Keep. Każda decyzja ma krótki opis (możesz też skorzystać z wiki Dragon Age by sprawdzić o co chodzi). Wydaje mi się, że to byłby całkiem dobry pomysł, bo zanim zagrasz w Inkwizycję, to dzięki Keep poznałabyś ogólny obraz i historię tego świata i nie czułabyś się zagubiona w nowej grze ^^ No i tak, decyzje podjęte w Keep są baaardzo istotne w DAI. Przypominam też, że domyślny save jest dość... dobijający, bo wiele postaci w nim nie żyje (np główna postać z Origins w domyślnym świecie nie żyje). Tak więc na twoim miejscu jednak spróbowałabym się wgłębić w Keep dla lepszego zrozumienia świata. Poza tym strona jest bardzo ładnie zrobiona i na samym początku możesz podjąć kilka najważniejszych decyzji w narracji jednego z towarzyszy z DA2 :)

Obrazek

PostNapisane: 20 lis 2014, 00:16 
Casual
Casual

Kurcze pewnie było by warto tak zrobić, rozgrywka była by ciekawsza. Boje się, że nie starczy mi na to czasu bo gra wpadnie w moje ręce dzisiaj i pewnie nie wytrzymam :D

PostNapisane: 20 lis 2014, 12:36 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Ej u mnie strażnik zakochany w Morr przeszedł przez Eluvian. Leliana natomiast powiedziała iż utrzymuje listownie kontakt ze strażnikiem, ale od jakiegoś czasu.się nie odzywa. Czy mam się o co martwić, czy też save się dobrze wygrał?

PostNapisane: 20 lis 2014, 12:42 
Casual
Casual

No gra już zainstalowana i strasznie korci żeby zagrać hehe ale jednak zagłębię się trochę w tego Keep'a i całą historię, do gry zasiądę wieczorem na spokojnie.
Czy ten cały sejw z keepa bez problemu zadziała na Xbox One, żebym nie stracił całego dnia na tworzenie a tu lipa będzie :) ??
No i mała prośba do znających dobrze całą historię o podpowiedź co do ważniejszych kluczowych wyborów w 1 i 2 części bo strasznie na chybił trafił wybieram kto ma przeżyć a kto nie itp :)
Jak by komuś się chciało będę bardzo wdzięczny.

PS
Dobra jakoś przebrnąłem przez tego Keep'a :) Dokonałem wyborów tak jakoś na "zdrowy rozsądek" prawego człowieka hehe :) Większości pozwoliłem żyć... nie wiem czy to dobrze :) zobaczymy jakie będzie miało to skutki dla fabuły w Inkwizycji :)

Dzięki Luelle, za podpowiedź bo w sumie choć bardzo szczątkowo to chociaż trochę poznałem historię wcześniejszych 2 części. No i faktycznie domyślne ustawienia są mówiąc krótko są marne.

PostNapisane: 20 lis 2014, 23:49 
Casual
Casual

Mam takie pytanie - kupiłem sobie Inkwizycję i zaimportowałem save'y do Keep. "Stworzyłem" swój świat i zaimportowałem do Inkwizycji, zrobiłem postać, zapisałem grę itd. Żona również zsynchronizowała save'y ze swojej rozgrywki i również wykorzystała je przy tworzeniu sobie postaci. Czy teraz przy każdym włączeniu gry musimy przełączać na Keepie stan świata (w zależności kto siedzi przy komputerze) czy jeśli przy tworzeniu postaci były wczytane odpowiednie stany to już nie trzeba się tym przejmować?

Napisz wątekOdpowiedz Strona 15 z 20   [ Posty: 191 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Następna strona