Teraz jest 26 wrz 2020, 18:01

Napisz wątekOdpowiedz Strona 17 z 20   [ Posty: 191 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: The Dragon Age Keep
PostNapisane: 04 sty 2015, 22:43 
Casual
Casual

Gra w: DAO Przebudzenie
Przynajmniej kiedy będę robiła podejście do DA2 będę mogła wczytac mojego sejwa.
Będę musiała pamiętać o aktualizowaniu mojego profilu bo niestety mam dobrą pamięć ale krótką.

Tytuł: Re: The Dragon Age Keep
PostNapisane: 04 sty 2015, 22:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Nadal czekam jak dadzą opcję modyfikacji savu z dai <_<

Tytuł: Dragon Age Keep wpływ na postać ?
PostNapisane: 07 sty 2015, 18:36 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić jaki związek ma historia przygotowana w DA Keep z postacią, którą gram ? Chodzi o to, że zacząłem druga rozgrywkę i początkowo mylnie sądziłem, że jeśli utworzę historię postaci z DA 1, gdzie główny bohater przeżyje dzięki rytuałowi Morrigan to będę mógł grać tą postacią. Było by to dość ciekawe bo są postacie z pierwszej części np Leliana i nie musiałbym od nowa z nimi się zapoznawać. Sadziłem, że tak będzie.
Po exporcie do gry historii już przy tworzeniu postaci zauważyłem, że równie dobrze mogę zagrać Qunem. Jestem jeszcze na wstępnym etapie gry więc nie wiem czy export poszedł jak trzeba bo nie mam jeszcze wpisu w kodeksie odnośnie bohatera Fereldenu. Wszystkie komunikaty były potwierdzające, że wszystko poszło dobrze ale rozczarowany jestem trochę tym, że nie da się przedłużyć życia postaci z DA 1.

Tytuł: Re: Dragon Age Keep wpływ na postać ?
PostNapisane: 07 sty 2015, 19:09 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Po pierwsze mogłeś napisać o tym w temacie ogólnym viewtopic.php?f=230&t=14168 i po drugie keep nie importuje twojego bohatera z jedynki do trójki tylko decyzje jakie podjąłeś szarym strażnikiem to samo jest w przypadku Hawke'a z dwójki z różnicą, że on/ona pojawia się w Inkwizycji i towarzyszy nam do pewnego momentu. W Dragon Age: Inkwizycja gramy kompletnie nową postacią, bo taki jest zamysł tej serii, co gra to nowy bohater.

Tytuł: Re: Dragon Age Keep wpływ na postać ?
PostNapisane: 07 sty 2015, 19:58 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Wyszukiwarka nie działa tak jak trzeba bo szukałem na kilka sposobów tematu ze słowem "Keep" i znalazłem tylko temat związany z DLC.

Tytuł: Solona i Marian jako bohaterki Fereldenu
PostNapisane: 08 sty 2015, 13:22 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Każdy zapewne zauważył, że bawiąc się w DA Keep możemy wybrać domyslne postacie. Rozumiem, że nie było pełnej lokalizacji ( a szkoda bo zarówno Leliana jak i Morrigan miały "swój" głosik w DA1 i z tego co wiem najlepszy wśród wszystkich lokalizacji) ale imiona postaci domyslnych mogli przeciez zmienić zwłaszcza, że DA Keep jest spolszczone w wersji Beta. Te imiona kobiet: Solona i Marian to mnie naprawdę rozbawiły :)

Tytuł: Re: Solona i Marian jako bohaterki Fereldenu
PostNapisane: 08 sty 2015, 14:13 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Piszę kolejny i ostatni raz :zly: . Mogłeś to napisać w wątku poświęconym Dragon Age Keep tym bardziej, że w innym temacie Ci go podsunąłem!!! do tego masz tam wyjaśnione, że jeśli keep wykryje twoje zapisy z początku to twoja postać zostanie zaimportowana co oznacza, że imię jakie wybrałeś także się przeniesie. Dodatkowo w Inkwizycji nigdzie nie zobaczysz tego imienia.

Tytuł: Re: Solona i Marian jako bohaterki Fereldenu
PostNapisane: 08 sty 2015, 17:21 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Post już zgłosiłem administracji.

Zgadzam się z masterem. To trzeba się rozdrabniać na KAŻDY temat? I tak nawet nie zobaczysz swoich poprzednich postaci, a co dopiero imię. Myślisz, że będą nagrywać głos dla każdego imienia? Co jeśli ja nazwałem swojego strażnika "hmpffght"? Też mają to nagrać? <_<

Chłopie, robisz bajzel w dziale.

Tytuł: Dragon age keep
PostNapisane: 08 kwi 2015, 08:59 
Casual
Casual

Jak połączyć dragon age keep z xbox one

Tytuł: Re: Dragon age keep
PostNapisane: 08 kwi 2015, 16:25 
Free Company of Alinor

Gra w: śmierć
Logujesz się z konto EA z poziomu konsoli ustawiając wcześniej na Keepie który stan gry chcesz importować. Kiedy się zalogujesz na konsoli (w grze) to przy nowej grze wybierasz niestandardowy stan świata czy jakoś tak.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 17 z 20   [ Posty: 191 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona