Teraz jest 22 wrz 2020, 14:54

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 20   [ Posty: 191 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: The Dragon Age Keep
PostNapisane: 29 sie 2013, 12:44 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA,ME,LiS,TWD,OW,CS
Przywódca magów raczej się wyklucza, np taki łotrzyk to Pierwszym Zaklinaczem nie zostanie.
@Severan, a od, którego mniej więcej wieku jest Powołanie, bo nie pamiętam, coś po 40 ? W sumie to jeszcze ma czas, żeby coś zdziałać z DA:I, nie wiemy, jaką rolę dokładnie miałby odegrać, więc zobaczymy, czy te historie naszych bohaterów będą "naciągane". Zresztą ja byłbym zawiedziony, jeżeli SS i Hawke w DA:I nie odegrali by jakieś roli.

PostNapisane: 29 sie 2013, 22:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
master - nie sądzisz, że ss jako pierwszy strażnika (wgl spotkanie go) to przesada? Mamy mnóstwo wariantów: króluje, nie żyje, elf, krasnolud, człowiek, mag, kobieta, mężczyzna + różne twarze. Pomyśl ile zmiennych. Tyle głosów do nagrania. Wiesz ile to czasu (i pieniędzy) zajęłoby?

PostNapisane: 29 sie 2013, 22:08 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dragon Age
Damix z tego co mi się wydaje to po 30 przychodzi powołanie, ale Szary Strażnik najpierw odbywa rok przymusowej pomocy krasnoludom w walce na Glębokich Ścieżkach

PostNapisane: 30 sie 2013, 09:47 
Nałogowiec
Nałogowiec

Jeżeli się nie mylę to Duncan nie miał coś ponad 30 ? Co prawda Alistair mówił, że Duncan myślał już o tym, ale Duncanowi to, chyba się zbytnio nie spieszyło.
@Skeczor i co z tego ? Ile to dodatkowych pieniędzy mogłoby wynieść ? Myślisz, że SS miałby równie dużo tekstów co np Inkwizytor, nie przesadzajmy. Wiadomo, wszystko kosztuje, ale nie jest to tak wielki wydatek na jaki EA nie mógłby sobie pozwolić.

PostNapisane: 30 sie 2013, 15:26 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Skeczor może to tak zabrzmiało, że ja koniecznie chcę, aby Strażnik pojawił się na 100% w grze, ale tak nie jest. Podałem tylko swoją opinię odnośnie tego jak BioWare mogło by wyjść z tej sytuacji i jak mogą doprowadzić do spotkania między Inkwizytorem, a poprzednimi bohaterami. Opinia o tym, że Bohater z pierwszej części może zostać Pierwszym Strażnikiem, a Hawke przywódcą magów/templariuszy to także jest moje przemyślenie, którym chciałem się podzielić z innymi i nie mam zamiaru nikogo do tego przekonywać, ani pisać, że Bio to tak zrobi. Wiem, że BioWare musiało by troszeczkę się wysilić i masz racje zajęło by im to trochę czasu i pieniędzy, ale dla chcącego nic trudnego. Tak jak pisałem nie zależy mi tak bardzo na tym, aby spotkać ich w grze, ale jeśli mają mieć dużą rolę do odegrania to trochę głupio jest ich nie zobaczyć, ale może mają na to fajny pomysł.

PostNapisane: 30 sie 2013, 15:35 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dragon Age
Damix w takim moim luźnym przemyśleniu bitwa w Denerim miała miejsce w 9:31 Wieku Smoka, a przesłuchanie Varrica prze Cassandrę miało miejsce w 9:40 WS więc trochę czasu minęło. Warden w grze raczej młodziutki nie jest i swoje lata też ma, więc ciężko dokładnie powiedzieć jak stary już będzie w Inkwizycji. To nie jest tak, że świeżo po trzydziestkce SS czuje czas na powołanie, ale mniej gdzieś od tego czasu się to chyba zaczyna

PostNapisane: 30 sie 2013, 16:58 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ten system wygląda mi na 'drogę naokoło'. Łatwiej jest stworzyć coś na kształt mapy, na której znajdą się kosmetyczne zmiany, niż scenariusz w formie labiryntu, który wymusiłby na dociekliwych graczach kilkanaście kolejnych sesji.
Mam nadzieję, że te dane zbierane począwszy od jedynki, nie zostaną potraktowane po macoszemu. Tj. wg. polityki "wycisnąć pomarańczę, bo za dużo w niej soku".

PostNapisane: 30 sie 2013, 18:21 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
@Master - wolałbym nie spotkać strażnika, a słyszeć co jakiś czas o jego wyczynach. To chyba byłoby najlepsze posunięcie.

PostNapisane: 30 sie 2013, 19:25 
Nałogowiec
Nałogowiec

Severan, ile On tam może mieć w DA:O ? Z 24- 25 lat max pewnie, jeżeli nie mniej (chociaż nakreślonego tego niestety nie mamy), więc zasadniczo, jeszcze ma czas by w DA: I się pokazać, i ostatecznie po tym mógłby myśleć o powołaniu (chociaż coś mi się zdaję, że jeszcze powołanie nie musiałoby go "wzywać" ).
@Skeczor, każdy ma swoje zdanie, ja z chęcią bym go zobaczył, jak Hawke'a zresztą, może razem połączyliby siły, czy coś w tym stylu ;)

PostNapisane: 30 sie 2013, 19:27 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
@Skeczor rozumiem i szanuje twoje zdanie, też mniej więcej oczekuje tego co ty i nie napalam się, że na 100% go spotkam. Na początku to było dość dawno, gdzieś około pierwszych zapowiedzi trzeciej części byłem zdania, że strażnik musi się pojawić najlepiej w epicki sposób tak aby przyćmić nowego bohatera, powodowało to tym, że przywiązałem się do tej postaci mimo iż była bez głosu, a na pewno był dla mnie lepszym bohaterem niż Hawke, za którym nie przepadam. Z czasem jednak zmieniłem zdanie, że nie samym strażnikiem Thedas żyje i zaakceptowałem fakt, że są inne historie do opowiedzenia jak i bohaterowie do przedstawienia, ale nie chciał bym, aby postać strażnika jak i jego dokonania zostały zupełnie zapomniane, albo ograniczały się tylko do kilku wzmianek o nim jak to było w przypadku dwójki.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 20   [ Posty: 191 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Następna strona