Teraz jest 26 wrz 2020, 03:03

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: DA Keep wygląd strażnika
PostNapisane: 27 paź 2014, 11:48 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Witam, udało mi się dostać do beta testów DA Keep i mam kilka pytań do innych betatesterów. Otóż zauważyłem że Keep wczytuje zapis z poprzednich odsłon, jeśli znajdowały się na koncie Origin. Niestety posiadam zapisy z wersji pudełkowych, które znajdowały się w moich dokumentach. Konkretnie chodzi mi o wygląd strażnika z początku. W prawym górnym rogu narzędzia Keep jest opcja ,,Default Heroes", podam niżej screen jak coś. Jeśli zaznaczę tą opcję mam do wyboru kilka postaci, narzuconych przez twórców, jeśli odznaczę nic nie ma. I tu moje pytanie, czy jeśli posiadałbym zapisy z Originu, wtedy mój strażnik z początku miałby wygląd taki jaki ja zrobiłem, czy to niestety nic nie da. Sugeruję że jednak jest coś na rzeczy z tą opcją i mój wygląd strażnika byłby obecny w Inkwizycji pod warunkiem posiadania zapisów z wersji originowych. Screen w załączniku. Dziękuję z góry za wszelkie sugestie

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Tytuł: Re: DA Keep wygląd strażnika
PostNapisane: 27 paź 2014, 20:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Nie wiem po co zakładałeś nowy temat skoro o Dragon Age Keep już dawno został utworzony poza tym nie obowiązuje Cię umowa poufności czy coś w tym stylu??? Wątpię ,że akurat BioWare to sprawdzi, ale mimo wszystko mogłeś się wstrzymać do czasu otwartej bety.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]