Teraz jest 26 wrz 2020, 00:53

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 10   [ Posty: 95 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: DA: Inkwizycja - wrażenia z gry
PostNapisane: 19 lis 2014, 21:15 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Czas się dzielić wrażeniami ^^

O MUJ BORZE! Ta gra jest super! Pół otwarty świat, wiele pobocznych misji, walka jest super
a przede wszystkim
TWORZENIE POSTACI *-* przez ostatnie 2h robiłem misje poboczne. Czas za główne się wziąć *-*

Tytuł: Re: DA: Inkwizycja - wrażenia z gry
PostNapisane: 19 lis 2014, 23:24 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gdybyś jeszce napisał czy grasz na pc,ps czy xboxie było by fajnie.

PostNapisane: 20 lis 2014, 01:47 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gram na xbox360.

Ochłonąłem trochę. Przegrałem 8h z przerwą na siku i danie znaku mieszkańcom domu, że jeszcze żyję.
Źle się nie gra na padzie czego najbardziej się obawiałem. Zaklęcia są pod ręką (Pierwsza strona i druga strona: X, Y, RB, B - daje to 8 pozycji, a RT to zwykły atak) i dość prosto z nich się korzysta. Niestety troszkę przypomina mi to slashera, ale nie zabija to efektu.

Grafika: Postacie, z którymi rozmawiały są naprawdę ładne, ale te co są tłem... Rozmazane tekstury gdzieniegdzie, ale jakoś nie zabija mi to przyjemności z grania ;) Okolice są przepięknie zrobione. Miałem wrażenie jakbym sam tam był. Redlcliffe jest ogromna. Ledwo 3/4 odkryłem. Jest mnóstwo misji pobocznych, co czasami mnie denerwowało, że muszę biegać w tą i na zad. Nasz inkwizytor niestety ma słabą mimikę twarzy, ale to zrozumiałe, bo przecież tyle postaci można stworzyć. Nasza postać może skakać i jeździć na koniu - od razu mi Skyrim się przypomina :D Niestety trochę jest teraz mniej umiejętności, a i jeszcze nie ma podklas, specjalizacji jak kto woli. Bardzo mnie to boli. Jestem na początku gry. Może się jeszcze pojawią. Towarzysze są wyraziści i nie jest to banda emo, która użala się nad swym losem. Varrick trochę rozjaśnił co się stało z Andersem, Meril i Izabellą. Podoba mi się takie puszczenie oczka ;)

A i najważniejsze! Twórcy pocisnęli po Cullenie. Jak wiadomo zbudował sobie wielki fandom, bo się fanką spodobał z twarzycczki. Varrick w rozmowie z Kasandrą lub Solasem o członkach inkwizycji, stwierdził, że Cullen "jest tylko dla wyglądu" hahaha :D

PostNapisane: 20 lis 2014, 01:50 
Casual
Casual

Mam wersje na pc i gra ma kilka bugów ale nie przeszkadzają aż tak bardzo, problem leży w Polskich napisach, gram męską postacią a wszyscy zwracają się do mnie jak do kobiety np. "A co ty byś zrobiła?" itp.

PostNapisane: 20 lis 2014, 02:19 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Ja niestety nie jestem zadowolony. Gram na minimalnych ustawieniach z racji karty graficznej.i niestety razi po oczach. Zwłaszcza kwestia włosów które się błyszczą :(. Póki co prolog przeszedlem.

Aha i strasznie kiepsko gra się na klawiaturze i myszce. Koszmar. Czekam.za jakimś patchem, który to naprawi oraz może zmniejszyć wymagania :(

PostNapisane: 20 lis 2014, 09:30 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TES, TLJ
Gram na PC i muszę Wam powiedzieć, że jest naprawdę nieźle. Uciągnęłam na ultra, więc na grafikę nie narzekam ^^
Przede wszystkim miałam kilka bugów - a to ginie mi kursor, co jakiś czas, a to moja postać nie mogła się dwa razy ruszyć albo nie działało mi kółko. Wyjścia są proste: kursor wraca sam, starczy poruszać myszką. Na zastój postaci, wystarczy wczytać jeszcze raz zapis, a kółko działa, jak wciskamy numery na klawiaturze. Ot, ni to uciążliwe, ni potrzebne.

Samą grą jestem oczarowana. Biegam po Zaziemu, którego jeszcze całego nie przebiegłam. Masa questów pobocznych, nie wiem w co mam włożyć ręce. Nie jest tak, że poboczne robią się same, o nie. To trzeba iść i zrobić, a nie przy okazji. Chodzę i podsłuchuję ludzi, czytam kodeks - tego jest ogromna liczba. Orlais jest cudownie kolorowe i dziwne :D

Mechanika: przez pierwszą godzinę myślałam, że zejdę. Steruje się okropnie, ale idzie się przyzwyczaić. I jak wariat wciskam każdorazowo R, żeby zaatakować. Kamera też pozostawia sporo do życzenia. Trzeba się przyzwyczaić do niej. Brakuje mi rozdawania współczynników. ALE za to podoba mi się mapka, to jak obszarowo zaznacza gdzie jest quest (np. zabijanie baranów - to nie spoiler, zwierzątka można ubić i bez tego :D). Dużo jest na niej zaznaczone, niektóre rzeczy od razu, część trzeba po prostu znaleźć. I to jest super!

Podoba mi się, że towarzysze naprawdę dużo rozmawiają. A rozmowa o Cullenia była z Solasem o Kasandrze, Lelianie i Josie - która jest bardziej potrzebna Inkwizycji, czy jakoś tak :D Uśmiałam się mocno :D

Generalnie grałam jakieś 5h i czuję się, że jeszcze nic nie zrobiłam. A przynajmniej mam takie wrażenie. Poważnie, nie wiem w co włożyć ręce - jasne, są questy "przynieś, podaj, pozamiataj", ale są ciekawe.

W kreatorze siedziałam krótko, ale udało mi się upodobnić Herolda do siebie. Serio, toćka w toćkę nie wyszło, ale naprawdę dużo można z niego wyciągnąć. I to bez modów, więc myślę, że jest bardzo dobrze.

Ech, co ja będę gadać - idę pograć :D

Obrazek

Dubhenn haern am glǎndeal, morc'h am fhean aiesin.

PostNapisane: 20 lis 2014, 14:20 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Warframe, Stellaris, czeka na MEA
@Onegda, muszę zapytać - kurier przeżył?

Polecam gierkę ;)

Shep: Ha!
Kasumi: Znalazłeś próbkę DNA?
Shep: Nie, kartę kredytową.

PostNapisane: 20 lis 2014, 14:29 
Free Company of Alinor

Lokalizacja: If you go to the discoteque, should Wojtyla stay awake swing around in polka dance
Gra w: Poland-lithuania commonwealth robotic bogaloo union 2
Spoglądając na to, postanawiam biec do sklepu po swój egzemplarz gry *_*

Hueston the heister

I Did Not Have Sexual Relations With Yuri Ovsiakow

Unkown peasant

PostNapisane: 20 lis 2014, 15:35 
Nałogowiec
Nałogowiec

Dziw, że jeszcze nie kupiłeś.

Mam wielką wadę. Mnóstwo misji pobocznych. Po jakimś czasie zaczyna być to męczące, że trzeba ciagle, ciągle, ciągle. No kurde! Czasami mam dość przemierzania ciągle wielkich terenów <_< Ja chcę fabuły!

PostNapisane: 20 lis 2014, 15:41 
Free Company of Alinor

Gra w: Czeka na Reboot Jaka bądź Gothica.
Kurde, hajpujecie mnie tu. Nibym mam hajs na wersje PS3, ale jest on odstawiony na coś innego. Muszę wytrzymać.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 10   [ Posty: 95 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona