Teraz jest 01 paź 2020, 03:14

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 10   [ Posty: 95 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: DA: Inkwizycja - wrażenia z gry
PostNapisane: 20 lis 2014, 15:53 
Casual
Casual

AltairDragnel napisał(a):
Mam wersje na pc i gra ma kilka bugów ale nie przeszkadzają aż tak bardzo, problem leży w Polskich napisach, gram męską postacią a wszyscy zwracają się do mnie jak do kobiety np. "A co ty byś zrobiła?" itp.

Czy u kogoś też występuje taki błąd z polskimi napisami?

PostNapisane: 20 lis 2014, 17:04 
Casual
Casual

Muszę przyznać, że ja jak na razie jestem bardzo zadowolona (dotychczasowy czas gry 20 godzin a przez większość tego czasu robiłam misje poboczne) i nie zauważyłam by u mnie były jakieś bugi (gram na PC na średnich ustawieniach).
Muszę przyznać, że po trailerach myślałam, że polubię Serę jednak jak na razie mi się to nie udało. Strasznie mnie drażni. Za to reszta towarzyszy jest w porządku(poza Dorianem którego jeszcze nie miałam przyjemności poznać)
Rozmowy między towarzyszami jak zwykle epickie chociaż zdziwiło mnie to, że można czasem wybrać odpowiedź jaką udzieli im inkwizytor podczas podróży :)

PostNapisane: 20 lis 2014, 17:06 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Jestem dopiero po prologu, a gram od 13, to godzinne tworzenie postaci piękne uczucie, muszę przyznać, że o wiele lepiej gra się na padzie, zobaczymy jak to się wszystko rozkręci teraz dopiero będzie zabawa. Wygląd bohatera z dwójki będzie można zmienić w trakcie gry??? Bo nie zauważyłem takiej opcji na początku.

PostNapisane: 20 lis 2014, 17:55 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TES, TLJ
Tak, w trakcie gry, kiedy dojdzie do spotkania.

A kurier przeżył, przeżył. Zajęta byłam czym innym.

Obrazek

Dubhenn haern am glǎndeal, morc'h am fhean aiesin.

PostNapisane: 20 lis 2014, 18:00 
Free Company of Alinor

Lokalizacja: If you go to the discoteque, should Wojtyla stay awake swing around in polka dance
Gra w: Poland-lithuania commonwealth robotic bogaloo union 2
Maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :D
Teraz tylko spędzić godziny na udekorowanie mojego wojownika i mogę zaczynać ^^.

Hueston the heister

I Did Not Have Sexual Relations With Yuri Ovsiakow

Unkown peasant

PostNapisane: 20 lis 2014, 19:43 
Casual
Casual

Mi również gra się podoba, nie licząc tych wszystkich glitchów i bugów (gram na PS3) no i te napisy... Chyba będę musiała kupić większy telewizor.
Kreator postaci jest genialny!
Do walki muszę się przyzwyczaić. Odruchowo klikam x by zaatakować.

PostNapisane: 20 lis 2014, 21:25 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Nie miał nikt z was problemu z zalogowaniem się na serwery EA? Mam zainstalowana grę na pc i laptopie, jednocześnie jestem zalogowany tylko na jednej instancji Origina ale nie moge uruchomic gry bo za kazdym razem dostaje komunikat ze nie można zalogowac sie na serwery w celu rejestracji gry na tym komputerze. Problem pojawił się w momencie gdy zainstalowalem grę na drugim z komuterów. Firewall i antywirus wyłączony.

PostNapisane: 20 lis 2014, 21:56 
Casual
Casual

Witam wszystkich :)

Pierwsze godzina grania była trochę zniechęcająca, to już nie jest ten sam tryb walki co kiedyś... Jednak zaczynam się przyzwyczajać i przekonywać. Ograniczona ilość zdolności dostępnych na pasku zadań w sumie uważam teraz na plus. W poprzednich odsłonach pasek zawsze był pełny wszelkiego rodzaju umiejętnościami a korzystał o się tylko z 25% :) Dla tych, którzy grają na PC polecam zaopatrzenie się w pada do xboxa. Sterowanie nim staje się o niebo łatwiejsze i przyjemniejsze. Gram wojownikiem z mieczem dwuręcznym i totalnie nie mam zielonego pojęcia jak włączyć ten pasek pancerza, ktoś na to wpadł? Czasami jak przeskoczę na inną postać to AI samo go włączy ale ja tego jeszcze nierozkminiłem.
Co do walki to rzeczywiście przypomina trochę gre typu H&S, jednak po uruchomieniu trybu strategicznego można puszczać walkę z pauzy a wszystkie postacie korzystają wtedy z autoataku.

Mam wersje na pc i gra ma kilka bugów ale nie przeszkadzają aż tak bardzo, problem leży w Polskich napisach, gram męską postacią a wszyscy zwracają się do mnie jak do kobiety np. "A co ty byś zrobiła?" itp.

Co do tego buga to u mnie nie ogranicza się tylko do napisów. Gram męską postacią a zwracają się do mnie jak do damy (napisy i głos), co gorsza mam możliwość romansowania ze wszystkimi. Chyba wraz z wersją rozszerzoną dostałem super biseksualistę... :)

PostNapisane: 20 lis 2014, 22:09 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Muszę spróbować gry na padzie, bo po godzinie z klawiaturą czuję się nieco zmęczona - sterowanie dobija.
Nie mniej jednak wrażenia z początku gry pozytywne - grafika ok, menu ok, problemu z polskimi napisami nie stwierdziłam, bo na razie gram kobietą.
Nie wiem jak z innymi klasami, ale łotrzyk z dwoma ostrzami, w starciu z bossem ma na początku przechlapane ;)
Jestem nieco zawiedziona efektem wyglądu postaci w grze - w kreatorze wszystko wypicowane, wchodzę w grę, a moja łotrzyca wygląda jak stara, zasuszona rumunka...(bez urazy). Jakoś to przeżyję, pewnie trzeba będzie poczekać na mody ;)

Obrazek

PostNapisane: 21 lis 2014, 01:37 
Casual
Casual

domel napisał(a):

Co do tego buga to u mnie nie ogranicza się tylko do napisów. Gram męską postacią a zwracają się do mnie jak do damy (napisy i głos), co gorsza mam możliwość romansowania ze wszystkimi. Chyba wraz z wersją rozszerzoną dostałem super biseksualistę... :)

No właśnie u mnie wygląda to tak samo i co ciekawe także gram wojownikiem z bronią dwuręczną, może pojawi się jakiś patch naprawiający to bo jakoś nie mam ochoty grać od nowa w tak krótkim odstępie czasowym.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 10   [ Posty: 95 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona