Teraz jest 18 wrz 2020, 13:52

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 10   [ Posty: 95 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: DA: Inkwizycja - wrażenia z gry
PostNapisane: 21 lis 2014, 07:28 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Romansowanie ze wszystkimi od zawsze bylo mozliwe, bo taki urok gry. :) Swoja droga wkurza mnie, to ze napisy sa na gorze, a nie na dole...

PostNapisane: 21 lis 2014, 10:06 
Casual
Casual

mrokis napisał(a):
Romansowanie ze wszystkimi od zawsze bylo mozliwe, bo taki urok gry. :) Swoja droga wkurza mnie, to ze napisy sa na gorze, a nie na dole...

W tej części gry romansowanie ze wszystkim już nie powinno być możliwe.

PostNapisane: 21 lis 2014, 10:28 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Może nie romansowanie, a podrywanie zawsze było możliwe.
Mrokis - zawsze były na górze. W każdej częsci gry.

PostNapisane: 21 lis 2014, 10:54 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dreamfall Chapters
Ja wczoraj kupiłam grę, niestety komp zamulił i zmuszeni zostaliśmy z moim do dokupienia pamięci (mimo że gra powinna bez problemu pójść na średnich). Wersja PC, gram na padzie xBox i tv. Zagrałam może łącznie z 15 min z powodu ciągłej kalibracji ustawień. Wiem jedno - gra wygląda pięknie, otoczenie i możliwość skakania - wow! (od razu zeskoczyłam z mostu :P) Nie podobają mi się tylko te świecące włosy.
Nie wiem tylko dlaczego nie mogłam zmienić nic z wyglądu postaci, więc grałam defaultem :(
Drugi raz odpalę pewnie we wtorek gdy przyjdzie ram. Już nie mogę się doczekać... wtedy pobawię się pewnie dłużej na ustawieniach wysokich i zdam relację po dłuższej grze.

PostNapisane: 21 lis 2014, 11:00 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Ilosc fryzur i ich roznorodnosc nie powala no i nie ma dredow!

PostNapisane: 21 lis 2014, 15:48 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
Ja jestem pod dużym wrażeniem.
Co prawda dopiero ok 6h gry, pomijając prolog, żadnej misji dotąd nie zrobiłam. Przez 2h po prostu biegałam po Azylu rozmawiając z towarzyszami i NPC'ami. Grafika piękna, nawet na niskich ustawieniach, no oprócz włosów, ale to akurat mam na wysokich. :P Czuję się niemal jak w Skyrim, kiedy próbuję wdrapać się na jakąś śnieżną górkę po prostu wciskając co chwila klawisz skoku. :D
Jestem też pod wrażeniem Solasa, gdyż myślałam, że go wgl nie polubię i szczerze mówiąc trochę mnie irytował jak o nim czytałam, a tutaj takie zdziwienie. Aż żałuję, że jest romansem tylko dla elfki.
Co do samego gameplaya to faktycznie sterowanie klawiaturą + myszką, jest dość irytujące, niestety ja na padzie grać nie umiem. Ekwipunek również drażni, widać, że robiony pod konsole, ale to mogę wybaczyć. Szkoda, że wyposażone przedmioty nie znikają z "plecaka". No i walka.. Niby wszystko fajnie, chociaż dalej wygląda jak w przyśpieszonym tempie to jednak zastanawia mnie czemu, kiedy jestem poza trybem taktycznym nie ma opcji automatycznego ataku? Czemu nie mogę po prostu kliknąć myszką na przeciwnika i rozkazać postaci, aby go atakowała? Tryb taktyczny jest ok, duży zasięg, jednak to wciskanie klawisza Shift, aby wgl móc się poruszać po terenie po czym szukanie kursora, bo okazuje się być wgl w innym miejscu jest nieco frustrujące.
Co do kreatora to wielkie WOW, spędziłam w nim 2h tworząc swoją Inkwizytorkę. Chociaż brakuje trochę większego wyboru tatuaży i fryzur.. Moja postać skończyła na fryzurze a'la Jack z ME2 :)
Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolona. Sam fakt, że gra w ogóle poszła na moim laptopie mnie niezmiernie cieszy :D

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

PostNapisane: 21 lis 2014, 15:55 
Free Company of Alinor

Lokalizacja: If you go to the discoteque, should Wojtyla stay awake swing around in polka dance
Gra w: Poland-lithuania commonwealth robotic bogaloo union 2
Może jestem lekko przewrażliwiony ale zdaję mi się że każdy wygląd qunari (wliczając w to blizny i ewentualną brodę ._. ) wygląda troszeczkę a nawet za bardzo łagodnie jak na sporego rogacza ;_;.
Mam nadzieję że będzie inaczej z krasnoludami albo przynajmniej z elfami.

P.S Czy tylko mnie przynajmniej raz, gra wywaliła do pulpitu i się wyłączyła?

Hueston the heister

I Did Not Have Sexual Relations With Yuri Ovsiakow

Unkown peasant

PostNapisane: 21 lis 2014, 16:24 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Na ps4 tez mnie raz wywalilo.

PostNapisane: 21 lis 2014, 18:20 
Casual
Casual

NusiaczeK napisał(a):
Co do samego gameplaya to faktycznie sterowanie klawiaturą + myszką, jest dość irytujące, niestety ja na padzie grać nie umiem.

Naprawde polecam się nauczyć, lewa gałka idziesz prawa się rozglądasz. Zresztą uważam, że gry typu DA:I czy Skyrim są po prostu stworzone na pada. Sterowanie, dostępność funkcji w jednym małym urządzeniu, no i do tego można wygodnie usiąść z nogami na biurku a nawet grać z pozycji leżącej ;)

CuboidLine napisał(a):
P.S Czy tylko mnie przynajmniej raz, gra wywaliła do pulpitu i się wyłączyła?

Też miałem jednorazowy crash ale więcej się nie pojawił a od czwartku gram intensywnie.

PostNapisane: 21 lis 2014, 19:53 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Jeśli znajdzie ktoś rozwiązanie problemu z tymi błyszczącymi kupami zamiast włosów, to błagam - niech napisze to wielkimi literami. Co najdziwniejsze - wczoraj jeszcze nie wiedziałam o co Wam chodzi z tymi włosami - wczoraj moja postać, co prawda urody zasuszonej rumunki, ale jednak miała normalne włosy. Dzisiaj odpalam grę i szok - ktoś wywalił mojej łotrzycy na łeb pięć kilo brylantyny i zalał to żelem... To smutne.
Ale poza tym, po zamianie sterowania z myszy i klawesynu na pada, jestem zachwycona :)

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 10   [ Posty: 95 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona