Teraz jest 26 wrz 2020, 07:42

Napisz wątekOdpowiedz Strona 14 z 15   [ Posty: 142 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pokaz Inkwizytorów
PostNapisane: 29 sty 2015, 19:04 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Ja moją elfką zamierzam sprawdzić wszystkie opcje romansowe, potem zdecyduję, który zapis zostanie na stałe (ale prawdopodobnie Cullen/Solas :P)
Może to głupie pytanie, ale z czego muszę skorzystać, żeby zdjęcie na forum było "w załączniku" (jak np. u Angel Face).
Do tej pory korzystałem ze stron z darmowym hostingiem, ale widzę, że wklejone w ten sposób zdjęcia "znikają" po pewnym czasie.

PostNapisane: 29 sty 2015, 20:18 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: na nerwach...
Skeczor napisał(a):
No chyba w twoim uniwersum. W moim ma się dobrze

Klany moich babeczek również :P
Tyle że gdzieś w internetach wyczytałam lamenty, że szlag klany trafił. Może je inkwizytorki niepotarzanie Kędziorkiem spacyfikowały ;)

PostNapisane: 29 sty 2015, 22:03 
Casual
Casual

Moja lady Trevelyan. Druga postać, tym przypadku łotrzyk ale na pierwsze przejście i mój kanon wybrałam maginkę która właściwie wygląda identycznie a różni się tylko klasą. Tak przywykłam do tej facjaty - swoją drogą w edytorze wydawała się dużo ładniejsza - że nie potrafię się przemóc i zagrać kimś innym. Co do postaci - zatwardziała ateistka, ale rozumie, że ludziom potrzebne są swoje ułudy a Zakon jest zwykłą siłą polityczną i odpowiednio pokierowany może przynieść wiele dobrego. Gorąca zwolenniczna rozwiązania kręgów widząc w nich głównie więzienie chociaż w głębi duszy zdaje sobie sprawę że na dłuższą metę wyniknie z tego niezły burdel bo nie każdy mag jest tak ogarnięty jak ona :P

Obrazek

Na drugie przejście chciałam stworzyć kobietę qunari ale stwierdziłam, że po pierwszej grze już jakoś nikt poza człowiekiem nie pasuje mi na Inkwizytora to raz, a dwa - co tu dużo mówić, można było nią straszyć dzieci, chociaż męczyłam się nad twarzą dłuższą chwilę. Ogólnie podobali mi się qunari z DA2 z kanciastymi gębami i małymi (bądź większymi w przypadku Arishoka) różkami które dobrze się łączyły z twarzą. Tutaj rogi deformują czoło co jest zupełnie zrozumiałe ale nie podoba mi się w ogóle.

Widzę że bardzo popularne są elfki, ale po raz kolejny ich wygląd mi nie podchodzi. Cieszę się że po zmianie wyglądu jaki zaserwowano elfom w DA2 powrócono do bardziej "ludzkich" rysów twarzy ale ciągle taka elfka wygląda mi jak zagłodzony chłopiec - chudzinki z nich takie że dziwie się że dają radę podnieść miecz. W zwykłym stroju jeszcze jakoś przejdą ale w naszej piżamce inkwizytora mam tylko w głowie "niej jej ktoś da jeść!":P

Przy okazji muszę ponarzekać na edytor, a raczej rozbieżność pomiędzy tym co tworzymy a tym co dostajemy. Pierwsze minuty gry wystawiają na próbę stworzoną twarz - zrobiłam wydawałoby się ładną kobietę, odpalam grę a postać raczy mnie takimi minami, krzywi się tak niemiłosiernie, że natychmiast zaczynam tworzyć nową bohaterkę bo najwyraźniej coś źle zrobiłam. Za trzecim razem zorientowałam się że lepiej nie będzie i została jaka jest.

PostNapisane: 30 sty 2015, 09:06 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Cytuj:
Może to głupie pytanie, ale z czego muszę skorzystać, żeby zdjęcie na forum było "w załączniku" (jak np. u Angel Face).
Do tej pory korzystałem ze stron z darmowym hostingiem, ale widzę, że wklejone w ten sposób zdjęcia "znikają" po pewnym czasie.

Pod okienkiem, w którym piszesz posty jest drugie mniejsze nad którym na czerwono jest "Dodaj załącznik", zaznaczasz biały przycisk "wybierz plik".
Wybierasz plik z twojego kompa, jego nazwa po wybraniu pojawi się obok białego przycisku. Następnie klikasz na przycisk "dodaj plik", jeżeli plik jest za duży to nie uda się go zamieścić, nie wiem jaki jest limit, ale ja staram się skompresować do kilkudziesięciu kilobajtów. Po udanym przesłaniu otwiera się następne okienko, w którym można dodać komentarz do obrazu, a nad nim jest nazwa pliku, który chcesz zamieścić.
Pod głównym okienkiem również pojawia się nazwa pliku i przycisk "wstaw w linii"
Spoiler:

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

PostNapisane: 30 sty 2015, 16:05 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Dzięki wielkie, już przetrenowałem Twoje instrukcje na jednym zdjęciu i działa ;)
Musiałem znacząco zmniejszyć screena, ale przynajmniej nie będzie on znikał.

PostNapisane: 01 lut 2015, 19:34 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dragon Age
Wstawiam tego posta by pamiątać gdzie skończylem zbieranie Waszych Inkwizytorów na facebooka

PostNapisane: 01 lut 2015, 19:44 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
@Severan
Mam nadzieję, że moja postać z pierwszego posta na facebooka nie trafi.. :ninja:

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

PostNapisane: 02 lut 2015, 14:26 
Casual
Casual

Przedstawiam moją inkwizytorkę, Maeve.
Czarodziejkę :)

PostNapisane: 02 lut 2015, 14:35 
Casual
Casual

A to druga moja inkwizytorka, Sareen. Łotrzyk zabójca.
(trochę mniejszy mam nadzieję obrazek bo poprzedni wyszedł za duży).

PostNapisane: 02 lut 2015, 15:33 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Twój elf wygląda jakby się urwał z jakiejś baśni :D

Napisz wątekOdpowiedz Strona 14 z 15   [ Posty: 142 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona