Teraz jest 25 wrz 2020, 11:02

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Inkwizycja: na konsoli czy PC-cie?
PostNapisane: 28 lis 2014, 23:32 
Casual
Casual

Jak w temacie: proszę o opinię osoby które mialy okazje zagrac w najnowsza odslone dziela Bio Ware na konsolach NOWEJ generacji i na PC-cie.Która z tych wersji polecacie osobie ktora ma zarowno PS4 jak i Pc-ta.To raz. I drugie pytanie: Jak się gra w tego typu RPG-a na padzie od konsoli,wygodniej niz na klawiaturze i myszce? Czy jednak nie

Tytuł: Re: Inkwizycja: na konsoli czy PC-cie?
PostNapisane: 28 lis 2014, 23:40 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Grałem chwilę u znajomego na xboksie one, sam gram na pececie, ale na padzie od xboksa. I jednak poleciłbym wersję pecetową – różnic znaczących nie ma, ale na pececie mimo wszystko znacznie lepsza grafika (zakładając, że gra się na ultraustawieniach, bo na wysokich wersja pecetowa jest porównywalna z tymi na konsole nowej generacji), a i cena niższa. Jeśli masz PS4 to nie wiem, czy się opłaca, bo ponoć wersja na tę konsolę ma jakieś bugi – nie śledzę losów wersji konsolowych, więc nie wiem, czy już zostały poprawione.

A co do grania na padzie – jak dla mnie bomba, w końcu BioWare poszło po rozum do głowy i wprowadziło taką możliwość w swoich grach, bo granie na klawiaturze i myszce w Mass Effecty i Dragon Age’e było upierdliwe – po tylu godzinach nadgarstek bolał, że ja pierdziu. Sterowanie na padzie jest wygodne, a że jeśli idzie o walkę Inkwizycja jest slasherem w stylu Dragon Age II, to i walczy się przyjemnie. Chyba że masz zamiar korzystać z widoku taktycznego – nie korzystam prawie w ogóle, bo mi niepotrzebny, ale raczej wymaga chwili, żeby się w niego wczuć.

PostNapisane: 29 lis 2014, 09:30 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra na xbox one smiga tylko w 900p, a na ps4 w 1080p; osobiscie gram na ps4 i sobie chwale gre, bo nie ma irytujacych bugow. Reasumujac jezeli chcesz sie swietnie bawic i przede wszystkim wygodnie, to bierz na konsole. :)

PostNapisane: 30 lis 2014, 00:09 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Grałem na lpaku ust grafiki sredni wysokie,i teraz na PS4. I ta gra na lpaku ma 80/100 a na konsoli 100/100.

Dlaczego lepsza grafika (min brak plastkowych włosów) i dynamika gry. Jest pięeeeekna :).

I sterowanie granie na padzie w trybie taktycznym na koszmarze to super zabawa za pomocą R2 który reguluje upływający czas ,dzięki czemu nic ci nie ucieknie i możesz sobie też oglądąć świetne efekty w czasie walki (na PC wygląda to dużo gorzej i albo podziwasz walkę albo pilnujesz drużyny).

Ogólnie polecam konsole.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]