Teraz jest 19 wrz 2020, 11:24

Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 14   [ Posty: 140 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wrażenia po ukończeniu Dragon Age: Inkwizycja SPOILERY!
PostNapisane: 25 gru 2014, 23:27 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
master_rpg napisał(a):
NusiaczeK napisał(a):
Albo w postaci DLC za jedyne 39.99 zł - Nowe twierdze, dekorejszyn i podbijanie -_-

Ekhem, dodatki do multi są darmowe -_-

Chodziło mi o singla..

Ok, ja już nic nie piszę, bo faktycznie offtop się zrobił :P

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

PostNapisane: 26 gru 2014, 09:29 
Casual
Casual

Plusy gry pominę, to czego tu nie opiszę jest jak dla mnie ok. Poza lokacjami które są ogromne ale na dobrą sprawę nie wiele bądź nic nie wnoszą do głównej fabuły drażni fakt iż DA Keep nie do końca daje możliwość importu save wg dokonanych przez nas wyborów np. chciałem zagrać z najbardziej spapranym scenariuszem i uśmierciłem Lelianę i co od samego początku jest jakby ta śmierć nigdy nie zaistniała, gra się często crashuje z błędem directx który teoretycznie mieli poprawić. Były te update 1,2 najciekawsze iż błędy które miały naprawiać uświadczyłem dopiero po ich instalacji, nie powiem zawsze chciałem skakać na wysokość 2 piętra a spadając nie tracić zdrowia ale bez przesady. Wątek główny jest zdecydowanie za krótki, zamki które zdobywamy są aby były, twierdze się ulepsza tylko ja się pytam poco skoro tam się nic nie dzieje nikt nas nie atakuje itp. Dokonywanie wyborów też jest trochę o kant d... Mam wybór między załatwieniem sprawy i utratą ręki a załatwieniem sprawy i utratą nogi, nie ma możliwości jakiegoś sensownego połączenia tego. Gre skończyłem 2 razy po 130h mając poza zebranymi mozajkami 100% zarówno jako sojusznik magów jak i templariuszy dla magów scenariusz moim zdaniem był lepiej dopasowany. Idę teraz 3 raz z ciekawości jak będzie wyglądał świat gdy będę tyranem.

PostNapisane: 26 gru 2014, 14:31 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

alexus83 napisał(a):
Idę teraz 3 raz z ciekawości jak będzie wyglądał świat gdy będę tyranem.

Moim zdaniem nie da się być w tej grze tyranem - można się zgadzać z towarzyszami lub nie. No i dochodzą sprawy ogłaszania egzekucji itp. ale nawet one są śmiechu warte :C
Zdecydowanie brakuje właśnie tego bycia "tyranem" hihi :p5:

W pokoju, czujność

W śmierci, poświęcenie."

PostNapisane: 27 gru 2014, 08:05 
Casual
Casual

Jak dla mnie to z dużej chmury mały deszcz. Obiecywali Bóg wie co, a dostaliśmy krótką grę z kilkoma niezłymi momentami, a na dodatek z ogromnym światem pełnym nudnych jak woda w klozecie zadań pobocznych. Co się stało z BioWare? Nie moge uwierzyć, że tylko w tych kilku misjach wątku głównego, jak i w zadaniach towarzyszy faktycznie widzimy jakieś cutsceny i możemy z kimś porozmawiać. W gry BW gra się dla fabuły, wyborów, konsekwencji, postaci i dużej ilości cutscenek i ciekawych rozwiązań dla pobocznych zadań. Tutaj nie mamy żadnych możliwości na alternatywne rozwiązanie czegokolwiek, bo i co tu alternatywnie rozwiązywać gdy zadania sprowadzają się do zabijania grup wrogów, zaniesieniu czegoś gdzieś i zdobycia czegoś dla kogoś.

PostNapisane: 27 gru 2014, 15:29 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, Wiedźmin, KOTOR
Dostaliśmy krótką grę?

Sory, ale serio? :)

PostNapisane: 27 gru 2014, 16:13 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
No, króciutka jest – co to jest 90 godzin w porównaniu z 1200, które spędziłem przy Skyrimie albo z jakimiś 50 tysiącami godzin, które siostra spędziła przy The Sims? :D

A tak na serio – 90 godzin to wynik bardzo zadowalający, jeśli wziąć pod uwagę, że 99% współczesnych shooterów da się ukończyć w 2-5 godzin, Assassin’s Creedy w 15-20, a dwie poprzednie gry BioWare (Mass Effect 3 i Dragon Age II) dało się przejść w 20 godzin. Nie wiem, co trzeba robić, żeby ukończyć tę grę na 100% w 70 godzin, jak niektórzy tutaj. A przynajmniej twierdzą, że ją ukończyli na 100%, w co mi się jakoś wierzyć nie chce, bo ja na łatwym po prawie 90 godzinach mam ją ukończoną może w 90%.

PostNapisane: 27 gru 2014, 16:20 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, Wiedźmin, KOTOR
Otóż to. To zamknięte RPG. W ostatnich latach poza Skyrimem nie ma gry, która zajęłaby mi tyle godzin. Jak ktoś pisze, że jest krótka, to albo cały czas gra w Skyrima albo ma 2000 godzin w Euro Truck Simulatorze i liczy, że dojedzie zaraz do jakiegoś endgame. Albo właśnie kończy fabułę simsów po tysiącu godzin :)

PostNapisane: 27 gru 2014, 16:45 
Nałogowiec
Nałogowiec

No właśnie. Fakt faktem, że w Inkwizycji jest cała masa sztucznych wydłużaczy rozgrywki, gros zadań jest beznadziejna i w ogóle, ale mimo wszystko siedzi się przy tej grze kilkadziesiąt godzin i się przy niej nie nudzi. Narzekamy na te nieudolne zadania „przynieś, podaj, pozamiataj”, a potem i tak wracamy do gry albo przechodzimy ją drugi czy trzeci raz. Tak więc ma ona jakąś siłę przyciągania i mimo swoich niezaprzeczalnych wad, potrafi wciągnąć na długie godziny, co się mało którym grom z ostatnich kilku lat udaje. W sumie w tym roku poza Inkwizycją jedyne gry, które starczyły mi na więcej niż 15 godzin, to Wolfenstein: The New Order i Assassin’s Creed: Unity. No i dostarczyły mi one świetnej zabawy i wciągnąłem się w nie bez reszty. Tak samo w South Park: Kijek Prawdy, ale ta gra akurat naprawdę była za krótka – tak się przy niej bezbłędnie bawiłem, że jak mi się skończyła po 12 godzinach, to nie miałem ze sobą co zrobić, bo chciałem więcej :D.

PostNapisane: 27 gru 2014, 17:36 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Pottero napisał(a):
potrafi wciągnąć na długie godziny, co się mało którym grom z ostatnich kilku lat udaje. .

Co racja to racja :D Ale poza fabułą i towarzyszami nie ma "dobrej misji pobocznej", nic tylko czekać na jakieś dobre DLC ehh <_<

W pokoju, czujność

W śmierci, poświęcenie."

PostNapisane: 27 gru 2014, 18:23 
Nałogowiec
Nałogowiec

WiekSmoka napisał(a):
Co racja to racja :D Ale poza fabułą i towarzyszami nie ma "dobrej misji pobocznej", nic tylko czekać na jakieś dobre DLC ehh <_<

No nie wiem, np. ta minikampania fabularna w Crestwood była dość interesująca, a przecież był to ciąg misji pobocznych, których nie trzeba było wykonywać. Zdarzają się dobre zadania poboczne, ale to niestety kropla w morzu drobnicy pasującej bardziej do MMO.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 14   [ Posty: 140 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna strona