Teraz jest 21 wrz 2020, 18:15

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 27 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wasze zakończenia (Spoilery)
PostNapisane: 12 gru 2014, 14:33 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, Wiedźmin, KOTOR
Nie da rady. Nie można zrobić głównej postaci z osoby, która dużemu procentowi graczy po prostu umarła. To nie zadziała niestety. Jeśli pogodziliby coś takiego i sprawili, żeby działało, to bym chyba osobiście pojechał do ich siedziby i uścisnął dłonie całej ekipie.

PostNapisane: 12 gru 2014, 14:44 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TES, TLJ
Myślę, że się da - w Przebudzeniu zadziałało, więc czemu nie miałoby zadziałać w większej grze? Różnica jest taka, że scenarzyści mieliby więcej roboty, żeby obie historie (Strażnika i ew. nowego protagonisty) były jak najbardziej spójne. To się da zrobić, ale trzeba dość długo i porządnie przemyśleć.

Obrazek

Dubhenn haern am glǎndeal, morc'h am fhean aiesin.

PostNapisane: 12 gru 2014, 14:58 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Widzę, że akcja z Boską to na razie rzecz losowa, będę musiał o tym poczytać jak ktoś to rozpracuję mam nadzieję.

BioWare miało dwie opcje, których nie zrobili w Inkwizycji jeśli chodzi o Strażnika. Definitywne zamknięcie jego historii lub spotkanie face to face, niestety, albo i nie jeszcze bardziej rozbudzili w fanach nadzieję na jego/jej powrót i szkoda że sam wątek Architekta nie wystąpił w grze.
Skłaniam się także do teorii pojawienia się go w czwórce (nie jako główny bohater). Bio będzie musiało w końcu zakończyć wątek plag nawet jeśli zabicie arcydemonów nic nie da co myślę, że jest prawdą.
Ci, którzy poświęcili strażnika mają najłatwiej. Wie ktoś może co się dzieje, gdy szary nie żyje, czy jest jakaś wzmianka o komendancie z Orlais ???

PostNapisane: 12 gru 2014, 17:38 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Jako zalożyciel tematu proszę was o nie offtopowanie :|

Sami białerowcy się wypowiadali, że każdy da będzie miało nowego bohatera - jestem za!
Nie ma co porównywać "przebudzenia" do reszty gier z tej serii, bo to bardziej DLC niż pełnoprawna gra. Zobaczcie, że w da2 mówią oddzielnie "bohater fereldenu" i komendant. Tylko MY wiemy czy to ta sama osoba.

PostNapisane: 13 gru 2014, 16:12 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Hearthstone, DA:I, AC:Rogue
Jako, że zawsze grając w coś po raz pierwszy, a wiedząc że może mieć x zakończeń, polegam przede wszystkim na zawodnej intuicji to nie wszystko jest tak jakbym chciała. Ale to może i lepiej. Zachęca by próbować i przechodzić po raz kolejny. x3

Boska - Vivienne. Absolutnie nie wiem dlaczego, jak to i o co chodzi, ale tak wyszło. Nie mam pojęcia od czego wybór akurat jej był uzależniony. Wspierałam Cassandrę. |D
Cassandra odtworzyła Poszukiwaczy i, jako że poparłam templariuszy, odstawili oni lyrium i dołączyli do niej.
Kręgi zostały odtworzone, ale templariusze pełnią tam rolę marionetek.
Wojna między Szarymi Strażnikami wisi w powietrzu.
Cesarzowa rządzi i ma się dobrze, ponieważ wspiera Inkwizycję. Briala planuje powrót, ale jako że rozstały się w sumie pokojowo... Nie wiem. Gaspard, z tego co pamiętam z wcześniejszej rozgrywki, miał być stracony? A pod koniec się dowiedziałam,że chyba nie wiadomo co z nim dalej. Nie pamiętam jak konkretnie było to sformułowane.

Hawke żyje, nie wiadomo gdzie.
Wszyscy poza Solasem (rozwaliło mnie to zakończenie...) chcą zostać. Tylko bez Viv już, bo wiadomo - Boska.

Jestem przekonana, że 4 będzie o tej wojnie między Strażnikami, jako że to chyba jedyny stały element. Nigdy za bardzo nie przywiązałam się do żadnego z moich Strażników z DAO - o wiele bardziej wolę Hawke i to w każdej odsłonie - ale do samej SS mam ogromny sentyment.

PostNapisane: 14 gru 2014, 18:21 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Dzisiaj ukończyłam drugi raz grę więc z niej podam zakończenie:
Viv zostaje boską(poprałam ją więc to moja decyzja, nie wiem dlaczego wy macie jakieś problemy), rządzi magami w sposób sprawiedliwy, a z templariuszy zrobiła swoje marionetki.
-Celine żyje, ale coś jej nie wychodzi rządzenie krajem i wojna wisi w powietrzu, plus Briala chce jej sie dobrać do skóry pomimo że chciałam je pogodzić <_<
-Templariusze za namową Cullena odstawiają lyrium i dołączają do Kasandry jako poszukiwacze.
-Stroud zginął, Hawke już na dobre chyba pożegnał się z uniwersum
-Szarzy Strażnicy dostali kopa w zadek i zostali wygnani na północ do swojej twierdzy. Jako że nie mają przywódcy to zaczyna się krwawa walka o władzę. Przestają przychodzić od nich wieści(pewnie się powyżynali ]:-> )
-Towarzysze zostają tyle ile mogą
-Dorian wraca później ratować Tevinter
-Varric tak samo, napisze książkę i do domciu.
-Cass od nowa tworzy zakon poszukiwaczy i okazyjnie wpada do mojego inkwizytora <3
-Solas standardowo znika.

Ogólnie to jak ktoś już wyżej napisał to kroi się coś grubego. I to bardzo! Pomijając całe te wojny.
Z tego co pamiętam z kodeksu to Straszny Wilk oszukał bogów i zamknął ich w Pustce uniemożliwiając powrót do świata. Pewnie się zdrzemnął tym wiecznym snem elfów i przez przypadek Koryfeusz go odnalazł(nie wiem jak on tam znów wlazł, ale może jego dusza trafiła znów do pustki jak Hawke go zabił?) W końcu jest magistrem, który błądził po pustce jako pomiot, co nie? Solas pewnie czerpał moc z kuli żeby trzymać bogów w zamknięciu i pewnie tak było. W grze nawet niektórzy wątpią że elfi bogowie mieli cokolwiek z nimi wspólnego tylko zwyczajnie byli bardzo potężnymi magami. Teraz jak kuli nie ma to pewnie drzwi ich więzienia się otworzyły i mogą sobie zwyczajnie wyjść.
Z tego można zrobić mocną siekę fabularną. Wojna ludzi, wojna ze zdradzieckim wilkiem+dawny bóg i Mythal. Chaos i zniszczenie :p5: Jeszcze plagi brakuje, ale przecież skoro wrzuciliśmy Koryfeusza do pustki to niby dlaczego nie mógłby teraz się zwąchać z elfimi bogami? :p1:

PostNapisane: 14 gru 2014, 23:33 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
No, po trzech tygodniach w końcu skończyłem się obijać i skończyłem główny wątek. U mnie wygląda to tak:

- poparłem templariuszy, jak zawsze
- Kasandra została Boską, chyba dlatego, że miała moje poparcie, więc magowie są gdzie ich miejsce, a Kas poradziła sobie koncertowo z zagrożeniami, więc nie ma widma wojny
- Gaspard został cesarzem i rządzi twardą ręką, więc nie ma widma wojny
- Strażnicy nie zostali wygnani, ale oddzielili się, więc tutaj potencjalnie jakaś wojenka może być

Nie wiadomo, co stało się z Hawkiem po tym, jak wyruszył do Weisshaup. Żelazny Byk, Sera i Dorian na pewno zostają z Inkwizycją, Varrik wraca do Kirkwall po napisaniu książki, Vivienne idzie odbudowywać Kręgi, Blackwall w sumie nie wiem, bo jego wypowiedź była niejasna, a Cole’a nie widziałem na oczy od 65 godzin, bo mu kazałam spadać ze stołu Inkwizycji i go zabić.

PostNapisane: 15 gru 2014, 01:40 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
Pottero napisał(a):
Cole’a nie widziałem na oczy od 65 godzin, bo mu kazałam spadać ze stołu Inkwizycji i go zabić.

Czemu..? Co Ci takiego zrobił ten biedny zagubiony duszek? :(
I tak z ciekawości: kto wypił u Ciebie ze studni?

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

PostNapisane: 15 gru 2014, 06:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Bo mnie irytował od samego początku i nie chciałem go w Inkwizycji. Ze Studni wypił Inkwizytor, bo nie ufałem Morrigan. W sumie dobrze się stało, bo dopiero podczas rozmowy z Flemeth się okazało, że jednak coś się dla niej liczy i gdybym pozwolił wypić jej, to chyba by się to dobrze dla niej nie skończyło. I chyba bym aczika nie dostał :P.

PostNapisane: 15 gru 2014, 13:10 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TES, TLJ
W sumie, to jak Morri wypije ze Studni, to ma przechlapane. I faktycznie - nie wpada wtedy osiągnięcie za tego "potężnego sojusznika".

Obrazek

Dubhenn haern am glǎndeal, morc'h am fhean aiesin.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 27 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona