Teraz jest 26 wrz 2020, 17:04

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 19   [ Posty: 185 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nowy patch juz dziś +przyszłe darmowe dodatki
PostNapisane: 09 gru 2014, 12:41 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Dziś nastąpi premiera patchu, który poprawi stabilność gry. Poprawi także niektóre questy, a także niedorobki graficzne i kamerę. Łatka pojawi się na wszystkich platformach (prócz Xbox One) w godzinach popołudniowych.

W dodatku bioware zapowiedziało ze co jakiś czas raczyc będzie nas darmowymi dodatkami w postaci rzeczy, które nie zdążyły na premierę gry.

Tytuł: Re: Nowy patch juz dziś +przyszłe darmowe dodatki
PostNapisane: 09 gru 2014, 13:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Ja tak się czasem zastanawiam, czy ja czasem nie jestem jednym z nielicznych ludzi na świecie, którzy nie mają problemów z Inkwizycją. Gram na najwyższych detalach, nie mam najmniejszych problemów z płynnością, a jedyny błąd, jaki mi się pojawia, to znikający czasami Żelazny Byk w tawernie... Mam nadzieję, że tym patchem nie zepsują mi gry :D.

A co do tego typu dodatków, to pewnie dodadzą jakieś uzbrojenie czy zbroje, ale raczej nic, co by jakoś znacząco wpływało na grę, więc nie ma za bardzo sensu się rozdrabniać i mogli by to wszystko wypuścić za jednym zamachem, zamiast robić szopkę pt. „patrzcie, dajemy wam darmowe itemy, które po 100 godzinach gry i tak się wam na nic nie zdadzą”. Chyba że w ramach tych darmowych bonusów dadzą coś ciekawego, to się mocno zdziwię.

PostNapisane: 09 gru 2014, 15:43 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
No nareszcie. Wczoraj to już myślałam, że wywalę lapka przez okno, kiedy chciałam szybko skończyć misję, bo trzeba się wcześniej położyć i biegałam po Świątynii jak głupia dziwiąc się czemu nikt nic nie mówi, żadni wrogowie się nie pojawiają.. i okazało się, że oczywiście cutscenka się nie pojawiła, bo po co?
A wiadomo coś czy błąd ze zmieniającym się głosem Hawke też zostanie naprawiony?
Teraz to nie wiem czy gry od nowa nie zacząć.. bo jakoś tak się nie chce jej skończyć :P

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

PostNapisane: 09 gru 2014, 15:53 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gram na Ps4 i powiem Wam ze pierwsze trzydzieści godzin to gra idealna. Potem docierały do mnie drobne błędy no i bug z misją niespodziewane zaręczyny. Miałem nosa żeby poczekać z ostatnią misja :) teraz spokojnie wszystko zakończę i biorę się za koszmar.

PostNapisane: 09 gru 2014, 15:54 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
To o której godzinie będzie?

PostNapisane: 09 gru 2014, 15:56 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Idąc czasem amerykańskim zapewne będzie pod wieczór, może około 19.

PostNapisane: 09 gru 2014, 16:13 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Tak. Przed chwila sprawdzałem o jeszcze brak aktualizacji. Obstawiam 18

PostNapisane: 09 gru 2014, 16:29 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Grę kupiłem w sobotę (6 grudnia) i od tego czasu wertowałem fora, ale coś mogło mi umknąć, więc proszę o wyrozumiałość. Poza tym - po pięciu godzinach w grze mam problem z jej uruchomieniem - dlatego liczę na zbawienne działanie łatki. I teraz dwie kwestie:

1. Z ciekawości: czy istnieje jakaś szansa na poprawę wydajności w przerywnikach? Mam tu na myśli głównie liczbę klatek (tak, wiem - można dopisać komendę na odblokowanie 60 fps, ale efekt jest taki, że otoczenie w przerywnikach wygląda OK, ale same postacie - nadal klatkują).

2. Gram na GTX 970 + 8 GB + i5 4690k - wszystko na ultra poza MSAA (wyłączone) i teksturami (ponad Ultra) - gra na otwartych przestrzeniach nie spadała poniżej 60 fps, gorzej było, gdy na ekranie dużo się działo - jakie, Waszym zdaniem, opcje graficzne można śmiało wyłączyć, by nie zauważyć większej różnicy, a uzyskać stabilniejsze FPS?

3. Z tymi dyskami SSD i Denuvo to była ściema/plotka, prawda?

PostNapisane: 09 gru 2014, 16:41 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
gramofon23 napisał(a):
2. Gram na GTX 970 + 8 GB + i5 4690k - wszystko na ultra poza MSAA (wyłączone) i teksturami (ponad Ultra) - gra na otwartych przestrzeniach nie spadała poniżej 60 fps, gorzej było, gdy na ekranie dużo się działo - jakie, Waszym zdaniem, opcje graficzne można śmiało wyłączyć, by nie zauważyć większej różnicy, a uzyskać stabilniejsze FPS?

To jest chyba jakiś kompletny random, bo mam podobny komputer, wszystko ustawione na ultra, a nigdy nie zaliczyłem spadku poniżej 60 fps, nawet kiedy Fraps nagrywa filmy. Jedyne momenty, kiedy mam mniej klatek, to przerywniki filmowe, ale one chyba automatycznie są zablokowane na 30 fps, bo zawsze mam przy dokładnie tyle - ani klatki mniej, ani więcej.

PostNapisane: 09 gru 2014, 16:46 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Na początku gry, po ok. dwóch godzinach - walka z pierwszym, trudniejszym przeciwnikiem, dużo efektów i akcji wokół - m.in. tam miałem ok. 45 klatek - poza tym, gdy włączam MSAA x2 lub x4 - wówczas o 60fps nie ma mowy... Tekstury masz ponad ultra? Kręcisz proca lub kartę? I najistotniejsze: grasz w 1920x1080?

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 19   [ Posty: 185 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna strona